Jakou pořídit elektrickou odsávačku?

Anonymní
15.9.21 14:19

Jakou pořídit elektrickou odsávačku?

Ahoj maminky, momentálně řeším koupi odsávačky. Zatím miminko není na světě, ale už teď vím, že odsávačku využiji.
Rozhoduji se mezi Medelou a Aventem.
Konkrétně tyto na obrázcích.
Dále také uvažuji nad lahvičkou pro kojené děti od Medely, případně od Aventu. Jaké s nimi máte zkušenosti prosím? Narušili Vám kojení? :think:
Máte s odsávačkami, případně lahvičkami některá zkušenost? :D
Mockrát díky za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2162
15.9.21 14:51

Z těchto dvou bych osobně volila Avent, přestože jsem sama odsávala Medelou. Avent má super ten „gumový nástavec“, který zachycuje mléko, takže maminka nemusí odsávat v předklonu a nemusí se bát, že se pak polije. Od Aventu také často bývají lahvičky se savičkami v kufřících, které maminky dostávají v porodnici, takže bys měla lahvičku navíc :). S Lahvičkami jinak moc zkušenost nemám, moje děti se nechytaly snad na žádnou savičku, první se naučil pít nejprve z hrnečku, než se naučil pít z lahviček, ostatní pili a pijou stále s lahví od Rajce :-).
Jinak některé zdravotní pojišťovny na koupi odsávačky přispívají ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
15.9.21 14:53

Ja jsem pouzivala Medelu, double swing maxi flex.. takze bych doporucila koupit s odsavanim na obe prsa soucasne, odsavacka byla ok, splnila presne to, co jsem od ni cekala:)
Lahev od medely jsem nepouzivala, kdyz bylo treba dokrmila jsem z lahve od mam a kojeni to nijak nenarusilo, synovi bylo sumak, jestli je to flaska nebo prso, hlavne, ze je mliko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 15:01

Já jsem teď dostala manuální od Aventu, samozřejmě jsem ji hned musela vyzkoušet 😃 jsem 33 tt, mlezivo mi teče samo, ručně ho taky vymáčknu pěkné množství, ale odsávačkou ani kapku. Měly jste to některá podobně? Půjde to později, nebo se na to mám vyprdnout?

• Citovat
  • Nahlásit
2755
15.9.21 15:05

Ahoj, mela jsem tu Medelu a super i lahvicku pro kojene deti Medela Calma a kojeni to nenarusilo. Naopak mi ta lahev pomohla se rozkojit-naucil se na ni sat. Nekupovala bych to ale dopredu. Na druhe dite jsem nic z toho nevyuzila. Kojeni slo totiz uplne bez problemu a kdyz jsem nahodou nekam sla, tak jsem dala UM- bylo to snadnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2755
15.9.21 15:10
@Anonymní píše:
Já jsem teď dostala manuální od Aventu, samozřejmě jsem ji hned musela vyzkoušet 😃 jsem 33 tt, mlezivo mi teče samo, ručně ho taky vymáčknu pěkné množství, ale odsávačkou ani kapku. Měly jste to některá podobně? Půjde to později, nebo se na to mám vyprdnout?

A nebojis se ze ti to spusti porod? V tehotentvi bych to nedelala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 15:14

@Oriseka nebojím. Pokud se miminku na svět chce dřív, tak prostě přijde. A naopak, pokud se mu ven nechce, nepomůže nic 😊

• Citovat
  • Nahlásit
4473
15.9.21 16:28

Ahoj, používala jsem Medelu swing a byla jsem maximálně spokojená. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20142
15.9.21 16:54
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, momentálně řeším koupi odsávačky. Zatím miminko není na světě, ale už teď vím, že odsávačku využiji.
Rozhoduji se mezi Medelou a Aventem.
Konkrétně tyto na obrázcích.
Dále také uvažuji nad lahvičkou pro kojené děti od Medely, případně od Aventu. Jaké s nimi máte zkušenosti prosím? Narušili Vám kojení? :think:
Máte s odsávačkami, případně lahvičkami některá zkušenost? :D
Mockrát díky za odpovědi :srdce:

tady je pár recenzí:
Medela Calma Lahvička pro kojené děti

Philips Avent Kojenecká lahev

Medela swing

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2755
15.9.21 18:20
@Anonymní píše:
@Oriseka nebojím. Pokud se miminku na svět chce dřív, tak prostě přijde. A naopak, pokud se mu ven nechce, nepomůže nic 😊

Produkce mleka vyplavuje oxytocin a ten zpusobuje i kontrakce delohy, takze to neni dobre moc delat, kdyz dite jeste neni donosene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
15.9.21 18:24
@Anonymní píše:

Dělat toto v těhotenství, když je dítě nedonošené, je teda pěkná blbost holka… a je rozdíl mlezivo a mléko, které se vytváří až několik dní po porodu.

Příspěvek upraven 15.09.21 v 18:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
15.9.21 18:27

Já mám tuto, je z těch levnějších, odsávám fakt hodně, protože musím brzy přestat kojit, tak ať nemusíme hned jít na UM a jsem spokojená :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat