Jakou porodnici? Praha, Nymburk, Kolín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veruuuuu
Stálice 66 příspěvků 03.10.18 08:36
Jakou porodnici? Praha, Nymburk, Kolín

Ahoj holky…jsem teprve v 7 tt, ale doktorka se mě už ptala, kde bych chtěla rodit…uplně me zarazila…řekla jsem, že nevim…tak jsem ted sedla k netu a hledám aktuální zkušenosti…nejblíž mám kolín a nymburk, ale recenze nic moc. Četla jsem chválu na Motol, ale ted nevim když si vyberu pražskou porodnici, to se tam jezdí nejak ještě před porodem na nějaký konzultace nebo prostě až budu rodit tak tam dojedu a hotovo? Chci vybrat nemocnici aby byla i dobře dopravně dostupná…abych si nevybrala nemocnici na druhým konci Prahy a pak tam nejezdila s pupkem hodinuv MHD. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineHelca83
Kecalka 337 příspěvků 03.10.18 08:40

@veruuuuu tak zrovna do Motola a vsude po Praze se musis registrovat k porodu uz cca ve 12 ci 13 tt (najdes to u nich na webu) a chodi se tam pred porodem do tehu poradny, cca od 36tt kdyz je vse OK…

veruuuuu
Stálice 66 příspěvků 03.10.18 08:41

Aha já to tušila.....no práce že se tam musí registrovat takhle brzo, takže proto pátrám googlim…

Kecalka 337 příspěvků 03.10.18 08:44

Jj a v Motole to mivali tak, ze se muselo dojit osobne vystat frontu… treba v Podoli to je online… kdyz se pro cokoli rozhodnes, doporucuju si na tom dat zalezet a dojit o pul hodiny driv resp cihat na netu, ty registrace jsou hned plne totiz :cert: Hodne stesti :mavam:

provance132
Povídálka 33 příspěvků 03.10.18 09:04

a co Apolinář? UPMD MÁTE ZKUŠENOSTI?

Uživatel je onlineK92
Kecalka 214 příspěvků 03.10.18 09:04

Jestli nejsi z Prahy a nejsi nějakým způsobem riziková, tak bych se do Motola (nebo jiných
prazskych porodnic) asi dobrovolne necpala. Už takhle je tam narváno. Co třeba Čáslav (rodinná atmosféra), Havlíčkův Brod (baby friendly porodnicice). Kolín bych vynechala, o tom jsem ještě nikdy neslyšela nic dobrého. Nymburk nevím, nikoho kdo tam rodil neznám.

Uživatel je onlineMaylaa
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 03.10.18 09:10

@K92 Caslav byla pred dvema lety sice rodinna ve smyslu maleho poctu porodu, ale jeli podle nauceneho scenare :( Doufam, ze se od te doby leccos zmenilo.

morinka7
Kelišová 6898 příspěvků 03.10.18 09:16

@Maylaa
V Čáslavi jsem rodila loni a byla jsem maximálně spokojená. Ten den jsem rodila jediná a lékařům ani sestrám nemám co vytknout ;)

Mika.ella1
Povídálka 34 příspěvků 03.10.18 09:20

Znama ted rodila v Koline a nemohla si vynachvalit, druha v Caslavi a pry uz nikdy vic

Tichošlápek
Extra třída :D 10887 příspěvků 03.10.18 09:23

Vyber tak, aby měli ideálně novorozeneckou jipku. Nikdy nevíš a tohle se mi v nymburku dost vymstilo, ze neměli. Vse ostatní uz je jen o tvé možnosti dopravy.

lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 03.10.18 09:28

Já doporučuji Krč. Jsou tam teďka fakt luxusní :mavam:

Uživatel je onlineK92
Kecalka 214 příspěvků 03.10.18 09:42

Ano, někdo se bojí aby se něco nepo… A proto preferuje dětskou JIP a zázemí větší porodnice. To je na každém. Co vím tak v HB jsou v případě že je vše ok. pro každou srandu. Já rodila v Čáslavy letos a byla jsem maximálně spokojená. Všichni tam byli tak milí a v mém věku, doktor i PA měli smysl pro humor a byli v pohode , šla bych s nima i na pivo ????. Co vím, tak v Motole cpou každé epidurál, tady mi ho nastesti ani nenabídli. Jsem za to moc ráda. Místo toho jsem si dala vanu s horkou vodou a pak porodila.

Kecalka 337 příspěvků 03.10.18 09:56

@K92 Mate pravdu, ze uz pri seznamovaci schuzce v porodnici se jedna konkretni PA (ta ktera vedla ten konkretni den tu schuzku) chovala zvlastne a jak pisete, pusobilo to na mne, ze nuti epidura vsem a ze znemoznuje tatinky i rodicky, vlastne uplne vsechny… zvazovala jsem narychhlo zmenu porodnice pred terminem porodu. Nakonec jsem ale zustala a byla jsem za to rada, i za samotny epidural, ke kteremu me ale u porodu NIKDO nenutil. Priznavam, ze potkat u porodu PA ze schuzky, tak nevim co bych delala :zed:

Uživatel je onlineMaylaa
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 03.10.18 10:06

@morinka7 pred dvema lety mi delali zasahy aniz by aspon oznamili, ze neco bude a proc (napr Hamilton pri prijmu pri kontrakcich po 2 minutach, nastrih nasledne okomentovan slovy, ze byl zbytecny a pak dalsich). To trochu zkazilo celkovy dojem. A pak teda sestinedeli je dost zkostnatele, rady kolem kojeni hodne nekonzistentni

morinka7
Kelišová 6898 příspěvků 03.10.18 10:29

@Maylaa
Asi záleží na koho narazíte. Já ležela v porodnici už 4 dny před porodem. Takže jsem viděla všechny doktory a sestry. O všem mě dopředu informovali ;)
Mě nástřih taky udělali tedy aniž by něco řekli. ALE dcerce klesaly prudce ozvy a musela rychle ven ( to jsem se dozvěděla až později).

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >