Jakou pohodlnou podprsenku v těhotenství poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moni297
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 17.10.18 06:43
Jakou pohodlnou podprsenku v těhotenství poradíte?

Krásný den všem, jsem na konci 27 tt, nepřijde mi že by se mi prsa zvětšila, ale jak roste bříško, tak mi moje podprsenka už docela hodně vadí, mám to pod prsy otlacene, červené, někdy to už i bolí když mi podprsenka sedí celý den na břiše :D. Nosím jedine intimisimi tak nevím zda jít ještě tam a vybrat nějakou pohodlnou bez kostic, nebo zda už pořídit kojící ale nevím jestli ještě není brzy a taky hlavně kde a jakou značku koupit, u nás je jen dětský svět.. A tam mají myslím jen dvě nějaké noční. Máte nějaký typ prosím? :)

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 17.10.18 06:48

Kojící bych koupila až po porodu. Mně se prsa zvětšila a nic mi nebylo. Koupila bych bezkosticovou a s větším objemem.

nothingn
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 17.10.18 07:15

Na doma a na spani mam z Bonprixu, maji tam obyc.bavlnene bez kostic, vic v baleni a za dobry ceny.

MáškaMarie33
Kecalka 220 příspěvků 17.10.18 07:27

Hotmilk, mám několik a velká spokojenost.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 17.10.18 07:30

Fajn mají v HM. Jinak já jsem bezkosticovou nesnesla. Potřebovala jsem podprsenku co se co možná nejvíc podoba normální podprsence, aby byla trochu vystužena. Sehlana jsem v HM a v Lidlu. A asi tři měsíce po porodu jsem ji zahodila(jak se přestala prsa tolik nalévat) a mám normální podpru, raději se vždycky celá vysleču.

anavi13
Závislačka 2935 příspěvků 17.10.18 08:06

Já jsem taky 27tt a už asi ve 20tt jsem si musela koupit novou podprsenku. Prsa mi strašně moc narostla a to už předtím byly velké. Mám jednu kosticovou klasickou od Trioli (bohužel obyč podprdy na mě nemají velikost :D) , ale jak píšeš kostice prostě tlačí. Za mě super jsou podprsenky z Lindexu- už mám dvě na kojení- byly jedna za 250 Kč v akci. Ale chce to zkusit, mají to číslování hodně variabilní, košíček se dost přizpůsobí a obvod mají taky na hodně háčků, což je fajn protože se trošku zvětšuje v těhotenství i obvod :) Já šla už do té kojící schválně, za prvé kvůli ceně a pak jsem prostě měla problém sehnat podprsenku.

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 17.10.18 08:20

Já jsem v těhotenství nosila sportovní podprsenky bez kostic ale s vystuhou. A kojící podprsenky jsem měla z lidlu - super kvalita za málo peněz. Ale mě to stačilo, já jsem moc dlouho nekojila.

Hoa Mai
Kelišová 5788 příspěvků 21 inzerátů 17.10.18 09:04

@Moni297 v tehotenstvi mi nejvic vyhovovaly bezesve podprsenky z Tchiba (uvadeji je jako podprsenky s mekkymi kosicky), na kojeni potom znacka Alles Mama - to jsou nadherne, dobre padnouci podprsenky a dobre se v nich koji. Jsou teda uz s kosticemi, ale delaji proste nejlepsi tvar prsou. Nebo ty novejsi kolekce HM, ale ty nedelaji tak pekny tvar. Na noc mi nejvic vyhovuji kojici kosilky.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 17.10.18 10:32

Marks&Spencer mají skvělé, spoustu jejich kojících nosím doteď, nesnáším kosticové a vyztužené podprsenky i mimo období těhotenství a kojení :mrgreen:

Karbilka
Povídálka 47 příspěvků 1 inzerát 30.10.18 21:24

@Moni297 Já měla už od cca 5.mesice těhotenství vyztužené sportovní podprsenky bez kostic. Navíc mi teklo mlezivo už takto brzo, takže jsem ji nesundavala ani na noc, jinak jsem měla vše olepene, teklo to fakt dost a vše se tím zalepilo, no hnus :lol: Od porodu nosim taky sportovní vyztužené, ale kojenecké bez kostic a popravdě jsem si objednala nejprve jentak už v těhotenství jednu z Číny jako pokus a když přišla, tak jsem hned objednala 4 další a tocim je dokola. Své normální podprsenky neobleknu, prsa jsem měla velká už předtím a teď je mám ještě o dve čísla větší. Mám sice ráda elegantní prádlo, ale manžel si mých prsou od těhotenství přestal všímat, takže mám stejně pořád tričko nebo tílko :D děsí ho, že z toho něco teče a je to pro něj spíš odrazujici, počká si až přestane :lol: :lol: takže u nás doma v pohodě a dala jsem za ně dohromady asi 400kc. Jsou vzhledově moc hezké i tak a prsa drží skvěle :palec: :palec:

anavi13
Závislačka 2935 příspěvků 31.10.18 05:20

@Karbilka a nemáte prosím odkaz na tu Čínu? Mě by se nějaká podprsenka ještě hodila a na ty velké prsa je to problém. A jak píšete, ráda se taky oblékám pěkně elegantně, ale teď to prostě nejde. Moc děkuji ;)

Karbilka
Povídálka 47 příspěvků 1 inzerát 31.10.18 07:01

@anavi13 pošlu do zpráv :))

anavi13
Závislačka 2935 příspěvků 31.10.18 07:06

@Karbilka moc děkuji :)

jantardoodie
Nováček 2 příspěvky 01.11.18 23:22

taky moc prosím odkaz na tu čínu :) :) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >