Jakou práci při starostlivosti o dítě

Anonymní
18.7.15 19:43

jakou práci pri starostlivosti o ditě

V súčasnej dobe sa rozvádzam a nemám prácu. Malá má 4 roky takže chodí do školky. Manžel pracuje od 9 do 20 hodiny zruba. O malú sa starám len ja a nemožem si nájst prácu tak aby som ju mohla dať a vyzvednour zo školky. Ked je chorá starám sa o nu len ja. Nemožem si nájsť prácu aby som sa mohla postarať zároveň o malú. To bol aj jeden z dovodou prečo sa rozvádzame. Manžel mi vyčital, že som neschopná si nájst prácu a on ma živit nebude. Ale ked som to chcela všelijako riešit tak on povedal nech si zabezečim chuvu a aj su ju zaplatím. Teraz ked sa rozvádzame neviem ako to spravit aby som sa mohla postarat o malu a zároven aj pracovat. Nikto mi nepomože žiadna rodina, som sama. Neviem čo mám robit.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.7.15 19:51

Kdyz je pan manzel tak chytrý, tak at se o malou postará sam a hned uvidí. Nebo at dává alimenty, ktere zaplatí chuvu. Takovy chytráky miluju-sam maka 12hod denne a mysli si, ze ženská ma stihnout praci, dite, domácnost, školku, uvarit mu a nachystat veceri.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11765
18.7.15 19:51

Mas auto? Jestli jo zkus treba taxikarit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2657
18.7.15 19:52

Dnes jsou běžně i školky, které mají do 18.00, samozřejmě že se jedná většinou o soukromé. Záleží odkud jste. Popř. zkuste najít studentku na pár hodin hlídání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3734
18.7.15 19:53

Jaké máš vzdělání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1531
18.7.15 19:57

Jedině si najít práci na zkrácený úvazek, ale to zase nebude za moc peněz. Jinak pan manžel by si měl zkusit jeden se starat o dítě od rána do večera, odvést do školky a zase vyzvednout a stihnout při tom práci a domácnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.15 19:58
@Sojkka píše:
Dnes jsou běžně i školky, které mají do 18.00, samozřejmě že se jedná většinou o soukromé. Záleží odkud jste. Popř. zkuste najít studentku na pár hodin hlídání.

Malej škola je od 6 do 16:30. Jenže práci na 3 směny to mi asi neprojde. Ked je ranný o 6 musí být člověk v práci. Při odpolední mi nikto nebude hlídat dítě do 23 kým ja přídu z práce. A noční tak to už vůvec ne. A i kdyby tak za chuvu zaplatím tolik že prostě to co vydelám tak dám chuve a som na nule. Tak nevím. Pri práci v obchode dlhouhý, krátky týden my to vyšlo za chuvu 7 tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
753
18.7.15 19:59

Jediná rada, najít práci a sehnat si nějakou důchodkyni na výpomoc co za pár korun při nemoci dítě obstará (sousedka, kamarádky maminka, nezaměstnaná kamarádka…) ono pak marodit ob týden v novém zaměstnání nebude to pravé ořechové…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.15 20:02
@lucik2011 píše:
Jedině si najít práci na zkrácený úvazek, ale to zase nebude za moc peněz. Jinak pan manžel by si měl zkusit jeden se starat o dítě od rána do večera, odvést do školky a zase vyzvednout a stihnout při tom práci a domácnost

Pan manžel řekl najdi si práci a zaplat si chuvu. Nemá zájem starat sa o malou a ted když se rozvádíme tak on by nepristoupil na stiedavku po týdnu. I o tom jsem uvažovala. To by mne chuva kdyby jsem měla krátky týden vyšla 600 na týden co by byla malá u mne. Co se mi nezdá moc. To bych dala. Ale obávám se že sudce by to neuznal lebo manžel o striedavke nechce ani počut.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.7.15 20:04
@Vermion píše:
Jaké máš vzdělání?

Mám Bc. robila som v administrativě, mám kurz masáži ale to se delá věčinou odpoledne. A vím dělat účetnictví. Problém je že neovládam cizi jazyk aktive jenom základy.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.7.15 20:06
@teepe píše:
Jediná rada, najít práci a sehnat si nějakou důchodkyni na výpomoc co za pár korun při nemoci dítě obstará (sousedka, kamarádky maminka, nezaměstnaná kamarádka…) ono pak marodit ob týden v novém zaměstnání nebude to pravé ořechové…

Mela jsem práci tak cca 3 týdny, mala zustala nemocná a na druhý den mi volali že už chodit nemusím. Malá když je nemocná tak 2 týdny. A vždy na potvoru když musím na pohovor nebo no nejaké práce.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.7.15 20:07
@lucik2011 píše:

Rozvádime se, budu se muset i s dcerou odstehovat lebo byt je jeho. Takže na zkrácený uvazek - to by bolo fajn jenom nezaplatím bydlení. Chtela jsem to vyskoušet nech si ji nechá týden co bude chodit do práce, ale to on by ju nechal v školce, ja nevím co je to za človeka.

• Nahlásit
  • Citovat
82730
18.7.15 20:08
@Anonymní píše:
Mám Bc. robila som v administrativě, mám kurz masáži ale to se delá věčinou odpoledne. A vím dělat účetnictví. Problém je že neovládam cizi jazyk aktive jenom základy.

Tady to vidim na práci z domova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1531
18.7.15 20:09

Tak to je hodně blbá situace, to opravdu nemáte žádné babičky, dědečky co by pohlídali? A manžel by nemocné dítě nehlídal?? To vůbec nechápu. Zvlášť když chce, abyste si našla práci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
18.7.15 20:11

Není tam u vás někde v okolí nějaká práce s firemní školkou? Tam ty školky aspoň často oodpovídají pracovní době zaměstnance.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama