Jakou pojistku pro syna – sportovce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simisa27
Stálice 91 příspěvků 10.05.19 10:10
Jakou pojistku ??

Dobrý den, je mi 26 let a mám 6 letého syna. Právě začal chodit na fotbal, tak je čas na pojistku… chtěla bych takovou aby se to vztahovalo na ZLOMENINY ATD A NA TRVALÉ NÁSLEDKY.. jestli by to šlo, tak bych ji chtěla pro sebe i pro syna dohromady ale vůbec tomu nerozumím a nevím jaká by byla nejlepší… Moc děkuji za jakékoliv rady :)

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8919 příspěvků 10.05.19 10:21

Najdi si finančního poradce. Ten ti nastaví pojistku podle tvé potřeby. Po internetu se tohle opravdu radit nedá, protože to jsou velmi individuální záležitosti, které laik stejně nemá šanci podchytit.

P4ja
Echt Kelišová 9549 příspěvků 10.05.19 10:56

@Simisa27 Jak píše @Janli najdi si poradce. Nejlépe takového, který má srovnání víc pojišťoven. Jinak kluby by měly mít pojistky pro členy automaticky, ale nevím, jak je to ve vašem případě.

No a nezapomeň na odpovědnost, pokud už ji nemáte v nějaké jiné.

BaMaK
Závislačka 3035 příspěvků 18 inzerátů 10.05.19 10:58

@Simisa27 nejlepší je opravdu poradce. Měl by ti srovnat nabídky, nejde jen o výslednou cenu, ale i o podmínky plnění. Některá pojišťovna vyplácí téměř hned, některá i s 1.5 ročním zpožděním.

Ivan PPZ
Kelišová 5826 příspěvků 10.05.19 19:33

@Simisa27 Pokud je registrovaným hráčem FAČR (platíte příspěvek na FAČR 100,– za rok), tak má pojištění od ČUS na „oficiální“ akce klubu - tréninky, zápasy, soustředění… Ale není to žádná výhra- za zlomeninu řádově jednotky tisíc (pod 10.000). Ale zase skoro zadarmo. U dětí má smysl úrazové pojištění- běžné úrazy + trvalé následky, to je OK. U dospělého jsou už ale jiná a závažnější rizika. Na druhou stranu- čistě úrazové pojištění je nedrahé a i za pár stovek měsíčně je solidní krytí. Je běžné, že na jedné smlouvě je rodič i dítě, případně celá rodina (třeba 2+2). A každý může mít jiná rizika i částky. Plnění není běžně až po roce a půl, spíš může trvat, než se dá dohromady potřebná dokumentace. Ale je pravda, že se to různí. Osobně jsem jeden den poslal do Kooperativy elektronicky „papíry“, druhý den mi odepsali, že je to zlikvidované a třetí den byly peníze na účtu. Nicméně- plnění se běžně dá očekávat tak do 14 dní.

Váš příspěvek
Reklama