Jakou práci se vám podařilo sehnat při mateřské dovolené?

135
4.4.17 10:48

Jakou práci se vám podařilo sehnat při mateřské dovolené ?

Ahojda, jakou práci se vám podařilo sehnat při mateřské dovolené? díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4.4.17 11:18

To je troch obecný dotaz…záleží na vzdělání, praxi… :nevim:
Já se teda při mateřské věnovala naplno dětem, ale pak při rodičáku jsem vypomáhala v jedné firmě, na místě po kamarádce, která zrovna odešla na mateřskou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10635
4.4.17 11:34

Při mateřské jsem nic nehledala, ted při rodičáku dělám pokojskou v hotelu a uklízím na poště. Na poště 2h 3krát týdně, na hotelu dle potřeby a hlavně o víkendech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 11:37

Vsechny zdravim! Pri prvni materske jsem si nasla brigadu - mystery shopping. Plne to nenahradi vyplatu, ktera logicky chybi, ale na paradu, kosmetiku a kafco s holkama to bylo super. Treba 2000Kc mesicne. Zalezi na mnozstvi pridelene prace. Navic se clovek dostane mezi lidi. Jednalo se o tzv. tajneho zakaznika. At uz v podobe nakupu a nasledneho vraceni zbozi, ci chovani dle jasne daneho scenare napr. v bance apod. V Praze to dela nekolik agentur, ale vykonani prace nemusi byt jen v Praze, ale po cele Ceske republice. Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 11:49

Delam home office 3h po-ct pro film, po vecerech, kdy mala spi. V sobotu od 17:00-02:00 delam v baru. Prasule jsou top. Nic nebylo na zaklade praxe, skoly, Stacilo se jen optat kamaradu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 13:05

Vzhledem k tomu že žiju na vesnici bez možnosti hlídání, tak mi nezbylo než se zapojit do podnikání. Vzhledem k tomu že větší město mám 30km, brigády za 10tisíc by neměly smysl, projela bych 3000kč, část bych dala případné chůvě a zbylo by mi např 3000kč. To pro mě nemá smysl už jen proto, že muž vydělává dost na to, abych pracovat nemusela. Ale nenechat se živit a mít vlastní kačky je samozřejmě fajn, takže podnikání. Výhoda je, že téměř vůbec nemusím nikam jezdit, jsem k dispozici dětem, který sice chodí od září do školky, ale jsou každou chvíli doma s nějakou virózou. S takovou by mě ze zaměstnání už dávno vyhodili. Vzdělání SŠ, takže nehrozí velký prašule někde v zaměstnání :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2567
4.4.17 14:01

@VeroniqueK Ahoj, nenapsala bys mi prosím do SZ, pro které agentury ten mystery shopping děláš? Začala jsem to teď dělat pro jednu agenturu, ale přijde mi, že nemá skoro žádné dobré zakázky a platí dost blbě, tak přemýšlím, jestli to má cenu. Jsme tedy na Moravě, tak je to asi horší jak v Praze. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama