Jakou máte zkušenost s úřadem práce?

Napsat příspěvek
12483
19.1.20 14:40
@Agata001904 píše:
@lenajs no ono se to stalo minulou středu hned jsem jim zpět volala, ze doma jsem bohuzel nam nezvoni zvonek kdyz je venku pod nulou, a oni ze se bude zahajovat správní rizeni, a ze muzu podat vysvetleni, ale to bude nejspis k nicemu tak že v pondělí to bude třetí den, proto to prave řeším, a ptám se, a čtu ale nikde se nic moc nedozvím proto jsem psala tady. Jenže mám pocit, že to potvrzení mi doktor nemuze vydat zpětně.

No hlavně jsi to měla řešit ten den a hned volat doktora. Neříkat nic o zvonku, ale že jsi tam. Pokud to bylo v nějakou vhodnou dobu. Pokud zná tvoji situaci, tak si myslím, že by ti vyšel vstříc. Babička tenkrát zaspala, protože měla horečku a doktor jí to normálně potvrdil a omluvil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 14:42
@Agata001904
@Agata001904 píše:
@P4ja no tak samozrejme, ale mam doma nemocnou babicku s leukémii, a starám se oní. Teď kdyz nemam práci.

Tak si na babičku zařiď příspěvek na péči, zeptej se na to na tom ÚP. Dostaneš papíry k vyplnění pro babiččinu doktorku, budeš mít za to peníze a zaplacené pojištění.

• Nahlásit
  • Citovat
12483
19.1.20 14:45
@Anonymní píše:
@Agata001904Tak si na babičku zařiď příspěvek na péči, zeptej se na to na tom ÚP. Dostaneš papíry k vyplnění pro babiččinu doktorku, budeš mít za to peníze a zaplacené pojištění.

Asi tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 14:50

@P4ja no zkusím to, v pondeli zajdu za ním, holky moc děkuji i za radu ja se na to urcite zeptam a zajdu si pro papíry, ono je to teď celkem čerstvé leukémii ji potvrdili pred týdnem, takze jsem z toho jeste porad spatna :,( :,( a jeste k tomu cekame na vysledky z kostní dřeně :,( snad aspon to dopadne v poradku!!! Proste jsem cela rozhozena a jeste tohle achjo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12483
19.1.20 15:05
@Agata001904 píše:
@P4ja no zkusím to, v pondeli zajdu za ním, holky moc děkuji i za radu ja se na to urcite zeptam a zajdu si pro papíry, ono je to teď celkem čerstvé leukémii ji potvrdili pred týdnem, takze jsem z toho jeste porad spatna :,( :,( a jeste k tomu cekame na vysledky z kostní dřeně :,( snad aspon to dopadne v poradku!!! Proste jsem cela rozhozena a jeste tohle achjo

Držím palce. :kytka: jinak mamka se takhle starala o babičku. Před nedávnem tchýně o svojí maminku. Pokud bude potřebovat pomoc, pak se to dá zařídit a domluvit s jejím ošetřujícím lékařem, pak charita atd. Zdravotní by za tebe platili, ale nevím, jestli se to aspoň počítá do let pro nárok na důchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 15:08

@P4ja děkuji :kytka: akorát jsem četla ze pokud zadas o prispevek na péči musi ten zdravotni problem trvat minimalne rok a ji to potvrdili pred chvíli tak nevím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12483
19.1.20 15:28
@Agata001904 píše:
@P4ja děkuji :kytka: akorát jsem četla ze pokud zadas o prispevek na péči musi ten zdravotni problem trvat minimalne rok a ji to potvrdili pred chvíli tak nevím :think:

Zeptej se. Uvidíš, co ti poradí a jak to bude vypadat po lékařské stránce. Jestli třeba nebudeš dávat alespoň brigádu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9587
19.1.20 15:48
@P4ja píše:
No hlavně jsi to měla řešit ten den a hned volat doktora. Neříkat nic o zvonku, ale že jsi tam. Pokud to bylo v nějakou vhodnou dobu. Pokud zná tvoji situaci, tak si myslím, že by ti vyšel vstříc. Babička tenkrát zaspala, protože měla horečku a doktor jí to normálně potvrdil a omluvil.

@Agata001904 ano, s tím souhlasím. Ten zvonek je opravdu blbá smůla, ale z vlastní zkušenosti…já byla na masáži, když mi přišla kontrola (jsem na neschopence se zády). Potkala jsem se s kontrolou před domem, vysvětlila jim, kde jsem byla a paní mi přímo řekly, že masáž neuznají, když to nebyl přímo fyzioterapeut. Samy mi ale poradily, ať zavolám doktorce a poprosím ji, ať mi napíše potvrzení. V té době jsem se sotva plazila, tak jim bylo jasné, že jsem se nikde schválně netoulala. Doktorka mi potvrzení dala i zpětně a musela jsem ho do 5 dnů osobně doručit na ÚP. Prošlo to v pohodě. Tak třeba ještě není vše ztraceno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 15:53

@lenajs děkuji moc i za takovou radu, kazdopadne zitra zajdu za dr a zkusim ho poprosit at mi vystaví papír zpětně pro ÚP a rovnou bych to tam zitra zanesla :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9587
19.1.20 16:00
@Agata001904 píše:
@lenajs děkuji moc i za takovou radu, kazdopadne zitra zajdu za dr a zkusim ho poprosit at mi vystaví papír zpětně pro ÚP a rovnou bych to tam zitra zanesla :palec:

Není vůbec zač, jestli se to stalo ve středu, měla by ses vejít do lhůty. Pokud se nepletu, je to napsané i na tom papíře o kontrole, co ti doma museli nechat, když tě nezastihli. Že máš právo svou nepřítomnost do pěti dnů doložit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 16:20

@lenajs právě že ve schránce nic nebylo :nevim: ale mám od něj dopis na poště, tak nejspíš tam to bude zítra ho vyzvednu a zajdu k dr pro ten papír, a pak na ÚP tak jsem zvedava :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9587
19.1.20 17:05
@Agata001904 píše:
@lenajs právě že ve schránce nic nebylo :nevim: ale mám od něj dopis na poště, tak nejspíš tam to bude zítra ho vyzvednu a zajdu k dr pro ten papír, a pak na ÚP tak jsem zvedava :think:

Tak to je divné…měli udělat zápis o kontrole, v kolik hodin, zda tě zastihli a nechat ti ho ve schránce. No každopádně pak dej vědět, jak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 17:07

@lenajs i já si říkala, že ve schránce nic nebylo :nevim: jasan zítra budu chytřejší tak tady písnu děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama