Jakou NEPOTÍCÍ vložku do sporťáku

21.4.21 21:05

Jakou NEPOTÍCÍ vložku do sporťáku

Pěkný večer, maminky:)
Máte typ na nejakou vložku, kde se mi nebude dite v lete potit? Prý jsou dobré ty chlupaté, ale moc se mi nelibi a neprijde mi to ani nejak dobré na údržbu :nevim:.
Poradíte něco, prosím? :)
Budu ráda za radu nebo i konkretni odkaz.
Dekuju. :srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
75
21.4.21 21:12

Ja mam do autosedacky od Danka Vlnienka (facebook) a jsem teda spokojena moc. Ne ze by se nepotila vubec (ale v tom aute se tomu moc zabranit neda), ale je to opravdu znatelny rozdil a hlavne nesedi v mokrem, protoze ta merino vlna to vlhko odvede. Muzes si vybrat vzor, pani to sije

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14330
21.4.21 21:14

@stastnaholka mela jsem od Emitexu jakoby beranka a holky se nepotily

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
21.4.21 21:43

A co stará dobrá bavlna? Dělá se prostě molitan nebo duté vlákno obšité bavlněným potahem. V létě mít nějaký kožich - beránka, chlupy, to si nedokážu představit. To je nějaký nový funkční materiál? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10598
21.4.21 21:57

Ja měla úplně obyčejné bavlněné froté, podložka byla už od výrobce. Nijak extra se ani jeden nepotil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1345
21.4.21 21:58

Měli jsme od Little Angel a byla jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10598
21.4.21 22:01

@prejeta_zaba problém bavlny je ten, že když se dítě spotí, zůstane mokrá a docela špatně schne. Třeba merino tu vlhkost odvede od kůže a rychle usychá. Využívá se toho jak v zimě, tak v létě. Ale za mě to jsou do kočárku vyhozené peníze :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7454
21.4.21 22:02
@prejeta_zaba píše:
A co stará dobrá bavlna? Dělá se prostě molitan nebo duté vlákno obšité bavlněným potahem. V létě mít nějaký kožich - beránka, chlupy, to si nedokážu představit. To je nějaký nový funkční materiál? :think:

Novy to neni a funguje. Nezabrani to uplne, jak tu zaznelo, ale hodne to poceni omezi a hlavne v tom potu to dite nesedi. Sama jsem tomu neverila, ale chce to zkusit. Za me lepsi, jak bavlneny (i treba plina).

https://www.google.com/search?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
21.4.21 22:08
@Aduš8 píše:
@prejeta_zaba problém bavlny je ten, že když se dítě spotí, zůstane mokrá a docela špatně schne. Třeba merino tu vlhkost odvede od kůže a rychle usychá. Využívá se toho jak v zimě, tak v létě. Ale za mě to jsou do kočárku vyhozené peníze :nevim:

Tak merino znám, mě osobně strašně kouše, takže jeho kvality bohužel neobjevím. :mrgreen: Ale tady ty beránky, chlupy apod. si představím takovou tu umělou chlupatou deku, to mi do veder fakt nesedí. Ale je pravda, že někomu asi bude vyhovovat, že to nedrží vlhkost. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19593
22.4.21 14:55
@stastnaholka píše:
Pěkný večer, maminky:)
Máte typ na nejakou vložku, kde se mi nebude dite v lete potit? Prý jsou dobré ty chlupaté, ale moc se mi nelibi a neprijde mi to ani nejak dobré na údržbu :nevim:.
Poradíte něco, prosím? :)
Budu ráda za radu nebo i konkretni odkaz.
Dekuju. :srdce: :andel:

merino
https://www.emimino.cz/…merino-vlna/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19593
22.4.21 14:56
@Aduš8 píše:
@prejeta_zaba problém bavlny je ten, že když se dítě spotí, zůstane mokrá a docela špatně schne. Třeba merino tu vlhkost odvede od kůže a rychle usychá. Využívá se toho jak v zimě, tak v létě. Ale za mě to jsou do kočárku vyhozené peníze :nevim:

používám už od korbičky tuto a ted hlavně do auta a je super
vůbec to nekouše, pod hlavičku se dá plenka - která se mění, pokud se dítě zpotí a dítě na tom leží v bodýčku či tričku, takže fakt to nekouše ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.21 20:06

Holky, vy co doporučujete Merino, jak resote udrzbu? :think:
Malá docela drobi, nekdy si rozmatlá neco v ruce a je toho plnej kocarek, nedovedu so predstavit to po kazde jizde vycesavat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3294
22.4.21 20:14

Merino od emitexu a cajk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7454
22.4.21 20:30

@stastnaholka ja mela jen do vajicka, do sportaku ne. Ale nasla jsem toto:

Údržba
Naše výrobky ze 100% ovčí vlny lze prát v pračce na šetrný program vlny, max na 30 stupňů, nejlépe se vlna cítí při praní v ruce ve vlažné vodě. Sušení je nejlépe mimo slunce a zdroje tepla, například topení. Vlhká vlna splstnatí při zahřátí nad 30 stupnů a takovéto poškození není možné reklamovat. Na praní nepoužívejte aviváž.

Doporučujeme prát v Lanolinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.21 20:45

Diky moc:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu