Jakou porodnici vybrat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
531
4.10.21 09:08

Jakou porodnici vybrat

Zdravím ženy. Rozhoduji se ohledně porodnice. Jsem ze středočeského kraje a nevím zda Vinohrady nebo Neratovice nebo Bulovka? Určitě mě čeká císařský řez. Díky za všechny rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1320
4.10.21 09:14

A v kolikátém jsi týdnu? V Praze se musíš registrovat ve 14 tt. Jinak mi říkal gynekolog, že v Praze je to prostě jak na běžícím páse, což se nedivím. Já jsem z Prahy a rozhodla jsem se pro Hořovice. Jinak na tomto webu jsou recenze porodnic. Zkus mrknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
4.10.21 09:16

@Angry_birds Jsem v 19tt. Takže ještě trochu času mám. Děkuji mrknu se tu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
4.10.21 09:17

Ja byla 2× na cisari na Bulovce a vzdy jsem byla spokojena. Jizva byla vzdy krasna, ted jsem po cisari 3 mesice a jizva uz se ztraci :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21788
4.10.21 09:22
@Lily007 píše:
Zdravím ženy. Rozhoduji se ohledně porodnice. Jsem ze středočeského kraje a nevím zda Vinohrady nebo Neratovice nebo Bulovka? Určitě mě čeká císařský řez. Díky za všechny rady.

V Neratovicích, pokud se nic nezměnilo, nemají dětskou jip. Takže pokud víš, že bude císař, raději bych volila Bulovku nebo Vinohrady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 12:45

Bulovka, císař prosinec 2020 a naprostá spokojenost. Ať to pro mě byl jakkoliv příšerný zážitek, tak personál na Bulovce byl na jedničku s hvězdičkou. Od medičky, co mě pripravovala na sekci, přes anesteziologa, co mě celou dobu držel za ruku, sester na JIP a jejich nekonečné ochoty až po šestinedělí a novorozenecký, tam bylo hodně lidí a všichni super. Plus je dobrý, že si můžeš dopředu zamluvit nadstandard, protože víš, kdy ho budeš potřebovat :-D

A Neratovice opravdu nemají dětskou JIP, tam bych dobrovolně nerodila…

• Citovat
  • Nahlásit
725
4.10.21 14:58
@Anonymní píše:
Bulovka, císař prosinec 2020 a naprostá spokojenost. Ať to pro mě byl jakkoliv příšerný zážitek, tak personál na Bulovce byl na jedničku s hvězdičkou. Od medičky, co mě pripravovala na sekci, přes anesteziologa, co mě celou dobu držel za ruku, sester na JIP a jejich nekonečné ochoty až po šestinedělí a novorozenecký, tam bylo hodně lidí a všichni super. Plus je dobrý, že si můžeš dopředu zamluvit nadstandard, protože víš, kdy ho budeš potřebovat :-DA Neratovice opravdu nemají dětskou JIP, tam bych dobrovolně nerodila…

Naprosto souhlasim, moje zkusenost byla stejne jen pozitivni. Kdyz jsem otehotnela podruhe, nepremyslela jsem o jine porodnici nez o Bulovce a to mam do Neratovic jen par km :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat