Jakou ochranu? Nechci otěhotnět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 09:17
Jakou ochranu? Nechci otěhotnět

Ahoj holky,
ráda bych se na Vás obrátila s prosbou o pomoc. 8 let jsem brala HA. Za mě už nikdy více - nechuť k sexu, podrážděnost a celkově jsem byla mimo. HA jsem vysadila. Vrátila se mi chuť do sexu a… Po rozchodu mám nového partnera. Jsme spolu půl roku. Ale je tu velké ale. Já riskovat přerušovanou soulož nechci, jemu nevyhovuje kondom, který jsme do teď používali - je to divné, ale udělá se velmi rychle (což nechápu, efekt by to mělo mít dle mého opačný). Jednou jsme to zkusili bez a sex je delší a celkově si ho užívám i já.

A tak se ptám jakou ochranu byste doporučili a jakou máte zkušenost? Napadl mě Pharmatex krém nebo globule.

P. s: k mé gynekoložce mě prosím neodkazujte, nutí mě počít: je mi 31 let, ale biologické hodiny mě nějak nedostihly a asi nedostihnou.

Děkuji a pěkný den

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13616 příspěvků 15.03.19 09:19

Pharmatex bych používala v kombinaci s necim - zkus pesar, ten by ti mohl vyhovovat

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26617 příspěvků 15.03.19 09:20

Za mě osobně FemCap
Nehormonální, praktické… spolehlivost asi jako u všech antikoncepcí (nic není 100%) , ale zatím mě nezradil. Doporučuji kombinovat s přerušovanou, popřípadě tedy spermicidní gel, když už teda dovnitř. :kytka:

Uživatel je onlineKetris
Echt Kelišová 9879 příspěvků 15.03.19 09:20

A co telisko?

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2371 příspěvků 15.03.19 09:21

Prvne, změn gynekologa. Protože pak už ti zbývá jen tělísko. Sterilizace ani vasektomie asi v úvahu zatím nepřipadá. Moc na výběr holka nemáš.

Jasmina81
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 15.03.19 09:28

No budu řešit to dame po porodu :think: hormony nechci, tělíska se bojím, že vypadne a přerušovanou jsme praktikovali několik let před těhu s tím že kdyby se zadařilo, nevadilo by, teď by už vadilo a hlavně pro chlapa to není ono když ho musí na poslední chvíli vytáhnout. Kondom moc nechce, ale asi mu nic jiného nezbude ja totiž nevím :nevim:

ivašot.
Echt Kelišová 7505 příspěvků 15.03.19 09:32

Na místě zakladatelky bych to řešila tělískem.

Russet
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 15.03.19 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
ráda bych se na Vás obrátila s prosbou o pomoc. 8 let jsem brala HA. Za mě už nikdy více - nechuť k sexu, podrážděnost a celkově jsem byla mimo. HA jsem vysadila. Vrátila se mi chuť do sexu a… Po rozchodu mám nového partnera. Jsme spolu půl roku. Ale je tu velké ale. Já riskovat přerušovanou soulož nechci, jemu nevyhovuje kondom, který jsme do teď používali - je to divné, ale udělá se velmi rychle (což nechápu, efekt by to mělo mít dle mého opačný). Jednou jsme to zkusili bez a sex je delší a celkově si ho užívám i já.

A tak se ptám jakou ochranu byste doporučili a jakou máte zkušenost? Napadl mě Pharmatex krém nebo globule.

P. s: k mé gynekoložce mě prosím neodkazujte, nutí mě počít: je mi 31 let, ale biologické hodiny mě nějak nedostihly a asi nedostihnou.

Děkuji a pěkný den

Pokud neplánuješ a nechceš děti, nehormonální tělísko.

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 15.03.19 09:50

Moderní pesar + si hlídat cykus na appce a v plodné dny přidat kondom. To zvládne chlapec.

ivašot.
Echt Kelišová 7505 příspěvků 15.03.19 09:55
@Ou píše:
Moderní pesar + si hlídat cykus na appce a v plodné dny přidat kondom. To zvládne chlapec.

Přiznám se, že to mi teda spontánní sex nepřipomíná :oops: . Za sebe říkám, že tohle by se mi v dlouhodobém vztahu praktikovat nechtělo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 09:59

Resim neco podobneho, mam po druhem porodu,vyssi vek a 10 let jsem resila hormony abych otehotnela a umele a ted vtipne budu resit opak. Protoze po tom vsem by se treti urcite povedlo napoprve, kdyz uz ho nechceme :-) ale rikam si, ze dneska uz ty hormonalni antiko jsou jinde nez pred 25 lety kdy jsem je zacinala brat.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 15.03.19 10:00
@FreeLady12 píše:
Za mě osobně FemCap
Nehormonální, praktické… spolehlivost asi jako u všech antikoncepcí (nic není 100%) , ale zatím mě nezradil. Doporučuji kombinovat s přerušovanou, popřípadě tedy spermicidní gel, když už teda dovnitř. :kytka:
:mrgreen: Zkus počíst diskuze. Zrovna na FemCup bych nespoléhala. Mám vyzkoušeno sama na sobě. :lol:
flicek18
Kecalka 442 příspěvků 15.03.19 10:02

My používali Pharmatex globule a vše bylo v pohodě. Teď po porodu se je chystáme zase používat ;)

ivašot.
Echt Kelišová 7505 příspěvků 15.03.19 10:02
@modravlocka píše: :mrgreen: Zkus počíst diskuze. Zrovna na FemCup bych nespoléhala. Mám vyzkoušeno sama na sobě. :lol:

Taky mám v okolí špatnou zkušenost.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26617 příspěvků 15.03.19 10:03
@modravlocka píše: :mrgreen: Zkus počíst diskuze. Zrovna na FemCup bych nespoléhala. Mám vyzkoušeno sama na sobě. :lol:

Ješiš radši mě nestraš :mrgreen:
FemCap a přerušovaná přece musí být OK… neděs mě :mrgreen:

10let praktikujeme přerušovanou a OK (dítě plánované) a když jsem k tomu přidala FemCap tak přece to nezhorším?! 8o :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama