Jakou pěstujete zeleninu na zahrádce?

202
28.6.13 11:18

jakou pestujete zeleninu na zahradce?

Holky jakou si pěstujeme zeleninku na svoji zahrádce? Je možné si ještě něco zasadit a vypěstovat než začne zima? Zbylo mi dost místa na políčku tak potřebují typy a rady co si mužů ještě zasadit, hm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3925
28.6.13 11:25
@karafiatek píše:
Holky jakou si pěstujeme zeleninku na svoji zahrádce? Je možné si ještě něco zasadit a vypěstovat než začne zima? Zbylo mi dost místa na políčku tak potřebují typy a rady co si mužů ještě zasadit, hm

ahojda, tejďka ještě můžeš 100% zasadit řetkvičky a hrášek jinak mě nic jinýho tej´dka nenapadá ;) já na záhoně mám ještě : česnek, rajčata, nakládačky, celer, petržel, mrkev, květák, růžičkovou aj obyč. kapustu, jahody, papriky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
28.6.13 11:26

@karafiatek
Ahoj, my pěstujeme rajčata, papriky, mrkev, okurky hadovky, ředkvičky, hlávkový salát, kedlubny, petržel, máme tam i pažitku, hrášek, kadeřavou petrželku… Fantazii se meze nekladou:-) Babička pěstuje i celer - ten já nerada, tak ten nemam:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36937
28.6.13 11:27

Hele ja premyslim o pozdnich kvetacich, myslite ze je uz pozde?

jinak teda pro zakladatelku jeste by se daly kerickove fazole na zelene lusky, penkingske zeli a docela dost druhu ozime listove zeleniny (ktera se mi chronicky nedari). Koncem leta si muzes dat jahody na pristi rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11530
28.6.13 11:43

Salát, kedlubny, špenát, hrášek, myslím, že i mrkev by urostla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
28.6.13 11:43

Určitě ještě ředkvičky a třeba špenát. Já mám už třetí várku ředkviček nasazenou, tak abych měla pořád čerstvé. Špenát už jsem taky jeden sklidila a teď mi roste druhý. Hrášek vyroste taky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
28.6.13 11:48

Ten špenát bych mohla zkusit a ten pozdní květák taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6639
28.6.13 12:02

Taky mě napadl hrášek…

holky chtěla jsem vás pozvat do nedávno založené skupiny: Zahradnice, jsme tam zatím jen tři a bylo by fajn sdílet pěstitelské zkušenosti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
28.6.13 12:05

Daš jsem odkaz na to, prosím? Myslím na zůstává skupinku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6639
28.6.13 12:07

@karafiatek http://www. emimino. cz/diskuse/zahradniceni-obecne-154952/
děkuju, za upozornění :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22680
28.6.13 12:08

Přidala bych se do skupiny pokud mě někdo pozve :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26750
28.6.13 12:25

@karafiatek nebo bylinky a nasušit na zimu :palec: Třeba takový máty na čaje není nikdy dost, o majoránce nemluvě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
28.6.13 12:29

@suricata Ahoj, ráda bych se přidala do zahradnické skupiny. Dostanu prosím pozvánku ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22680
28.6.13 12:30

Zjistila jsem že skupina Zahradničení obecně je otevřená skupina takže asi pozvánka není nutná :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
28.6.13 16:17
@karafiatek píše:
Holky jakou si pěstujeme zeleninku na svoji zahrádce? Je možné si ještě něco zasadit a vypěstovat než začne zima? Zbylo mi dost místa na políčku tak potřebují typy a rady co si mužů ještě zasadit, hm

ještě můžeš špenát a salát ten můžeš dát kdykoli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat