Reklama

Jakou panenku pro 18měsíční holčičku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aliik
Echt Kelišová 8269 příspěvků 13.06.11 12:42
Jakou panenku pro 18m holčičku?

Ahoj maminky,
moje 18 měsíční holčička si začíná hrát s panenkami a chtěla bych jí nějakou pěknou koupit, poradíte?

Chtěla bych asi miminko kolem 40cm, kterému by se dal dávat dudlík a lahvička a dalo se oblékat a obouvat. Žádnou elektroniku zatím Zuzka neocení. Existuje něco takového? Koukala jsem po Baby Anabell, ale ta menší pro malé holčičky bohužel nemá v puse dírku na dudlík a lahvičku, podobně jsou na tom i jiné značky.

Na internetu jsem našla třeba do 500Kč v akci ty větší (48cm) panenky s elektronikou (líbí se mi na nich, že mají lahvičku, dudlík a doplňky, což jsem u těch menších nenašla), tak jsem si říkala, jestli se to dá zatím vypnout a hrát si s ní normálně? A nejsou tyhle moc těžké pro prcka?

Děkuju moc za názory a hlavně zkušenosti :kytka:
Aliik

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 13.06.11 12:45

Majda má právě First Annabel, nejde jí dát flaška přímo do pusy, ale „jako“ se dá všechno :lol:
Pak máme (zatím schovanou) chouchou, ta se mi líbí. Určitě se dá vypnout (spíš tam vůbec nedát baterky).

alanis
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 13.06.11 13:15

Ahoj, tak my máme baby born. Má dudlík, láhev a byla tam i plínka a kornout se zmrzlinou a koupila jsem i náhradní oblečení. Ale ještě má malá koníka my little pony a ten je super dokonce mluví má lahvičku, dudlík. Koupili jsme ho v Dráčku oni tomu říkají hvězdička nebo tak nějak.

zuz1
Kecalka 172 příspěvků 13.06.11 13:23

Ahoj,

u nás je jako první miminko (také kolem 18 měs.) osvědčila hadrová panenka s plastovým obličejem. V Tesku se dá pořídit kolem 150 Kč.

Panenka byla lehká, muchlovací, v případě potřeby se dala hodit do pračky (malá vozila i venku, takže mimčo padalo všude možně).

Oblékat sice nešlo, ale to stejně v té době sama neuměla a oblékala bych pořád já :-( Místo toho měla zavinovačku se suchým zipem, tak si jí balila a dávala do kočárku /postýlky.

S chou chou si začala hrát kolem tří let.

Toť naše zkušenost :-)

Petta
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 13.06.11 13:33

Naše malá začínala v roce s touto minipanenkou Chou chou http://www.obchudek-rozarka.cz/…uct_info.php?…

Pak dostala ve 14m k Vánocům panenku My little Baby born. Panenka nemá žádné funkce, jen tu lahvičku :wink: http://www.kupujonline.cz/…by-born-32cm .

Malá ze začátku stejně upřednostňovala tu malou Chouchou, protože BB pro ní byla těžká, ale kolem těch 18m si začala hrát i s tou větší. Teď ji pořád vozí, krmí, „češe“ atd.

Aliik
Echt Kelišová 8269 příspěvků 13.06.11 19:19

Dekuju vsem moc za reakce, u nas nakonec vyhrala tahle (Pipet taky se mi moc libi Chou chou :wink: )
http://www.4kids.cz/…tdetail.aspx?…
Je to ta mensi (42cm), ma dirku v pusince na lahvicku a dudlik a je celkem lehka, tak doufam, ze se Zuzce bude libit :wink: :-D

vverru
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 02.09.13 15:36

Ahoj, obnovuji diskuzi, protože spousta odkazů již nefunguje. Dcera zatím nemá žádnou panenku, takže bychom ji rádi k svátku, to ji bude 16 měsíců, nějakou koupili. Moc děkuji za tipy

ntkv
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 2 inzeráty 02.09.13 15:53

Já koupila babyborn kluka..u nás velký uspěch..ale uplně stejně by to měla i s obyč miminem.. koupila jsem k tomu takové ty faštičky jak v nich miozí tekutina když se nahnou a kočárek za 150,– a spokojenost

mamartina
Echt Kelišová 7892 příspěvků 02.09.13 16:03

Moje dcera má od roku panenku Nines, dají se koupit na mimibazaru.. http://www.mimibazar.cz/…tografie.php jsou opravdu krásné voňavé a hlavně jsou jiné než všechny ty babyborn, chou chou atd. které koupíš v každém hračkářství ;)

terinka4444
Hvězda diskuse 67145 příspěvků 02.09.13 16:23

Je, můžu se přifařit, nevadí? Taky potřebuju typ na panenku, malé budou na vánoce dva roky, tak jí chci nějakou koupit, bere starší chouchou panenky, jenže ona užmá ty složitější mluvičky, malá je miluje, chtěla bych nějakou klasiku, na zmáčknutí máma, táta, pláč, smích apod.

ikyki 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.13 16:44

Mě se hroozně líbí tato http://www.zbozi.cz/…jici-ruzova/ úspěšnost ale nevím teprve budeme kupovat

ikyki 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.13 16:45

Jo aha vy chcete miminka tak to pardon s hadrovkou :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >