Jakou matraci do postýlky byste mi doporučili?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Editka96
Nováček 7 příspěvků 13.01.19 14:32
Jakou matraci do postýlky by jste mi doporučili?

Řešíme koupi matrace do postýlky, ale vůbec se v tom nevyznáme. V obchodě nám doporučovali nějakou s kokosovym platem, v čem je to jiné? S jakou jste spokojeni vy? Děkuji ;)

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 13.01.19 14:38

S kokosem je tvrdší.
Z mého pohledu, malé lehké dítě nepotřebuje žádné vychytávky jako pružiny, zóny, paměťové pěny atd. Stačí úplně obyčejná molitanová matrace se snímatelným potahem, který jde vyprat alespoň na 40, přinejhorším když jde ve vaně vyprat i ten molitan.
Pevnou matrací potřebuje těžký dospělák, aby se mu neprolezela a nebolela ho záda.

Jinak sice se pořád ještě říká, že mimino má ležet na tvrdé rovné matraci, jenže u drazdivejsich uplakanych dětí to může dělat medvědí službu. Takže z mého pohledu je malým dětem tvrdší matrace spíš na škodu.

Editka96
Nováček 7 příspěvků 13.01.19 15:08

@Helileli moc vám děkuji ;)

suzyz
Povídálka 21 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 15:15

nebrala bych pohanku/kokos, my v tom meli brouky :roll:

pet p
Kecalka 107 příspěvků 13.01.19 19:08

@suzyz To je ta matrace, co má z jedné strany pohanku a z druhé kokos? A ti brouci byli kde?

suzyz
Povídálka 21 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 19:14

Ano, presne ta. Myslim, ze byli v pohance, rozlezlo se to vsude po postylce najednou, malem jsem zkolabovala. Pak jsem se docetla, ze ta pohanka pokud se nedostatecne zpracuje ci co tak sevto muze stat. Byla to nova matrace z Babiez, vzali mi ji pak na reklamaci. Po teto zkusenosti bych uz do postylky zadny takovy material nedala, at zije syntetika…

pet p
Kecalka 107 příspěvků 14.01.19 08:18

@suzyz Díky za odpověď. A to se ti vůbec nedivím, to bych už taky nic takového nepořídila. My teda máme kokos-molitan-kokos a připadá mi to OK.

Jassmina
Stálice 71 příspěvků 15.01.19 12:25

@suzyz souhlas :palec:

Katari12
Nováček 2 příspěvky včera v 17:57

@Editka96 Ahoj, my chteli matrac do postylky pro maleho kdyz se narodi a vybirali jsme zo stranky https://vas-pomocnik.cz/matrace/ … Kdyz se proklikas maji tam i rady a tipy, co ti muze s vyberem dost pomoct. Kdyz se nas prcek narodil, spaval v postylke bez problemu. Pozdeji jsme mu koupili vetsi matrac opet vyber s jejich pomoci a ma ho az doted. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >