Jakou máte značku lednice? Jste spokojeni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dagb
Povídálka 11 příspěvků 13.06.19 08:24
Jakou máte značku lednice..? Jste spokojeni..?

Ahoj holky, budeme kupovat novou lednici, ale nemůžeme se rozhodnout, jakou značku…Samsung, LG, Eta..? Jakou značku máte..? Jste s ní spokojeny..? Děkuju moc za každou reakci.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 08:32

Whirpool a nikdy více! Nebyl to zrovna levný model. Ale nic zázračného to není. V posledním supliku na zeleninu se drží voda.

Elzaaa
Kecalka 290 příspěvků 13.06.19 08:33

Ahoj mame novou LG necely rok a spokojenost. Jen se jeste uvidi jak dlouho vydrzi.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 13.06.19 08:35

LG a super :) chladi skvěle, super na údržbu, nemusí se odmrazovat.

Měla jsem i Samsung a nikdy více… Ještě v zaruce přestala chladit a nikdo nebyl schopen ji opravit, ze je potřeba přímo opravare ze Samsungu… nakonec se to tahlo, lednice nechladila… když ji konečně opravili, tak jsme rikali super, měsíc po zaruce znova ten stejný problém. Už jsme ani neměli snahu to řešit, odvezli jsme ji na sběrný dvůr a koupili si novou. Ale už je to asi 7 let, tak nevím jak je to teď.

Michelle_M
Závislačka 2725 příspěvků 13.06.19 08:36

Mám Electrolux, už nějakých osm nebo devět let :D Samozřejmě po té době už má nějaké kosmetické šrámy, ale poruchu neměla za tu dobu ani jednou, je to fakt držák :)

Ravedd
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 13.06.19 08:38

Indesit a máme ji 7 let bez jedinýho problému :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8769 příspěvků 13.06.19 08:39

Máme Bosch, asi 4-5 let a spokojenost.

Fíková
Kelišová 6011 příspěvků 13.06.19 08:39

Liebherr od roku 2006. Nezničitelná :)

dog.s
Stálice 54 příspěvků 13.06.19 08:53

Já mám lednici z Ikei za pár tisíc a jsem plně spokojená :lol: :lol: nevidím rozdíl :D

Medičkaa
Kecalka 345 příspěvků 13.06.19 08:54

Už dva roky mám lednici Samsung a jsem spokojená

AnnieTRoj
Kecalka 329 příspěvků 13.06.19 08:55

ETA. Ale zatím pouze rok. Jsme spokojeni. Ve slevě nás vyšla na 11 000, jinak asi za 13 500. Máme kombinovanou i s mrazákem. Samoodmražovací.

Heivka
Závislačka 4105 příspěvků 13.06.19 09:03

@dagb Máme Liebherr a už jinou nechci, šuplíky se nastavením na sníženou nebo zvýšenou vlhkostí perfektně prodlužují životnost šunek, sýrů a zeleniny. Za 4 roky jsem ještě nemusela odrazovat ani lednici nebo mrazák a to mi tam pořád někdo čučí, nedrží se v ní plíseň v odtokovém kanálku a vypadá krásně (máme místo smaltu skleněný povrch dveří) jako byla dost drahá, ale za ty roky už nám ten rozdíl v ceně ušetřila na potravinách které vydrží mnohem déle. Taky je super funkce rychlo chlazení když dávám do lednice hotové jídlo, jen zmáčknu tlačítko a ona zvýší výkon aby se nezvyšovala teplota uvnitř.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 10 inzerátů 13.06.19 09:08
@Anonymní píše:
Whirpool a nikdy více! Nebyl to zrovna levný model. Ale nic zázračného to není. V posledním supliku na zeleninu se drží voda.

Nevím, jak starou Whirlpoolku máš, ale my tam vzadu nad šuplíkem máme takový odtokový kanálek pro vodu, která se sráží na zadní stěně. Má se to prošťourávat tou tyčinkou, která tam je zastrčená. Jenže pokud je lednice staršího data, tak je třeba to prošťournout hlouběji, já se minulý týden naštvala a projela jsem to brčkem. Ale teda fest jsem do toho mlátila, říkala jsem si buď, a nebo. :mrgreen: A super, už přes týden je sucho, takhle jsem to utírala co druhý den.

@dagb My máme tu výše zmíněnou Whirlpool, už jsme najeli na 11. rok, zatím se snaží (ťuk-ťuk!), přežila i stěhování. Ale je teda fakt, že už druhý rok musím přes léto zvýšit výkon skoro na maximum, takže její čas se asi pomalu nachyluje… :think: Obecně jsme s touhle lednicí byli spokojení, nejsme nároční (ovšem třeba pračka stejné značky byla propadák), nicméně do budoucna chceme kouknout po značce, která garantuje opravitelnost za rozumnou cenu.

histep
Kelišová 5093 příspěvků 13.06.19 09:13

Zanussi, 16 let, bez jediné opravy či problému. Ono totiž u ledniček se nemá moc co pokazit.

Reaskiller
Kelišová 5922 příspěvků 13.06.19 09:15

@dagb Mame Samsung s nulovkou a skvele :) sunka vydrzi fakt 6-7 dni, maso cerstve hodne dlouhou dobu..take rovnohmerna cirkulace vzduchu takze rozhodne neplati pravidlo ze mlecne vyrobky nahoru :)

Ale jinak..Bez nulovky uz bych lednici nekoupila :) ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama