Jakou máte zkušenost s kosmetikou Ellie?

152
10.8.20 21:17

Jakou máte zkušenost s kosmetikou Ellie?

Zdravím, používáte někdo kosmetiku z tety Ellie mají docela široký sortiment pro všechny věkové kategorie. Docela mě zaujala i kdyz je tak levná. Rozhoduju se nyní jakou kosmetiku začít pravidelně pouzivat a tahle kosmetika mě zaujala, že je hezky popsaná na jakou pleť a věk. kategorii se hodí (ve většině sem tohle vůbec nenašla), ale nemá mě to odradit tou nízkou cenou? I když bych to porovnala s takovou značkou Astrid. Vím že to není o znackach, že každýmu sedne něco jinýho, ale na trhu je toho tolik, že nevím kde začít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
298
10.8.20 21:45

Skoro mám pocit že Astrid je lepší. Od Ellie jsem měla jen 2 pleťové masky a moc mi nesedly. Ale nemohu podle toho odsoudit celou kosmetiku této značky. Jen mám pocit, že jsou lepší. Vyzkoušej jen jednu věc a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
10.8.20 21:45

Mám docela problematickou pleť i kůži (jsem atopik) a některé produkty Ellie používám a jsem spokojená. Nadšená jsem z očního krému, je o dost levnější než jine značky, ale na mě funguje. Když ho pouzivam opravdu denně, nemám vůbec vidět kruhy pod očima (a to jsem na ně hodně trpěla), krém nepálí, nesvědi a příjemne mi voní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4230
10.8.20 22:01

Používám krémy a jsem spokojená. Stejně jako jiz zminovana Astrid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
10.8.20 22:24

Ja nedavno vybirala nocni krem a divala jsem se i na ellie, ale nakonec zvitezil Garier bio levandulovy… jsem s nim moc spokojena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 11:42

Nemyslím si, že je až tak špatná, měla jsem od ní olejový odličovač, pleťové masky a čistící ubrousky na pleť. Za mě neurazí, nenadchne :nevim:
Já osobně bych doporučila do pleťové kosmetiky malinko víc zainvestovat, většinou tato levná bohužel nestačí k péči o pleť a efekt není nijak dlouhodobý. Ale to je čistě můj názor. :think: Kdybych měla doporučit opravdu výbornou pleťovku z drogerie, tak to bude jednoznačně Mixa ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
11.8.20 11:54
@denastepankova píše:
Nemyslím si, že je až tak špatná, měla jsem od ní olejový odličovač, pleťové masky a čistící ubrousky na pleť. Za mě neurazí, nenadchne :nevim:
Já osobně bych doporučila do pleťové kosmetiky malinko víc zainvestovat, většinou tato levná bohužel nestačí k péči o pleť a efekt není nijak dlouhodobý. Ale to je čistě můj názor. :think: Kdybych měla doporučit opravdu výbornou pleťovku z drogerie, tak to bude jednoznačně Mixa ;)

Na Mixu jsem se taky divala, ale jelikož mám smíšenou pleť a spise mastnou tak jsem od mixy na tuhle pleť moc nevyčetla přišlo že spíše to je vše pro citlivou pleť ale možná jen v té drogerce nebyl takový výběr:/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
11.8.20 11:56
@denastepankova píše:
Já osobně bych doporučila do pleťové kosmetiky malinko víc zainvestovat, většinou tato levná bohužel nestačí k péči o pleť a efekt není nijak dlouhodobý. Ale to je čistě můj názor. :think: Kdybych měla doporučit opravdu výbornou pleťovku z drogerie, tak to bude jednoznačně Mixa ;)

Ja ráda klidně zainvestuju v téhle oblasti na sobě nechci nijak šetřit, ale nevím jakou značku vybrat. A ta ellie me zaujala v tom, že byla hezky popsaná jak věkově tak i na jakou pleť což jsem u většiny vůbec nenašla. Ale koupila jsem si čistící gel od Neutrogeny a zatím mě dost vyhovuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
11.8.20 11:57
@Bafonek píše:
Skoro mám pocit že Astrid je lepší. Od Ellie jsem měla jen 2 pleťové masky a moc mi nesedly. Ale nemohu podle toho odsoudit celou kosmetiku této značky. Jen mám pocit, že jsou lepší. Vyzkoušej jen jednu věc a uvidíš.

Právě že jsem zkusila odlicovaci ubrousky a pletovou vodu a úplně super úplně cítím svěžest po nanášení na pleť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
11.8.20 11:59
@solip píše:
Mám docela problematickou pleť i kůži (jsem atopik) a některé produkty Ellie používám a jsem spokojená. Nadšená jsem z očního krému, je o dost levnější než jine značky, ale na mě funguje. Když ho pouzivam opravdu denně, nemám vůbec vidět kruhy pod očima (a to jsem na ně hodně trpěla), krém nepálí, nesvědi a příjemne mi voní.

Dekuji zkusim vyzkoušet teď používám od Mary kay a nevidím nějaké výsledky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1328
11.8.20 14:01

Já mám jen zkušenosti s Astrid, ba pleť, na tělo i opalovací krémy a oleje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
11.8.20 14:16
@korneli píše:
Já mám jen zkušenosti s Astrid, ba pleť, na tělo i opalovací krémy a oleje.

Já právě už leta používám modrou řadu Astrid pro smisenou pleť ale poslední pul rok už mě nějak nesedne právě jinak bych neměnila / nebo to je možná jen teď v létě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32114
11.8.20 16:40

Špatná micelárka, krémy průměr. Pro někoho, kdo má hluboko do kapsy, je to však ještě důstojná značka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
11.8.20 19:22

@RockFous tak zrovna s Mary Kay mám já osobně špatne zkušenosti, odličovací od MK mě hodně pálí, po rasence jsem měla velmi podrážděné oči ještě několik dni a krém, který měl být speciálně na ekzematickou pleť mi způsobil vyrazku :? Takže oproti tomu zlatá Ellie :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama