Jakou rychlovarnou konvici máte doma?

129
28.2.21 09:12

Jakou rychlovarnou konvici máte doma?

Zdravím, chtěla bych se zeptat jakou rychlovarnou konvici máte doma a jak jste spokojeni? Máme doma jednu už cca 2roky, kupovali jsme ji hlavně kvůli tomu, že výrobce tvrdí že je o 70% tišší než ostatní. Ano, pár měsíců byla a teď je to teda hrůza :lol: Pravidelně ji čistím, takže tím to nebude. Ale tak hledám nějakou jinou max do 1500Kč. Máte doma konvici která opravdu není nějak moc hlučná? Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19727
28.2.21 09:24

Nemám žádnou, vrátila jsem se ke konvici na sporák a nějak mi to kafe z ní chutná víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
28.2.21 09:26

Já mám obyčejnou z Lidlu za pár korun :) mám ji už přes 3 roky a hlučná asi je, ale já jsem zvyklá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13549
28.2.21 09:50

@lolaOV
Kupuju konvice do 300,–Kč v „akcích“, vydrží 2-3 roky a zatím jsem nezaznamenal, že by vařící voda bublala moc nahlas… :nevim: Ani sousedi si zatím nestěžovali, že by je moje vaření kafe budilo… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27851
28.2.21 09:57

Vždyť to je otázka chvilky, než začne vřít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
28.2.21 10:03

Všechny rychlovarné konvice (Bosch, Eta, Tefal), které jsme kdy měli, my připadaly hlučné. Teď jsme asi 3 roky měli normální konvici s píšťalkou na plotně, minulý týden se rozbila a koupila jsem rychlovarnou. Opět je hlučná, ale hrozně se mi líbí, je v takovém retro stylu, a nezaclání na plotně.
V práci máme nerezovou Etu, ta je celkem tichá, ale vaří celou věčnost, je vlastně pomalovarná ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6163
28.2.21 10:07

Varnou konvici v domacnosti nemam, nesnasim vystrcene veci na pracovni desce. Vodu na caj varim v mikrovlnne troube, zalevanou kavu nepijeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13549
28.2.21 10:10

@Jogrr
Tak mikrovlnka je oproti rychlovarný konvici hlučná jako prase… 8) Ale pokud zakladatelce vadí pouze hlučnost konvice, mohla by tu rychlovarku strkat do mikrovlnky… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4015
28.2.21 10:14

Mám normální konvici na sporak, na indukci s funkcí Power je to rychlejší než rychlovarná konvice a nemusím mit další přístroj na lince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4130
28.2.21 10:45

Rychlovarnou konvici doma nemáme vůbec. Máme indukční sporák, je 100× rychlejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
28.2.21 12:18

Mám takovou tu mini konvicku na max. 1litr vody a úplně nám stačí, jsme čtyřčlenna rodina. Stejně v ni ani tak casto vodu nevarime. Stala lehce přes 300, mám ji už čtvrtým rokem a porad je v pohodě. Za me, na konvici se dá ušetřit, brala bych vždy tu nejmenší a nejlevnější :lol: :palec:

ještě se mi nestalo, ze bych na něco potřebovala víc jak ten litr vroucí vody, a kdyby ano, tak privarim a je to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
28.2.21 13:51

Mně asi nedýl vydržela Concept nebo celkově ty levnější značky. Pak jsem dostala z Lidlu, ale nějakou lepší a ta nevydržela ani 2 roky. Teď mám nerez Etu, tak jsem zvědavá. Pokud jde o hlučnost, přijdou mi všechny stejně potichý :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21005
1.3.21 13:31
@bse.pedro píše:
@Jogrr
Tak mikrovlnka je oproti rychlovarný konvici hlučná jako prase… 8) Ale pokud zakladatelce vadí pouze hlučnost konvice, mohla by tu rychlovarku strkat do mikrovlnky… :think: :nevim: 8)

ty jo, neé, asi ne každá, mně do ložnice z kuchyně varná konvice vzbudí, a mikrovlnku neslyším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13549
1.3.21 15:40
@stinga píše:
ty jo, neé, asi ne každá, mně do ložnice z kuchyně varná konvice vzbudí, a mikrovlnku neslyším

Taky jsme mívali hlučnou rychlovarnou konvici, která se postavila na elektrickej nebo plynovej sporák a když začala voda vařit, tak pískala… :nevim: 8) Ale od tý doby, co mám plastovou, která se zapíná do zásuvky, není slyšet skoro vůbec a když voda začne vařit, udělá cvak a vypne… :nevim: 8)
Ale na tý starý zase šly rozpíkat rohlíky… Když se na ní položily 3 dny starý, už natvrdlý komunistický rohlíky, než se uvařila voda na čaj, byly měkký a křupavý, jako čerstvý… :srdce: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
1.3.21 15:51

Já mám malou zeleno bílou konvičku Sencor :D jede už 4 roky je slyšet tak akorát, stála 300,– v Albertu :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat