Jakou práci dělat jen s výučním listem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tarča
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 14:47
Jakou práci dělat jen s výučním listem?

Zdravím, budu moc ráda za nějaký názor, či radu na můj,, problém". Jsem vyučená v oboru kuchař-číšník a studium mám ukončeno pouze výučním listem. Když sem na školu šla vůbec sem nepřemýšlela co bude nebo ne… Učení mi nikdy nešlo, hlavně jazyky a matematika, tak sem nikdy ani nepřemýšlela o nějaké jiné škole.. na brigády sem chodila už od 15 a teď, teprve dva roky po škole mám pocit naprostého vyhoření a zoufalství. Nenávidím tu práci i lidi kteří přijdou na jídlo, je mi zle skoro pokaždé když vstanu a vím, že jdu zase obsluhovat. Netěším se vůbec na další den a bojím se, že to začnu dávat najevo zákazníkům. Já vím že sem na to měla myslet dříve, ale měla sem své psychické problémy a prostě mě nezajímalo co bude dál… Teď se snažím vymyslet co jiného muže člověk mého vzdělání vlastně dělat :? Napadla mě prodavačka v Lidlu, ale tam toho kontaktu s lidma nebudu mít o moc míň a myslím že právě na to nejsem stavěná… Samozřejmě si uvědomuji, že lidi dělají různé práce a že mi tady možná kde kdo vynadá ale prosím, jen chci vědět zda Vás nenapadá nějaká práce protože mě ani pořádně ne… Nikdy sem o tom nepřemýšlela byla sem s tím smířená, ale teď cítím potřebu najít něco co by mě bavilo a co bych mohla dělat s láskou a těšit se na to… 8) :oops:
A nepřemýšlím o maturitě protože vím, že na ni prostě nemám… Tolik doučování z matiky skoro každý školní rok a bylo mi to k ničemu… Co sem vydělala šlo do doučování a byla sem ráda, že sem prošla :,(
Předem děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
k.a.t.u.s.i.k
Povídálka 23 příspěvků 02.10.18 14:52

Nejaka fabrika, treba kontrolovat dily do aut atd.. :think:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 02.10.18 14:53

No a umíš něco?

malina83
Závislačka 3522 příspěvků 02.10.18 14:53

Napadla mě práce ve fabrice. Sice to asi není práce snů, ale nepotřebuješ tam kdovíjak vzdělání. Nejses vtam v kontaktu se zákazníky a celkem slušně teď platí, protože nejsou lidi

sediza
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 02.10.18 14:54

Zkuste kurz zubní instrumentářky, stačí výučák a můžete po absolvování pracovat jako sestřička u zubare. Nebo zkuste jet jako aupair do cizí země. Kdo umí jazyk, je na tom líp a třeba byste si odpočinula od lidí.

Sailah
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 02.10.18 14:54

A mas sama predstavu co by te bavilo? Nejake konicky ci talent nebo sklony k necemu? Nekdy staci na neco jen kurz ci talent ;) nemusis byt vzdy zamestnanec:)

terinka4444
Hvězda diskuse 68441 příspěvků 02.10.18 14:55

no a když jsi kuchař-číšník, tak jsi také kuchař? Tam v té kuchyni bys do styku s lidmi nepřišla. Jinak mě ty jo pro ženskou nic nenapadá. Takové ty továrny a výrobní provozy různé, tam bys taky mohla jako dělnice.

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 02.10.18 14:55

Můžeš do skladu, třeba amazon apod. Tam mas kontaktu minimum

Tarča
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 14:59

@k.a.t.u.s.i.k @malina83 taky o tom přemýšlím, jen se bojím že nebudu stíhat a jestli mě zaučí všemu potřebnému :think:
@AlphaOmega No to je právě to… To co umím dělám teďka, ale necítím to tak jak vidím u kolegyň, které to opravdu dělají s láskou… Jinak pletu, starám se o zahradu a takové ty blbiny co ale dělá kde kdo :/ nejsem ničím přímo nadaná bo tak… Prostě někdo do tuctu..

Uvidím no, začnu se dívat asi po těch fabrikách.

Tarča
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 15:01

@sediza skutečně stačí tak málo na sestřičku u zubaře? To by mě v životě nenapadlo. O aupair sem také přemýšlela, ale nevím přijde mi, že každý sáhne po starší a zkušenější ženě :)

malina83
Závislačka 3522 příspěvků 02.10.18 15:02

@Tarča neboj, jesli si průměrně inteligentní tak práce ve fabrice se zvládnout dá levou zadní . Taky jsem ji pár let dělala. Vše potřebné tě naučí

malina83
Závislačka 3522 příspěvků 02.10.18 15:04

A nebo třeba práce v zahradnictví, lesoparku nebo práce v callcentru

Příspěvek upraven 02.10.18 v 15:05

Tarča
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 15:04

@terinka4444 ano to jsem a zkusila jsem si brigadne i to… Nejsem vařením zrovna nadaná… Chudáci co by mě s dobrou vírou zaměstnali…

freeport
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 02.10.18 15:07
@sediza píše:
Zkuste kurz zubní instrumentářky, stačí výučák a můžete po absolvování pracovat jako sestřička u zubare. Nebo zkuste jet jako aupair do cizí země. Kdo umí jazyk, je na tom líp a třeba byste si odpočinula od lidí.

To teda pochybuju,ze sestricka v zubni ordinaci nemusi mit maturitu

Karolínka86
Stálice 91 příspěvků 02.10.18 15:07
@Tarča píše:
Zdravím, budu moc ráda za nějaký názor, či radu na můj,, problém". Jsem vyučená v oboru kuchař-číšník a studium mám ukončeno pouze výučním listem. Když sem na školu šla vůbec sem nepřemýšlela co bude nebo ne… Učení mi nikdy nešlo, hlavně jazyky a matematika, tak sem nikdy ani nepřemýšlela o nějaké jiné škole.. na brigády sem chodila už od 15 a teď, teprve dva roky po škole mám pocit naprostého vyhoření a zoufalství. Nenávidím tu práci i lidi kteří přijdou na jídlo, je mi zle skoro pokaždé když vstanu a vím, že jdu zase obsluhovat. Netěším se vůbec na další den a bojím se, že to začnu dávat najevo zákazníkům. Já vím že sem na to měla myslet dříve, ale měla sem své psychické problémy a prostě mě nezajímalo co bude dál… Teď se snažím vymyslet co jiného muže člověk mého vzdělání vlastně dělat :? Napadla mě prodavačka v Lidlu, ale tam toho kontaktu s lidma nebudu mít o moc míň a myslím že právě na to nejsem stavěná… Samozřejmě si uvědomuji, že lidi dělají různé práce a že mi tady možná kde kdo vynadá ale prosím, jen chci vědět zda Vás nenapadá nějaká práce protože mě ani pořádně ne… Nikdy sem o tom nepřemýšlela byla sem s tím smířená, ale teď cítím potřebu najít něco co by mě bavilo a co bych mohla dělat s láskou a těšit se na to… 8) :oops:
A nepřemýšlím o maturitě protože vím, že na ni prostě nemám… Tolik doučování z matiky skoro každý školní rok a bylo mi to k ničemu… Co sem vydělala šlo do doučování a byla sem ráda, že sem prošla :,(
Předem děkuji

Holka nešťastná, ještě není konec světa. Zajdi za psychologem a pořádně se vybreč, od toho tady tyhle služby jsou. A drž se :) .

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >