Jakou mohu tekutou stravu po stomatochirurgickem zákroku?

211
20.5.21 13:14

Jakou mohu tekutou stravu po stomatochirurgickem zakroku?

Dobrý den maminky, byla jsem na zákroku ohledně zubu.Mam mít teď klidový režim, dala mi antibiotika a mohu brát nalgesin proti bolesti. Chtela jsem se zeptat ohledně té tekuté stravy co mohu a co ne? Nikde nemohu nic najít, děkuji předem za odpovědi a zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9802
20.5.21 13:16

Všechno co se dá rozmixovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22592
20.5.21 13:20

Cokoliv abys pila a nekousala, akorat bych se vyhla třeba smoothie z ovoce co má nějaká semínka (jako jahody) co by ti lezly do zubu. Nějakou kaši, jogurty, ty smoothie, presnidavky, pudink, klidně si kup takové ty proteinové nápoje. Proste to vem logicky no, abys to jídlo nemusela kousat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
20.5.21 13:31

Moc vám děkuji jste hodné. Ja vím hlavně nekousat na to nemam ani pomyšlení je to strašná bolest :,( Na to ovoce si dam pozor. Rikala ze si mam dat pozor i na kyselé aby to nedrazdilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
20.5.21 13:50

@Anicka2888 asi bych to tak nehrotila. Zkus a uvidíš. Já druhý den po sekání stanice snědla hamburger a hranolky :mrgreen: přežila jsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
20.5.21 14:51

Taky bych z toho nedělala vědu, co půjde jíst půjde a co ne, tak ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
20.5.21 14:59

Hlavne at to je studene a ne vylozene horke, to by se vam mohlo rozjet krvaceni. Ja byla po vysakavani asi tri dny na jogurtech, kefiru a zmrzce. Bacha na zrnicka a ryzi, to vam muze zpusobit zanet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
20.5.21 17:13

Uvidíme Teda :) Jen jsem se ji zapomněla zmínit ze se snažíme druhým měsícem o miminko.Ale tak myslím že by se stát nic nemělo po antibiotikach ne? Jmenuji se Dalacin C 300mg. Jinak vám všem děkuji za odpovědi, jste hodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4104
20.5.21 17:51
@Anicka2888 píše:
Dobrý den maminky, byla jsem na zákroku ohledně zubu.Mam mít teď klidový režim, dala mi antibiotika a mohu brát nalgesin proti bolesti. Chtela jsem se zeptat ohledně té tekuté stravy co mohu a co ne? Nikde nemohu nic najít, děkuji předem za odpovědi a zkušenosti.

Ahoj, já byla dnes na trhání osmičky, mám to zašité a říkali mi, ať jím hodně zmrzlinu. Pak mám doma Nutridrinky a Lipánky a jogurty. Za tak 2-3 dny přidám banány a pak postupně bramborovou kaši apod. Držím moc palce, ať se ti to dobře hojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
20.5.21 18:06

@Lollitka Jo já si taky nakoupila jogurty a podobně. Dnes jsem si uvařila brambory s mrkví a rozmixovala, je to tekuté ale musím uznat že chuťově dobré. Taky držím palce ať se ti to zahojí :kytka: Jen doufám že ty antibiotika by neublížily když se snažíme druhým měsícem o malé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
20.5.21 18:17

Rozmixovat můžeš opravdu cokoli, klidně i kuřecí prsa, jen to nebude moc hezké pro oči. :D Každopádně se studeným bych si dala pozor, aby to nedráždilo ještě víc, radši bych našla takovou teplotu, která nedráždí idealně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
20.5.21 19:02

@dreamis Me říkala jen ledovat tak uvidim.Uz to mam oteklé ale zatím po dvou prascich z odpoledne neboli :) Jo kureci zkusím zítra :D No pro mě dnes jak jsem zkusila tak spis sedí vlažné :) Tak zůstanu u toho a chladit budu max z venku. Ale děkuji a chci se zeptat, antibiotika neublíží když se druhým měsícem snažíme o prcka? Děkuji za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22592
20.5.21 19:16

@Anicka2888 antibiotika neublizi, pokud se teprv snažíte, leda bys už byla prokazatelně těhotná a i tak to není úplně fatální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
20.5.21 19:25

@Kriss Tina Dobře děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu