Jakou odolnou podlahu?

58
27.12.19 11:11

Jakou odolnou podlahu, která vydrží?

Dobrý den, teď po novém roce se hodláme stěhovat a partnerem akorát řešíme jakou podlahu dáme do nového bytu. Chtěla bych aby byla hodně odolná i v kuchyni jelikož nechci dávat jinou do kuchyně a jinou do obýváku…poradíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2555
27.12.19 11:14

@Drupina4 my máme vinyl a spokojenost :palec: zatím přežila úplně všechno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21153
27.12.19 11:16

Mame vytapenou dlazbu, vzhledem ze nezouvam navstevy a mame psa, co beha dovnitř/ven a je fajn.
V Pze jsme měli/máme parkety a za mne to byla nejlepší podlaha ever (ne teda v kuchyni, tam byla dlažba).
Ted kdybych vybirala, tak dam vinyl…
H.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
27.12.19 11:18

U rodičů máme parkety - je to nádherná designovka, ale chce to svou péči. My s partnerem máme všude vinyl a za mě též top! Jen v koupelne máme dlažbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
27.12.19 11:27

My máme vinyl od firmy Quick step - běhají po něm dva psi a super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
27.12.19 11:30

My máme všude zátěžové lino a jsme spokojeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52924
27.12.19 11:40

Taky máme vinyl, v celém prostoru kuchyně propojené s obývákem, pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2781
27.12.19 11:41

Tez mame vsude krom koupelny vinyl a spokojenost. I v chodbe, kde se prezouva vypada porad dobre a to jsou tam casto nanoseny kaminky z venku a vubec neni odreny. Mame ho asi 5 let a navic je v takove barve, ze na nem vubec neni videt neporadek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
27.12.19 11:42

Za mě taky vinyl…Jsme velmi spokojení už léta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
27.12.19 11:50

My nad vinylem přemýšleli, nakonec jsme ale dali kamenný koberec. Za mě úplně suprová podlaha. Zahladili jsme plničem až do hladka a krásně se to udržuje. Máme v bezprahovém systému ve všech místnostech i v koupelně. Partnerovi doma upadla u kamen sekyrka přímo ostrou hranou a nevyštípl se ani kamínek, velcí psi po tom běhají, když se něco rozlije nebo v koupelně funguje jako dlažba bez spár, takže žádné zplesnivělé začernalé spáry. Máme rok a jsem nad míru spokojená. Pokud má člověk rád teplo od podlahy, jde pod to dát i podlahové topení. My máme infrapanely na stropě a kamínky pod panely jsou také nahřáté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52930
27.12.19 12:26

Taky mame celoplosne jeden odstin vinylu, kdybych nechtela vinyl, tak dame dlazbu dekor drevene podlahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
27.12.19 13:54

Děvčata vinyl v roli, lepený nebo click?? Taky hledám co za podlahu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
27.12.19 14:24

@jizvíková my máme lepený, můj táta je stavař a doporučoval mi spíš ten lepený a zase firma která to pokládala ten click😂protože je s tim míň práce při pokládání. Oboje má své pro, lepený je levnější, ale zase musí být na něho hladká a rovná podlaha, takže se použije víc stěrky na podlahu. Click se položí rychleji, nespotřebuje se tolik stěrky a je tlustší-říkali že je dobrý třeba do paneláku, že líp izoluje podlahu od hluku, táta zase řikal, že na stavbách zažil že trošku duněla…Ve finále byla nabídla na lepený vinyl o 20tisíc levnější než click, takže jsme šli do lepenýho-nech si udělat nabídku od firmy na oba a můžeš porovnat.Ale hlavně vol kvalitní značku toho vinylu, aby dlouho vydržel, my máme ten Quick step a je fakt top, když příjdu někam kde mají o dost levnější, tak to prostě je znát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
27.12.19 15:21

Já mám lepený v kuchyni a právě si nejsem jistá do obýváku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52930
27.12.19 17:33
@jizvíková píše:
Děvčata vinyl v roli, lepený nebo click?? Taky hledám co za podlahu

My mame click. Mame to v novostavbe a pokladala firma (5r. zpet). Bylo v tom pres 100 tis. Kdyby to poku…, tak je to jejich problem a musi to opravit. Lepili nam k tomu i listy. Obytna plocha, kde je vinyl mame kolem 150m2. Jen v koupelne a na wc mame dlazbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat