Jakou práci máte vy? Nemůžu najít práci :-(

Napsat příspěvek
Anonymní
2.12.13 21:12

Byla jsem se ptát jak ve škole tak ve školkách ještě se někam chystám ale co jsem se doslechla tak většinou je to vše přes známé. Je docela velkej zájem vařit ve škole či školce. Tam kam chodí dcera tak mi paní kuchařka říkala že jde za dva roky do důchodu ale že místo ní nastupuje známa.

• Nahlásit
  • Citovat
30862
2.12.13 21:17
@Anonymní píše:
Byla jsem se ptát jak ve škole tak ve školkách ještě se někam chystám ale co jsem se doslechla tak většinou je to vše přes známé. Je docela velkej zájem vařit ve škole či školce. Tam kam chodí dcera tak mi paní kuchařka říkala že jde za dva roky do důchodu ale že místo ní nastupuje známa.
Že by se domů pořád nosily zbytky od obědů?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
2.12.13 22:42
@Burj Chalifa píše: Že by se domů pořád nosily zbytky od obědů?

To si piš, že se nosí! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
30.4.14 16:02

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli nemáte někdo stále zájem o práci nebo o někom nevíte. Jedná se o nově otevíraný provoz v Suchdole na náměstí. Budou se tam dělat sandwiche, péct záviny, asi i nějaká ta buchta, káva s sebou, fresh juice…potřebuji nějakou šikovnou paní či slečnu na prodej a druhou na výrobu. Vyučení v oboru není podmínkou. Důležitější je šikovnost, pozitivní postoj k práci, usměvavost. Pracovní doba cca od 8,00-18,00. Ještě nevím přesně, protože otevření plánujeme cca na polovinu května..děkuji moc za reakce..Pište kdyžtak soukromé zprávy…ještě jednou díky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama