Jakou panenku byste doporučili?

1140
8.12.19 21:30

Jakou panenku byste doporučili?

Dobrý večer mámy, tatove,
Rozhodla jsem se dceři 2,5 roku pořídit pořádnou panenku. Líbí se mi Baby born, ale teď jsem narazila na Baby Anabell. Baby Anabell dělá co? Jak jsem pochopila tak baby born, nemá žádnou funkci plakani jen nějakou nádobu na vodu ze který brečí s cura? Další funkce? Kterou byste zvolili? Díky za rady! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

21294
8.12.19 21:55
@Tejule píše:
Dobrý večer mámy, tatove,
Rozhodla jsem se dceři 2,5 roku pořídit pořádnou panenku. Líbí se mi Baby born, ale teď jsem narazila na Baby Anabell. Baby Anabell dělá co? Jak jsem pochopila tak baby born, nemá žádnou funkci plakani jen nějakou nádobu na vodu ze který brečí s cura? Další funkce? Kterou byste zvolili? Díky za rady! :)

Baby Born má různé velikosti podle věku dítěte. Má taky vic funkcí. Já jsem měla díky mladší sestřence v ruce Chou chou. Měla měkké tělo a funěla při spaní, zavírala oči
a otvírala, když se jí dal dudlík. Čůrat může celoplastová panenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4057
8.12.19 22:49

Ahoj, dcera dostala ve 2 letech My first Baby Annabell, je to moc pěkná panenka a dají se k ní koupit různé doplňky. Je to její nejoblíbenější panenka i teď (je jí 3,5 roku). :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16544
9.12.19 20:15

@Tejule a tyhle panenky se ti libi? Mrkni na zemepanenek.cz, tam jsou krasne panenky a nejsou cinske. Obetuju curaci panenku za
krasnou a kvalitni ;)
Pak jeste tu treba
https://www.pekne-panenky.cz/berbesa-v4.html :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama