Jakou řasenku na citlivé oči?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 28.02.17 20:10
Jakou řasenku na citlivé oči

Ahoj, poradí mi někdo řasenku na velmi citlivé oči? Mám řasenku na citlivé oči, zkoušela jsem i pro kontaktní čočky, vždy po hodince mě začnou pálit a slzet oči… Už nevím čím se namalovat…máte někdo zkušenost s kvalitní řasenkou pro velmi citlivé oči? Děkuji :kytka:

Reakce:

tereza12345
Echt Kelišová 9911 příspěvků 2 inzeráty 28.02.17 20:14

Ahoj Svagrova nesnese temer zadnou rasenku. Sedla ji az znacka Korres. A vim ze ji kupovala v Profimedu.

MachyXS
Kecalka 112 příspěvků 28.02.17 20:23

Mám také citlivé oči. Používám voděodolnou od Yves Rocher. Nanese jen malé množství barvy, drží, nedrolí se.

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 01.03.17 22:00

@MachyXS, @tereza12345, moc díky, zkusím, snad mi aspoň jedna sedne… :mavam:

MachyXS
Kecalka 112 příspěvků 02.03.17 00:32

@MarieP Není zač :) Jo a odličuji micelární vodou Bioderma Sensibio pro citlivou pleť. Je to dražší, ale skvělé :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >