Jakou máte zkušenost ze savičkou Mam 4+ nevylévací?

30.5.17 23:31

Jakou máte zkušenost ze savičkou Mam 4+ nevylévací?

Zdravím maminky, prosím o radu. Jakou máte zkušenost se savičkami od Mam, ty 4m + nevylévací. Mají je Vaše miminka v oblibě? Malý má 4,5 měsíce, já před týdnem koupila 4 ks a on z nich nemůže nic vysát, téměř nic z nich neteče. Zkoušela jsem to sama a je to teda výkon z nich něco dostat. Malý se mi u toho pěkně vzteká, tak jsem přešla zpět k 3+. Tak nevím, máte jinou zkušenost?…děláme něco špatně? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12037
31.5.17 00:12

Na prd! Lahve pd Mam jsou dle me top, mam je moc rada, ale ty nevylevaci byly vyhozene penize. Nevytahla jsem
z nich pomalu ani ja nic. Takze jsem koupila klasickou mam savicku a vyuzivali jsme ji bezne jako ostatni lahve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
31.5.17 00:22

Jo jsou úplně na nic. Taky jsem měla velký problém z nich něco vytáhnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19080
31.5.17 06:12

Náš kluk je zvládal v pohodě (musel si nejdřív zvyknout, ale to byla otázka tak 2 - 3 krmení), já si je nemohla vynachválit, protože všude netekly, když si kluk náhodou vyndal flašku z pusy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 07:18

Díky moc za odpovědi. Souhlasím, láhve jsou opravdu super, ale s těma savičkama mě to docela naštvalo. No nic, tři stovky v háji. Koupíme tedy klasické. Nebo mám propíchnout dírku, pomůže to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19080
31.5.17 08:07

Jen bacha, ty klasické 4+ zase strašně tečou, nám se v tom kluk vyloženě topil. Být tebou, zůstala bych u těch o velikost menších.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 11:19

Tak jo. Díky za rady a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie