Jakou práci máte vy? Nemůžu najít práci :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.13 10:34
Jakou práci máte vy? nemůžu najít práci :-(

Ahojky holky omlouvám se ale už delší dobu mám deprese. Za pul roku mi končí rodičák. Dcera jde do školky. Ale problem mám spíš já. :-( Už pul roku scháním nějakou práci. práce sice je ale bohužel já potřebuju práci od 7 hod. do 15 hod kvuli dceři aby jsem jí mohla vyzvedávat ze školky. Manžel chodí do práce a dělá dvanáctky. Bydlíme v novem městě sice už dva roky nějaký kamarádky jsou ale ty chodí do práce a nemám nikoho kdo by mi pohlídal malou do tý doby než se jeden z nás vrátí z práce. Rodinu máme 200km daleko. Víkendy také nemužu dělat protože manžel jezdí každej druhej víken do zahraničí pracovně. Už jsem opravdu zoufalá. Jak to máte vy který jste na tom stejně? jakou máte práci? Já jsem šla hned po střední škole na rodičák takže jsem zaměstnaná ještě nebyla jen jsem chodila na brigády. Opravdu nevím co dělat a neumím si představit že budu třeba dva roky na pracáku. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13769 příspěvků 02.12.13 10:39

Manžel dělá dvanáctky denně? Nenapadá mě snad žádná práce, kde je pracovní doba od 7-15 hod. Zajistit ji ještě nějaké hlídání po školce? Plánovat směny společně s manželem?

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16675 příspěvků 02.12.13 10:41
@micelinka píše:
Manžel dělá dvanáctky denně? Nenapadá mě snad žádná práce, kde je pracovní doba od 7-15 hod. Zajistit ji ještě nějaké hlídání po školce? Plánovat směny společně s manželem?

Hlavne od 7 do 15 je pouze 7,5 hod. Zakladatelko, jakou oteviraci dobu ma skolka?

zizalkaaa
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 02.12.13 10:42

Tak zatim aspon naky uklid i kdyby na pul uvazku.Ja to taky delala protoze v mem oboru(laborant),nic nebylo..aspon docasne nez si neco najdes…

alli_li
Závislačka 3349 příspěvků 1 inzerát 02.12.13 10:42

Ahojky, nevím v jakém městě hledáš práci, ale já jsem po škole hned šla pracovat do pražské soukr. firmy. Pracovní dobu jsem měla pondělí-čtvrtek od 7 do 16 a v pátek od 7-13.
Ale věřím, že práci najít není žádná sranda, určitě bych ale alespoň ze začátku hledala i brigády, abych aspoň někde pracovala.

A školka končí v 15 hod? Většina školek má do 16-17 hod. Teda aspoň ty co máme tady a co jsem děti hlásila.

No mě tohle čeká za rok :-)

zizalkaaa
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 02.12.13 10:44

No a ted delam na pul uvazku v elektru :? ale to bylo pres znameho no..tak nevim…blba situace ale urco nejsi jedina..

Michaela23
Závislačka 3235 příspěvků 02.12.13 10:44

Dělám pokojskou, prac. doba 7:30-16, pokud potřebuju odcházím už v 15:30 abych stihla školku, takže si pak tu dobu naddělám. Pokud je manžel doma, tak vyzvedává on a já jsem třeba v práci o něco déle. stejně mívám i tak většinou víc hodin než je norma. Naštěstí dělám na DPČ, takže mi přesčasy proplatí, na rozdíl u kolegyň na HPP, ty si je musejí vybrat. Jedna z mála výhod u práce na dohodu. Jinak zaměstnavatele mám super, šéfka se mi snaží vyjít vstříc když to jde, taky celkem rarita v dnešní době. Ale ona sama má 2 malé děti, takže ví jaké to je ;)

Příspěvek upraven 02.12.13 v 10:49

bamba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.13 10:45

Proč můžeš pracovat až od 7mi, školky otvírají v 6.Když se chce, jde všechno, třeba zaplatit paní na vyzvedávání dítěte, když nebude moct manžel. Dnes ti nikdo neumožní klást si požadavky.

Princess
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 02.12.13 10:48

Práce s takovou pracovní dobou v podstatě neexistuje. S hlídáním jsem na tom stejně - mimo placeného žádné nemám. Navíc manžel nedělá směny, ale i s cestováním a přesčasy je většinou pryč těch 12 hodin, nepřipadá v úvahu, že by pomáhal s vyzvedáváním. Naštěstí je doma o víkendech, tak dělám víkendy, sem tam večery, přes týden když se něco naskytne a nestihla bych vyzvednout tak mám placenou slečnu na hlídání, ale vždy musím zvážit, jestli se mi to vyplatí - většinou ne. A nemám klasickou práci, na tu jsem rezignovala do doby než bude dítko samostatné, jde v mém případě jen o brigády.

Vermion
Závislačka 3734 příspěvků 02.12.13 10:50

Zakladatelko a co jsi studovala? Hledáš v oboru? nebo „cokoli“?
No bez praxe a už s dítětem to dnes není sranda. Známá právě hledá, před mateřskou pracovala v Praze na ministerstvu, ale stěhovali se na druhý konec republiky zpět k rodičům no a zatím hledá aktivně od září, rodičák má až do konce příštího roku a zatím se dostala jen na jediné výběrové řízení. Práce je prostě málo a ti co ji mají dřou jak mezci. Práci, kterou kdysi dělali dva, musí stíhat jeden člověk a pak hledej :zed:

Vermion
Závislačka 3734 příspěvků 02.12.13 10:50
@Princess píše:
Práce s takovou pracovní dobou v podstatě neexistuje. S hlídáním jsem na tom stejně - mimo placeného žádné nemám. Navíc manžel nedělá směny, ale i s cestováním a přesčasy je většinou pryč těch 12 hodin, nepřipadá v úvahu, že by pomáhal s vyzvedáváním. Naštěstí je doma o víkendech, tak dělám víkendy, sem tam večery, přes týden když se něco naskytne a nestihla bych vyzvednout tak mám placenou slečnu na hlídání, ale vždy musím zvážit, jestli se mi to vyplatí - většinou ne. A nemám klasickou práci, na tu jsem rezignovala do doby než bude dítko samostatné, jde v mém případě jen o brigády.

Ale existuje - ve škole :*

Cattus
Neúnavná pisatelka 17215 příspěvků 02.12.13 10:54
@bamba píše:
Proč můžeš pracovat až od 7mi, školky otvírají v 6.Když se chce, jde všechno, třeba zaplatit paní na vyzvedávání dítěte, když nebude moct manžel. Dnes ti nikdo neumožní klást si požadavky.

To možná ve větších městech. U nás otvírá v 7 a končila kdysi v 15.45, teď je do 16h. K tomu cesta cca 6 km do města a jsem na tom podobně jak zakladatelka. Nikde jinde mi dítě nevezmou a že by mi někdo vyzvedl děti a jel s nimi další kilometr na samotu, o tom můžu jen snít ;)

Princess
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 02.12.13 10:54

@Vermion Jo máš pravdu, ve školství, snad i ve zdravotnictví + call centra, pojišťováci atd. S kancelářskou prací, prodejem atd. se nic s pravidelnou a ještě kratší pracovní dobou nic sehnat nedá.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16675 příspěvků 02.12.13 10:54

Myslim, ze dost uradu ma klouzavou pracovni dobu. Problem je, ze zakladatelka chce pracovat jen 7,5 hod. Samozrejme zalezi na vzdelani, ktere zakladatelka ma.

Nebylo by aspon mozne, ze manzel by vodil dite do skolky a ty jsi pracovala uz od 6 a vyzvedavala odpoledne ty?

Princess
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 02.12.13 10:56
@bamba píše:

Tak musí taky do té práce dojet ne? Jinak školky otevírají nejdříve v 6.30, ale stejně nevím o práci, kde by pracovní doba byla pravidelně třeba 6-15. Opravdu jedině mít oba rodiče směny a nějak se prostřídat nebo hlídání platit, pokud plat bude takový, že pak alespoň něco zbyde.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama