Jakou největší kuriozitu jste si přečetli v dopise Ježíškovi?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
47
27.12.21 19:16

Jakou největší kuriozitu jste si přečetli v dopise Ježíškovi?

Jen tak mě napadlo, že se vás co máte děti zeptám. Popřípadě jak byste reagovali, kdyby se třeba 6 létě dítko svěřilo Ježíškovi s něčím neobvyklým :D Třeba, že nemá rád jednoho z rodičů, nebo napsalo něco ve stylu že nic nechce a tak. Já děti ještě nemám, takže jen vyzvídám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28689
27.12.21 19:21

Dcera si loví v pěti letech psala mimo ji e o novou zadelavaci mísu pro maminku. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1343
27.12.21 19:22

Dcera si jednou napsala o rybí hlavu :mrgreen: je hrozně zvídavá, manžel vařil pstruha a ona chtěla prozkoumat hlavu. Manžel jí to zakázal, hlavu hodil do koše, tak si napsala (namalovala) Ježíškovi o vlastní :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1196
27.12.21 19:23

Jeee, to je hezky tema, to se kouknu :lol: Moje dcera (1. Trida) neni moc narocna. Prala si snezici kouli, knizky, hru, panenku… Takovy obyc veci - jsem teda rada, ze ji vubec nenapadnul mobil. Ale navymejslela jsi hracky, ktery jsem do dopisu psala apak uvedomele pronesla :" maminko a jeste tam prosimte napis alespon ponozky, at si zase nepreju samy kraviny" :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28725
27.12.21 19:30

6 letý syn si napsal o župan a dřevěný kartáček na zuby :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25719
27.12.21 19:30

Moje šestiletá dcerka si přála, aby byly všechny děti ve škole zdravý. Tak doufám, že jí to ježíšek splní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
27.12.21 19:35

Dodnes si pamatuji, co „napsala“ (psala jsem to za ní, ještě neuměla psát) moje sestra Ježíškovi, když byla malá :D. Krom žádosti o hračky tam bylo napsáno : Ještě mi prosím Ježíšku dones mladšího sourozence, abych nebyla malá já. Nebo štěně. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67431
27.12.21 19:36

7lety si letos přál kladívko :mrgreen: a dostal ho.. pro něj top dárek :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
27.12.21 19:43

U nas se dopis nepise, takze asi nepridam nic vtipneho, ale zahackuju se, myslim, ze to je vtipne vlakno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44979
27.12.21 19:44

Čítanku pro druhou třídu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.21 19:48

Ne můj, ale kamarádčin 4 letý syn má teď období, kdy stále nastražuje nějaké pasti. Takže k ježíšku si přál výbavu v tomhle duchu - provazy, karabiny, stahovací pásky atd. Málem jsem odpadla, když nám kamarádka poslala fotku toho kufříku, co pro něj vytvořila. Výbava jak pro sadomasochistu :lol: :lol: :lol:
Prosím anonym, když píšu o cizí rodině.

• Citovat
  • Nahlásit
12579
27.12.21 19:51
@martina.se píše:
7lety si letos přál kladívko :mrgreen: a dostal ho.. pro něj top dárek :think:

Dcera ve čtyřech letech chtěla nejvíc nůžky s ostrýma špičkama, aby nebyly miminovské. Taky to byl nejoblíbenější dárek.
A v příbuzenstvu jedno dítě napsalo do dopisu Ježíškovi „Přeju si jen, aby to miminko u maminky v bříšku nemělo pinďourka. Věřím ti, dokážeš to!“ Což byla krutá zkouška víry v Ježíška, protože rodiče se dozvěděli týden po Vánocích, že čekají kluka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
27.12.21 20:05

Náš pětiletej si přál opravdicky hasičský auto, ve kterým může jezdit a hasit. Pak vysavač a semafor… prvňák si přál, aby nikdy nebyly prázdniny. A stěžoval si, že škola konci dřív, než přijde Ježíšek protože to nestihne zařídit.. pak dodal, že ví, že dárky dávají rodiče, takže stejně má smulu :mrgreen: ale po štědrovečerní večeři šli kluci z okna vyhlížet a viděli tam pobíhající červený světýlko, co chodilo od domu k domu a vždy se zastavilo u okna, pak šlo dal… takže my jsme letos toho Ježíška fakt viděli. :srdce: nevim, jeslti a někdo svítil laserem, nebo co to bylo, ale bylo to skvělý, měli jste vidět ty rozzareny dětský očička. Měla jsem skoro slzy v očích, jak byli roztomilí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1955
27.12.21 20:06

Ja si jednou psala, ze chci padak. A ten parchant mi donesl stan sakra! :mrgreen: Ale pamatuji, ze jsem si myslela, ze ten stan je padak a pak jsem byla smutna, ze jsem nedostala padak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25719
27.12.21 20:09

Pro mě byl teď hodně kuriózní dárek Elzy kouzelná hůlka a čelenka. Dcerka si to přála na poslední chvíli ve školce, když posílali ježíškovi nafukovací balónek s přáním. Žila tím, že to samozřejmě dostane, jenže já to nemohla sehnat. Zběhala jsem všechny obchody ve městě a NIC. Takže jsem kupovala komponenty a doma tvořila. U Vietnamců hvězdu na stromeček, ve Vesně modrou třpytivou stuhu, v papírnictví modrý třpytky, v železářství dřevěnou tyčku a v hračkárně sadu šperků. Naběhala jsem kvůli tomu aspoň šest kiláků a doma to dělala do jedný ráno. Na tenhle dárek fakt dlouho nezapomenu….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat