Reklama

Jakou práci děláte za 17-18 tisíc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 14:50
Jakou práci děláte za 17-18 tisíc?

Ahoj, pokládám dotaz jen tak ze zajímavosti. Já dělám recepční, právě za tuto mzdu.
Jakou práci vykonáváte vy, co máte měsíčně na výplatu v čistém cca 17-18 tisíc? Klidně anonymně ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 14:53

Za tuhle mzdu jsem byla veterinární lékař na univerzitě včetně pohotovostních příplatků za dvanáctky o víkendu a noční :mrgreen: A to se po 6 letech univerzitního studia vyplatí, :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 14:55

Já jsem v domácnosti, ale kamarádka je doktorka na oddělení v nemocnici a má 20 čistého a můj chlap má jen učnák, dělá v automobilovém průmyslu a má o hodně víc než ona
teta je pošťačka a má 18 čistého, oproti druhé tetě učitelce na zš která má 18 taky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 14:56

17 tis. mám za 3/4 úvazek se slevou na dani na 2 děti - zdravotnictví, bc. titul

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 14:58

Kdybych měla plný úvazek, mám okolo 17.500, pracuji jako asistent pedagoga. Mám 0,75, udělá to něco málo přes 13.000.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 14:58

Kdybych měla plný úvazek, tak bych jako asistent pedagoga na tolik ani nedosáhla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 15:00

Pečovatelka v soukromém domově se zvláštním režimem.
Syn elektrotechnik, rok po vyučení, stejná mzda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 15:01

Sedím v kanclíku a dělám něco jako „Marušku“ pro všechno menší firmě. Pošta, administrativa, „podatelna“, zvedám telefony, obstarávám datovou schránku.
Nenadřu se, i když je to práce trochu stereotypní, já si nestěžuju.

Pardon za anonym, z pochopitelných důvodů ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 15:02

Moje tchyně za tyto peníze dělá na montážní lince, je vyučená tkadlena a má IQ houpacího koně, a připadá jí, že bere strašně málo. ;) Já jsem jako učitelka na zš studující brala za plný úvazek 16 tis. čistého

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 15:03

Trochu mě vyděsilo, že já se tu třetinu pracovní doby usmívám do počítače za stejné peníze jako vysokoškolsky vzdělaní lidé pracují ve zdravotnictví 8o 8o :,(
ta, co „Pardon za anonym, z pochopitelných důvodů ;) “

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 15:05

V callcentru kolem 18-27 000, jde o prodeje. Někdy, když je dobrá akce na produkty(třeba vánoční dotované tablety u o2) tak klidně ještě o 10 víc. Ale vyčerpávalo mně to a už se tam nevrátím, je to hodně náročná práce, ideální tak po škole pro mladého člověka. Teď chci dělat něco co má smysl a tak jsem se na mateřské se začala učit biologii, chemii a stomatologii a buď zkusím přijímačky na všeobecnou sestru, bc v červnu, nebo si udělám kurz zubní instrumentářky od ledna na rok a budu brát taky těch 17 000 - 18 000.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 15:05

Úřednice, plný úvazek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 15:06

Za cca 21 tis. čistého (asi 29 tis. hrubého) dělám psychologa v jedné menší nemocnici poblíž Brna. Nejsem ještě atestovaná.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 15:14

Úřednice s VŠ, až děti odrostou, půjdu dělat někam, kde vydělám pořádný peníze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 15:16

Za 18 čistého jsem asistentka ředitele v bance. Je v tom odpočet na 1 dítě a ČID. Ale s mým postižením jsem ráda i za tohle. Mám VŠ, praxe 14 let.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama