Jakou porodnici? Středočeský kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sisa2723
Nováček 10 příspěvků 02.04.18 22:01
Jakou porodnici? Stredocesky kraj

Zdravim, muzete mi napsat, ve zkusenosti s porodnicemi ve Stredoceskem kraji? Jde mi predevsim o Nymburk a Kolin..
Pro a Proti??
Spise nez o vvybavenost mi jde o personal, jak se chovali, atd..:)
Dekuji za odpovedi :hug:

Reklama

Reakce:

Teruskat
Stálice 55 příspěvků 1 inzerát 03.04.18 05:03

Za mě Mladá Boleslav. Rodila jsem tu dvakrát, 2014 a 2016 a personál naprosto úžasný, nepotkala jsem tam jediného protivneho člověka a to jsem tam s první dcerou byla 14 dní…

admin
Extra třída :D 10608 příspěvků 03.04.18 11:29

Dobrý den,

s rozhodováním Vám pomohou také recenze porodnic.

Držím palce! :kytka:
adminka Eliška

Calimero8
Nováček 2 příspěvky 23.04.18 16:49

Ahoj,
jsem aktuálně v obdobné situaci, taky vybírám :)
Určitě nedoporučuju Nymburk. Když jde porod hladce, nemají s ním problém, ale pokud přijde na komplikace, moc si s tím nedokážou poradit.
Aktuálně také zvažuji porodnici, nejspíš to vyhraje Mladá Boleslav.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 23.04.18 16:54
@Calimero8 píše:
Ahoj,
jsem aktuálně v obdobné situaci, taky vybírám :)
Určitě nedoporučuju Nymburk. Když jde porod hladce, nemají s ním problém, ale pokud přijde na komplikace, moc si s tím nedokážou poradit.
Aktuálně také zvažuji porodnici, nejspíš to vyhraje Mladá Boleslav.

V Mladé Boleslavy rodila kamarádka a byla moc spokojená, přesto, že porod nebyl snadný, perfektně to tam zvládli a chovali se k ní velmi pěkně. ;)

Calimero8
Nováček 2 příspěvky 23.04.18 17:00
@Jančakecalka píše:
V Mladé Boleslavy rodila kamarádka a byla moc spokojená, přesto, že porod nebyl snadný, perfektně to tam zvládli a chovali se k ní velmi pěkně. ;)

Tak to je super a nevíš jak je to tam s vybavením? mám na mysli porodní boxy např atd.
Na to jak tam vše rekonstruují, tak mi přijde, že porodnice zatím nepřišla na řadu…

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 23.04.18 17:08
@Calimero8 píše:
Tak to je super a nevíš jak je to tam s vybavením? mám na mysli porodní boxy např atd.
Na to jak tam vše rekonstruují, tak mi přijde, že porodnice zatím nepřišla na řadu…

Hele, to momentálně nevím, kamarádka tam byla před rokem a půl a o tomhle jsme se nebavily. Nemají to třeba na stránkách nemocnice? Nějaké fotky nebo šlánek?

Anonymní  23.04.18 17:31

@Calimero8 ja tedy nedam na Nymburk dopustit. Ale každý má jiny názor a každý něco jiného očekává. Rovnou mě upozorňovali, ze jsou vybaveni až na děti po 32. tt

Anonymní  23.04.18 17:47

S Nymburkem souhlasim s @Calimero8 . kdyz jde porod hladce, je vse ok. A kdyz jde spatne, tak dlouho vymysli jak ho podporit lekama, aby nemuseli delat cisare, az je na cisare pozde. (nekdy se to pry zkomplikuje :nevim:)

Teruskat
Stálice 55 příspěvků 1 inzerát 24.04.18 05:00

Zařízení v MB: porodní boxy moderní, vybavené vším potřebným, zajišťují dostatečné soukromí. Pokoje sice starší, ale čisté, po dvou lůžkách, podruhe jsem mela nadstandardní pokoj a super :)

Klara1234
Kecalka 469 příspěvků 25.04.18 20:29

@Calimero8 a co Hradec Kralove.Kdyz nedoporucujete Nymburk, ze si nedokazi poradit se vsim, tak v Hradci urcite jo.Neni to sice stredocesky kraj, ale po dalnici jste tam hned.Ja muzu personal i vybaveni jen doporucit.Za me dvojita zkusenost a velka spkojenost. Podruhe to bylo jeste lepsi nez prvne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama