Jakou máte zkušenost s primark

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 22.10.18 23:40
Jakou máte zkušenost s primark

Holky chtěla jsem se zeptat bylo jste někdo v primarku ve Vídni? Je dobrý nápad tam jet si nakoupit nějaké oblečení do šatníku pro mě i manžela a chci tam aj nakoupit nějaké oblečení pro naše mimčo které očekáváme… Nebo je tady v Česku nějaký podobný obchod?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineMadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 22.10.18 23:46

Urcite bych kvuli Primarku nejela do Vidne, je to takova hadrarna typu Pepco. V srpnu jsme bylu v Londyne, tak jsem tam dceri nakoupila leginy, kalhotky, ponozky, tricka, pyzama, zupan. Pocitala jsem po predchozich nakupech v Primarku s tim, ze to jsou veci spis na doma. Tricka maji po vyprani pretocene svy, leginy zmolkuji apod… takze na doma a ven dobry, do skoly ne. Tak zvaz, jestli se ti tam vyplati jet.

Bábrdl
Generální žvanilka 21466 příspěvků 22.10.18 23:52

Je to jako Pepco, KIk…
V Drážďanech občas zajdu, ale jet kvůli tomu extra do ciziny, to je podle mě blbost.

lachtanice86
Kelišová 6426 příspěvků 22.10.18 23:58

@MisulkaP moje zkušenost je ta že je to hnusný, milion lidí a nekoupila jsem nic.

semisova
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 23.10.18 00:28

Jeli jsme takhle cíleně do Primarku do Drážďan. A velké zklamání. Čekala jsem od toho vic. Když už jsme tam byli, vzali jsme par triček pro malou, přítel tak par trik a u pokladny jsme objevili anatomicky polštář za 300,–
Trika dětská vyšla asi na 80,–, panska pod 100 nebylo ani jedno.
Kvalita asi jako Pepco. Vydrz na jednu sezónu, potisk se sloupal.
Od te doby nás to tam už neláká.

Uživatel je onlineAfrikana
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 23.10.18 00:33

Zalezi, na jakou kolekci a na jakou kvalitu narazis. Mam odtamtud veci, ktere drzi uz nekolikatym rokem, dalsi veci jsou po par vypranich tak na doma. Nekdy je tam zase takova kolekce, ze se tam da koupit leda pyzamo. Specialne do Primarku bych si vylet nedelala, ale pri navsteve Vidne bych se to tam omrknout klidne stavila.

_0812_
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 23.10.18 02:11

@MisulkaP je to sice už déle co jsem tam byla, ale za mě maximální spokojenost a to jak s dětským, dámským i pánským oblečením. Rodina tam jezdí párkrát za rok a vždycky nám něco na sebe přivezou a taktéž spokojenost a na jaře se chystám s manželem a dcerou do Vídně na víkend, takže to tam vezmu útokem a už se moc těším :) samozřejmě pokud je někdo zvyklý na hodně kvalitní značkové věci, tak spokojený nebude to je jasný.

smutná máma
Závislačka 4934 příspěvků 56 inzerátů 23.10.18 05:58

@MisulkaP když jsem byla prvně v Primarku ( Linz), tak jsem řekla no to ne… Koupila jsem jen pro 2 letou dceru. Když jsem byla podruhé, koupila už něco i sobě a mužovi. A musím říct, že trička po malé teď nosí vnučka, jsou vybledlá, ale tvarově drží. Bavlna moc příjemná. Moje rifle po roce taky vybledlé, ale mám je nejradši, asi mi prostě sedí. A mužova bunda? Co s ní dělá, když vidím, tak taky drží. Tak za mě Primark asi nakonec :palec: . Ale nejsme nejmladší a spokojíme se s obyč. modou.
Jediné co mě tam děsí jsou ti v burkách. Při poslední návštěvě vezli paní v burce na invalidním vozíku. Měla díru jen na oči. Celý šaty přes ten vozík, tak až po chvíli jsem pochopila, že je invalida. No, kdyby pod šaty měla samopal, nepoznáš… :roll:

terrka83
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 23.10.18 06:21

My se tam také ještě před zimou s kámoškami chystáme (Vídeň). Byli jsme tam loni v létě a nakoupili jsme tam celkem dost oblečení. Za mě tvar drží, ale záleží asi jak co. Třeba jsem tam koupila manželovi takové ty polotrenky nebo jak se to jmenuje, a ty jsou super, nosí je nejradši, teď jak tam pojedeme s kámoškami mám za úkol mu koupit alespoň desatery :-) Taky jsem si tam koupila takové ty látkové tenisky (stály 3 eura) a mám je už rok, celé jaro a léto jsem s nimi proťapkala a stále jako nové :-) Ani kámošky si nestěžovaly a už se tam také těší :D Už by tam měli mít i zimní kolekci

kve-tinka
Závislačka 4392 příspěvků 7 inzerátů 23.10.18 06:46

Za me bylo v realu zklamani. Obcas jsem koupila neco pres online nakup,co probihaji na netu.
Real navsteva? Docela normalni ceny,i bych rekla ze premrstene. U detskych veci nizka cena=horsi kvalita. Ale zase do skolky udeal.
Jen jako navstevu Primarku bych nejela.
V H&M, Tescu koupis kvalitneji.

Peta02
Kecalka 369 příspěvků 23.10.18 07:19

My tam takhle jezdíme kuli obleceni pro děti. Máme skolkove děti a za mě ideál, bezne se vrací s potrhanymi koleny atd. u tepláků za par kolen mě to nemrzí. Počítám s tím ze to vydrzi jedno dite. Moje zkusenost je, ze mě pak stejně nebaví to prodávat.

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 23.10.18 07:52

Mamka odtamtud občas neco klukům přiveze, ale je to tak na lítáni na ven. Pro sebe bych tam nekoupila nic a pro manžela uz tuplem ne :lol: za cestu do Vídně by mi to nestalo, to si můžeš nakoupit v kik nebo pepco v ČR

Ibi
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 23.10.18 08:56

Jezdím minimálně 2× do roka s kamarádkou na prodloužený víkend, při té příležitosti se v Primarku stavujeme. Dospělácké mi přijde jako hrabárna, tam jsem si koupila jednou pro sebe ponožky, jinak nic. ALe pro dceru 5 let nakupuju poměrně pravidelně spodní prádlo, ponožky, trička, pyžámka… Já jsem s kvalitou do školky spokojená, švy jsou krásně rovné (na rozdíl od triček typu Zara, Reserved) a kvalita mi přijde lepší jak Pepco (Kik neznám). Navíc u těch triček se mi líbí design. Mají poměrně velký výběr. Co se týče mimin, mají krásné sady bodýček, pyžamek, fakt pěkný, za pár korun. Já teda určitě 100× radši Primark než Pepco.

Takže za mě pro děti ano, ale extra výlet dělat si jen do Primarku asi nee, pokud nebydlíš vysloveně u hranic…

Anik
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 23.10.18 11:04

Byla jsem letos na jaře, 13-letá dcera to dostala jako dárek. A byla jsem překvapená, po všech negativních shazujících názorech, opravdu mile. Utratily jsme tam moc, nebudu psát kolik, dcera si nakoupila opravdu hodně, a nadšená. Já pouze kalhoty a boty a utěrky a ručníky :))) ale jely jsme tam kvůli ní.

S Pepcem bych to teda vůbec nesrovnávala,
Pepco je šunt proti Primarku.

Rozhodně návštěvu zopakujem, jsme z Brna, do Vídně kousek, takže my to máme jako extra výlet.

Co se týká množství lidí, tak my tam vlítly hned v 9 a byla to krásně pohoda, až tak před polednem se začínalo plnit. Byla sobota. Nakonec tam bylo lidí dost, že už to fakt začínalo připomínat tu hrabárnu, jak tu píšete, ale co mě udivilo, tak když do vás někdo vrazill, tak se omluvil, to bych třeba nečekala, no nemám žádnej negativní zážítek. Horší je to s frontama u kabinek, ale na to se člověk prostě musí připravit, blbý je to, že pouší jen tuším s 8 kusy do kabin, zbylou část nákupu si necháte u nich v úschově, a když je chcete vyměnit za dalších 8 kusů ke zkoušení, tak si musíte znovu vystát frontu. nejdřív jsem na to nadávala, ale pak jsem zjistila, že díky této taktice to zkoušení jde fakt rychle a ta fronta rychle ubývá.

Celkově - pro nákup dětských věcí je to ráj, ještě i ta 13-letá si nakoupila až až, ale já, potřebující velikost ehm trošku větší, tak snad jenom ty kalhoty a boty, tričko nebo halenku jsem tam na sebe nepotkala :( To bylo v březnu, příště bych zkusila jet tam třeba na podzim, kouknout na podzimní a zimní věci.

Nick Martina
Povídálka 34 příspěvků 23.10.18 13:06

Byla jsem nejprve v Německu v Dráždanech a spokojenost, brala jsem si hodně obyč. trička ale všechno s elastanem a drží doteď. Letos na jaře jsem navštívila Primark ve Vídni a ten je tedy podstatně menší, ale pořád jsem nakoupila dost věcí a někdy ty slevy jsou opravdu super (tílko za 1 euro).
Pokud ráda nakupujete a berete to jako zábavu a odreagování tak bych určitě jela, udělala bych si výlet třeba s kamarádkou :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >