Jakou porodnici doporučujete? Ostravu ci Havířov?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TeaDarkfire
Stálice 92 příspěvků 29.12.18 18:32
Jakou porodnici doporucujete? Ostravu ci Havířov?

Ahoj holky prosím poraďte kterou nemocnici. Chtěla jsem do Karviné, ale tu 20.1. zaviraji kvůli malování a opravě sprch na dva tydny a ja mam termin 23.1. Dnes jsme s manželem byly na prohlidce salu a rikali nam to. A ja jsem z toho dost zoufalá. Na Fifejdy nemam jedinou dobrou recenzi o Havířovu nic nevim tak jako o fakultce. Prosim poraďte vasimi zkušenosti.

Reakce:
lucielorenc
Kecalka 422 příspěvků 8 inzerátů 29.12.18 18:38

@TeaDarkfire rodila jsem 2 x ve Vítkovicích a hodnotím na 1 s hvězdičkou ( 1 x císař, 1 x přirozeně), takže za mě doporučuji Vítkovice :)

Ladiabola
Kecalka 308 příspěvků 29.12.18 19:29

Já teda na Fifkách rodila 2× (2015,2016) a byla jsem naprosto spokojená a to jsem celkem náročná :D

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 29.12.18 20:02

Rodila jsem na Fifejdách v roce 2016 a chystám se tam zas.

Hearty
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 29.12.18 20:12

@TeaDarkfire tak si zkus objet i ty ostravské porodnice. Já mám vybranou fakultku, ale hlavně kvůli vybavení, jsem riziková kvůli krvi. Byla už jsem tam na screeningy a jsou tam milí, přijde mi to v pohodě. Ale kamarádky si chválili i ty Vítkovice teď. Já myslím, že všechny ostravské porodnice jsou teď asi celkem dobré. Havířov bych si nezvolila. :nevim:

aknadar
Stálice 84 příspěvků 29.12.18 22:43

Já 2× Fifejdy (naposledy červenec 2018) a naprostá spokojenost.

Anyys
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 30.12.18 05:31

Fifejdy před 3mesici a byla jsem spokojená. Měla jsem císaře. Doporučuji prohlídku

TeaDarkfire
Stálice 92 příspěvků 30.12.18 20:30

@Anyys @aknadar ahoj holky a jaké to bylo proc jste byly spokojené? Jsem prvorodicka a holky co znam maj z fifejd děs rodili tam v dubnu a srpnu a říjnu a ze sestry strasne ludry laktační poradkyne žádné a dr jim zmrsili císaře a pak i kojení protože jim prikrmovali děti bokem tak me to neprijde zrovna ok nemocnice. :-/

Anyys
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 30.12.18 21:03

@TeaDarkfire taky jsem byla prvorodička, doktory jsem chytla v pohodě, jak na příjmu, tak u samotné operace, anesteziolog mě hladil po ruce, když mi to chvíli bylo nepříjemné :-) co se týká sester, tak o těch na šestinedělí moc říct nemůžu, potřebovala jsem od nich jen prášky na bolest, jinak nic. A ty na dětském byly fajn, poradili když byla potřeba, ukázali a tak. Bohužel nás tam v tu dobu bylo vážně hodně, tak toho času moc neměli. O tom, že malou přikrmují jsem se dozvěděla náhodou a nelíbilo se mi to, měli mi to aspoň říct, ale zas je pravda, že se mi mléko po císaři rozjelo až 4.den, tak ji nemohli nechat o hladu. Vadilo mi tedy, že mi malou málo nosili na kojení, když jsem jí ještě nemohla mít u sebe, holt jak říkám, měli v tu dobu dost miminek.

TeaDarkfire
Stálice 92 příspěvků 31.12.18 07:22

@Anyys a právě v tom je asi celý kámen úrazu, ze mají furt moc miminek no. :-( a laktace se myslim dycky rozjede az 3-4 den po porodu co jsem si načetla, kvůli tomu je v prsou kolostrum. A jak jste na tom s kojením teď, jestli se můžu zeptat, zda jste na umělém nebo na tvém, prece jenom kamarádkám to taky trvalo, ale nakonec zkoncili na umělém, protože děti se jim kvůli prikrmum v porodnici neprisavali a neumeli to. Sice nevim proč si nesehnali kontakt na laktační poradkyne a nezkusili to prvně takhle ale to už mě nepřísluší posuzovat.

Anyys
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 31.12.18 09:02

@TeaDarkfire já zase slyšela o Porubě, že je tam věčně plno, ale nemám zkušenost. Moje malá je naštěstí velký savec, už v porodnici říkali, že má nejlepší sací reflex ze všech dětí, takže mám asi štěstí a už 3 měsíce plně kojím. Jestli tě ještě něco zajímá klidně se ptej

aknadar
Stálice 84 příspěvků 02.01.19 00:43
@TeaDarkfire píše:
@Anyys @aknadar ahoj holky a jaké to bylo proc jste byly spokojené? Jsem prvorodicka a holky co znam maj z fifejd děs rodili tam v dubnu a srpnu a říjnu a ze sestry strasne ludry laktační poradkyne žádné a dr jim zmrsili císaře a pak i kojení protože jim prikrmovali děti bokem tak me to neprijde zrovna ok nemocnice. :-/

Já mám císaře a rozhodne se tedy povedl. Doktoři byli mladí a příjemní, s kojením jsem problém neměla, dcerka se snažila sat už od začátku. Přinesli mi ji večer tak na 10 minut a pak druhy den na sestinedeli už ji nosili pravidelne. Sestřičky byly příjemné, s kojením pomohly. Je pravda, že mladá sestra mi chtěla hned vrazit odsavacku, ale jiná starší poradila prsa jemně masírovat a kojit co dvě hodiny- ta mi pomohla nejvíce. Byla tam příjemná atmosféra, fakt si nemůžu stěžovat. Je tam nějaká laktacni odbornice MUDr. Lišková, tu si pamatuji již před lety, kdyz jsem tam byla poprvé. Ta mi byla nesympatická, ted jsem měla kliku, asi měla dovolenou a byla tam moc milá mladá paní doktorka. Zkratka u me proběhlo vše v pohodě, císař jsem měla plánovaný a taky druhy tak už jsem trosku věděla co me čeká . Ať se rozhodnes jakkoli, přeji ti ať se vše podaří k tvé spokojenosti.

admenL
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 11.01.19 21:41

@aknadar ahoj a můžu se zeptat z jakého důvodu jsi měla druhý císař? Čeká mě třetí porod teď v únoru a rozhodují se kam jít. Raději bych císaře… První porod byl ukončen vexem malý měl pak problémy, druhý pro KP císařem…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >