Jakou ozdravovnu doporučíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tulipa007
Stálice 56 příspěvků 09.01.19 13:00
Jakou ozdravovnu doporučíte?

Dcery (10, 7 let) pojedou v létě do ozdravovny. S jakou máte dobrou zkušenost? Bedřichov, Svatý Petr, Království? Prosím o co nejnovější zkušenosti. Děkuji

Reakce:
Diana69
Kecalka 250 příspěvků 11 inzerátů 09.01.19 13:03

Já jako dítě byla ve svatém petru a super!!! Je to asi 10 let zpátky,tak snad je to tam pořád stejne :D

Lišťule
Kecalka 172 příspěvků 09.01.19 13:17

Loni Bedřichov a super, letos chceme znovu, ale byla jsem tam s dětmi, jak je to bez doprovodu nevím

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 09.01.19 13:22

Dětská léčebna Křetín nebo dětská léčebna se speleoterapií (pobyt v jeskyni) v Ostrově u Macochy. Obě léčebny se nacházejí v okrese Blansko. Je tam i dost léčebných procedur a zajímavý doprovodný program pro děti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >