Jakou "mluvící čůrací panenku" pro 2l holčičku?

9549
5.8.08 21:04

Jakou "mluvící čůrací panenku" pro 2l holčičku?

Ahoj holky, chtěla bych poradit, v září bude mít dcerka 2 roky a uvažuju, že jí pořídíme nějaké to mluvící čůrací miminko 8) Strašně si vyhraje s miminkama od sousedovic holčiček, tak myslím, že není brzo, v těch 2 letech ???
Chtěla bych asi něco značkového, když už, ne proto, že trvám na značkách, to vůbec, ale aby k němu pak šly dokupovat doplňky a babičky se mohly vyžívat. Koukala jsem na stránky různých panenek, ale je toho milion a nějak si nemůžu vybrat :roll:
Můžete mi nějaké mimčo doporučit nebo naopak upozornit, které by nebylo vhodné, co je na nich fajn, co ne?
Díky moc za každou radu!
Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11524
5.8.08 21:23

My jsme naší mladé koupili na dva roky tu mluvící chou chou
http://www.elinka.eu/detail.php?…
mluví spoustu vět a reaguje na různé příslušenství, už jsme ji dokoupili autosedačku a klokanku na nošení. Musím říct, že jsem taky měla obavy, jestli na ni není moc malá, ale pro naši mladou je tato panenka doslova hájená. Nádherně si s ní hraje - rozhodně nelituji. Nečůrá, ale to nám nevadí - ony ty plánky časem lezou děsně do peněz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
5.8.08 21:33

Sati, tu „čůrací“ jsem myslela tak nějak obecně, prostě tu interaktivní či jak se to dneska zove, no… ale to chápeš, žejo 8)
Jinak něco takového, jako píšeš, jsem měla na mysli! Dík :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
5.8.08 21:42

Tak tahle co máme mluví věty jako : mám tě ráda, ty jsi ta nejlepší maminka na světě, je mi chladno můžeš mi dát bundu, zazpíváš mi písničku a podobně. Jak říkám, naše mladá je z ní paf. Ostatní panenky se běžně válejí po zemi, sem tam na nějakou šlápne - ale na šušinku ne. A jsem ráda, že jsme ji koupili tak brzy, protože takhle víme, jaké kupovat příslušenství a máme vyřešené dárky na několik let a zároveň se nám doma neválí zbytečné krámy. Pod stromeček jsme ji koupili ještě velký kočárek, jednak, aby ji mohla vozit a hlavně jsem už nechtěla kupovat žádný další mezi. Koupili jsme v Polsku a jsme spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
6.8.08 12:25

A tu druhou chou chou, co se chová jako miminko někdo nemáte?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Rozhodujem se mezi mluvící a miminčí, tak kterou :?: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
6.8.08 13:03

IFFKO, tu miminčí jsem viděla u švagrové a nebyla taky špatná. Myslím, že je jedno, jakou vybereš, Tvoje holčička z ní bude paf tak jako tak. :D :wink:
A rozhodně není brzy, naše Naty dostala po neteřích Baby born a často si s ní hraje už teď ve svém věku. Dává jí napít, mazlí se s ní, dělá „malá“… Nikdy bych tomu nevěřila, ale je to tak. Děti ty panenky asi chápou hodně brzo… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
6.8.08 13:07

No právě, já jsem tenhle druh panenek nikdy moc nemusela, teda jako dospělá, za mě to nebylo, když jsem byla děcko, ale když vidím, jak si s nima Anežka vyhraje, co všechno s nima dělá, tak do toho půjdem, fakt… Ona má strašně ráda živá miminka, stará se o ně jak dospělá, tak se aspon vyžije :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.08 18:07

Iffko měli jsme na pár dní doma tu miminkovou a nif mof teda-… ta mluvící je lepší… ;-)
ať dobře vybereš…;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.9.08 14:29

tak se chystáme pro naši holčičku taky pořídit nějakou tu panenku k Ježíškovi. Původně jsem chtěla, aby ronila slzy, čůrala, kakala, ale pak mě napadlo, že bude lepší asi aby něco mluvila. Bohužel nedělají takovou, která by uměla vše. Budu to muset ještě pořádně promyslet… přeci jen to není moc levná záležitost, že…

holky které máte talking chouchou - umí i plakat anebo jen mluví těch 15vět???
pak je ještě chou chou jako živé miminko, ale ta zase nemluví, je opravdu jako mimi.. tak váhám mezi těmi… ale už jsem z toho pěkně zmatená. Anabelka mě neoslovila, takže asi šušu, ale jaká… :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.08 10:12

Ahoj, také sháním pro svoje zlatíčko k vánocům miminko.

Bohužel Janička má zvláštní požadavky!

1. chce kluka Kubíčka
  2. musí umět sedět (má jenom takové ty hadrové panenky, co sami nesedí)

máte nějaký tip pro nás??? (nutně nemusí ani kadit ani čurat - raději)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
5.10.08 14:12

Ahoj, taky začínám řešit Vánoce a protože Adéla je taky taková maminka, Ježíšek hledá opravdu pěkné miminko…Líbí se mi právě Chou Chou, narazila jsem i na tu, kde jí rostou zoubky, ale fakt nevím..Zatím je mi asi nejsympatičtější ta mluvící, ale fakt nevím..
Mám jenom dotaz-když dostane třeba tu mluvící, dá se k ní dokupovat věci?? Není to nějak limitované??
Omlouvám se za hloupé dotazy, ale raději se ptám :oops: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
5.10.08 19:50

Tak já píšu jako zasloužilá babička 8) Pořídili jsme An nakonec tu miminčí Chouchou a slzu jsme museli zamáčknout z tolika nadšení, to jsem nevěřila :wink: Od té doby (to je cca měsíc, co ji dostala), bez ní neudělá ani krok, pořídili jsme k ní výbavu - kočárek, nějaké „krmítka“, babičky našily oblečky a je o zábavu postaráno. Opravdu, An je z ní unešená. Pravda, zvuk zapnutý mít nechce, tak jednou do týdne si vzpomene, ale jen na minutku a pak hned zase vypnout :roll: (to jsme mohli pořídit něco levnějšího, co… ale myslím, že do toho doroste), nelitujem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama