Jakou máte zkušenost s mlekém HAMI+O?

187
17.5.18 19:23

Jakou máte zkušenost s mlekém HAMI+O?

Zdravím vás maminky :*
Jakou máte zkušenost s mlékem HAMI začáteční? (0) děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4263
17.5.18 19:45

U dcery jsme měli nutrilon, sunar a hipp…a nesedelo.. Šla jsem do Hami a prekvapive super tak ze holka na něm vyrostla a cena byla taky super. Ale to je 3-4roky zpět…ted taky resim kdyz nebudu moct kojit ze do nej půjdem znova ale zdrazilo mi přišlo a složení nevim jaký je…snad zustalo stejne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
17.5.18 22:26
@novakova.t píše:
U dcery jsme měli nutrilon, sunar a hipp…a nesedelo.. Šla jsem do Hami a prekvapive super tak ze holka na něm vyrostla a cena byla taky super. Ale to je 3-4roky zpět…ted taky resim kdyz nebudu moct kojit ze do nej půjdem znova ale zdrazilo mi přišlo a složení nevim jaký je…snad zustalo stejne :nevim:

Taky jsem dávala Hipp, ale od včerejška mi to mlíčko nechtěla pít :( naštěstí jsem Hippu měla už na dně, testy na UM vyšlo nejlip Hami tak jsem ho koupila malé a pije ho, ale od rána nás začalo trpět bříško.. vykakala se ale furt kňourala.. tak nevím jestli to mlíčko mám vysadit, ale zase do ni nechci dávat něco škodlivého jako je sunar apd.. přitom to mlíčko pije, tak si říkám jestli nemůže být zavzdušená..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
18.5.18 06:58
@kikeciperka píše:
Taky jsem dávala Hipp, ale od včerejška mi to mlíčko nechtěla pít :( naštěstí jsem Hippu měla už na dně, testy na UM vyšlo nejlip Hami tak jsem ho koupila malé a pije ho, ale od rána nás začalo trpět bříško.. vykakala se ale furt kňourala.. tak nevím jestli to mlíčko mám vysadit, ale zase do ni nechci dávat něco škodlivého jako je sunar apd.. přitom to mlíčko pije, tak si říkám jestli nemůže být zavzdušená..

Tak zkuste rektalni rourku. A nez si tělo zvykne na um trvá to 14dni…chce to počkat. Já sem si s dcerou vytrpela to same nez ji um sedlo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
18.5.18 07:24

Za nás je Hami jednoznačně nejlepší, malý na něm vyrostl ;) Jak ke zmíněno nade mnou, je třeba počkat zhruba 14 dní, než si na tu změnu trávení zvykne. Našemu malému trvalo skoro 3 týdny, než si zvyknul, od té doby bez problémů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
20.5.18 22:39

Kazdy dite reaguje jinak. Maly jsem ho zacala davat az ted, v 8.mesici a v pohode. Ma celkem i dobrou chut, voni vanilkove. Kaka dobre a zasyti ji i vnoci. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama