Jakou práci máte, když chlap chodí do práce na 3 směny?

Anonymní
11.3.21 16:41

Jakou praci máte když chlap chodí do práce na 3 směny?

Ahoj chci se zeptat ženy jak to děláte s dětmi když musíte do práce a nemáte hlídání? Ještě teď jsem ve fabrice ale tak trochu jdem se nepohodla se šéfovou a myslím že se mě brzy zbaví… Chtěla jsem se zeptat jestli jsou vůbec nějaké práce pro matky? Díky za rady :P 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1681
11.3.21 16:44

Tak to asi zalezi na vzdelani, schopnostech, moznostech hlidani. Prace je vsude dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
11.3.21 16:48

I prace ve fabrice, pokud neni na smeny, je snad vhodna pro matky ne, zvlast pokud delaji jen na jednu smenu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 16:49

Vychovatelka ve školní družině
Ráno chodil syn se mnou do práce, odpoledne z práce…
Ideální pro všechny :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 16:49

@Hanka1 mezi smenami mi nemá kdo hlídat. A mě umožnili jezdit třeba na 7 ráno jinak nevim co bych dělala. Babičky nejsou hlídací…

• Citovat
  • Nahlásit
5646
11.3.21 16:50

To bylo ale vždy náročné, sehnat práci na ranní, aby maminky odvedly děti do školky a vyzvedly. Dalo se vždy sehnat nejlépe přes známost a také záleží i na oboru, co umíš atd. Pak je zaměstnavatel ochotný i upravit ti pracovní dobu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5646
11.3.21 16:52

Jinak já jsem zapřáhla chlapa a v práci si upravil pracovní dobu on. Pracuje v jedné firmě 15 let, já hledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
11.3.21 16:53
@Anonymní píše:
@Hanka1 mezi smenami mi nemá kdo hlídat. A mě umožnili jezdit třeba na 7 ráno jinak nevim co bych dělala. Babičky nejsou hlídací…

no muzes pozadat zamestnavatele, aby ti upravil praci vzhledem k peci o deti, tzn. jen na jednu smenu, ale nemusi ti vyhovet no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 16:55

@vejilka chlap dělá ve Škodovce tak to je taky těžké

• Citovat
  • Nahlásit
5646
11.3.21 17:08
@Anonymní píše:
@vejilka chlap dělá ve Škodovce tak to je taky těžké

To chápu. Zkus ještě kdyžtak nějakou jinou fabriku. Vyjdou některé i vstříc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8216
11.3.21 17:13

Můžeš začít podnikat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6706
11.3.21 17:24
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat ženy jak to děláte s dětmi když musíte do práce a nemáte hlídání? Ještě teď jsem ve fabrice ale tak trochu jdem se nepohodla se šéfovou a myslím že se mě brzy zbaví… Chtěla jsem se zeptat jestli jsou vůbec nějaké práce pro matky? Díky za rady :P 8o

Ideálně zkrácený úvazek. A podle oboru v jakém máš praxi/vzdělání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76020
11.3.21 17:45
@Anonymní píše:
@vejilka chlap dělá ve Škodovce tak to je taky těžké

Tak v tom případě pri ranni stihne vyzvednout, pri odpolední odvest do skolky, pri nocni kfyz na to prijde oboji. Takze najit neco, co by se s tim dalo zkombinovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 10:28

@j.a.n.i1 no je jenže teď je to dost těžký když není školka ani skola :/ příští rok jde to školy…

• Citovat
  • Nahlásit
76020
12.3.21 10:38
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 no je jenže teď je to dost těžký když není školka ani skola :/ příští rok jde to školy…

Tak teď píšeš, že práci máš, takže než budeš mít nějakou jinou, tak budou prázdniny, potažmo škola a školka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat