Jakou sadu duplo? Klidne pouzita

627
14.6.15 13:04

Jakou sadu duplo? Klidne pouzita

Zdravim, dcera ma 3 roky. Duplo zatim nemame,(mame jen takove vetsi kostky) posledni dobou sis nima celkem dost hraje. Chtela bych ji koupit duplo. Divala jsem se na netu a je toho takova spousta :( vubec nevim co vybrat.. Poradite? Tak do 1500. Dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
14.6.15 13:11

Klidne kup pouzite, tem kostkam se nic moc stat nemuze.

jinak asi podle toho, co ji bavi. u nas maji nejvetsi uspech sady se zviratkama+plus neco na jejich prepravu (zoo, vlacek, farma s traktorem). vzala bych jednu tematickou, kde jsou treba zviratka, figurky atd a k tomu jednu obyc jen s kostkama, at muze i stavet (z tech tematickych toho vetsinou moc postavit nejde).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5000
14.6.15 13:17

Ahojky, my máme toto: http://www.dracik.cz/…ek-na-hrani/ - dcerka to dostala k 1. narozeninám a hraje si s tím hrozně ráda, miluje ty figurky, sama ještě nestaví, je jí 20 měsíců, postavila jsem jí ten domek a hraje si s ním, jinak ten domek se dá postavit na víc způsobů a určitě i něco jiného. Uvažuji, že jí k tomu pořídím ještě toto: https://www.mall.cz/…584-lesopark?….

Ale jsou to teda pálky, to zase jo. Kdybych měla možnost, kupuju určitě použité.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26232
14.6.15 13:19

Sedla bych na bazárky a koukla bych, někdo prodává po dětech celou jejich sadu za pěkné ceny, je to často dost kostek, kde je všechno - tematické věci, postavy, zvířátka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
14.6.15 13:22

Dcera ma 3roky a u nas maji nevetsi uspech taky sady se zviraty. Rada je vozi vlackem, na autech a tak. Nebo jen stavi jednoduchou zoo.
Mame i ten domecek co je tu take zminovany, ten je take moc fajn, ale zvirata ji berou vic, ale to asi zalezi na kazdem diteti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26232
14.6.15 13:23

@Fazulina ten lesopark máme taky pro ročního. Bere bráchovi zvířátka…
Pro prvního jsem si sama udělala sadu z bazaru, kde bylo asi 20 zvířat, nějaké vozíky, okna, dveře, panáčci a vyšlo to mnohem levněji než v sadě. Plus tam byla možnost základní kostky na kila, což je bezva. To jsem nevyužila, protože jsme je měli z nějaké akce v Lidlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5000
14.6.15 13:28

Já jsem se teď mrkla na nějaké bazary a ty sady teda prodávají skoro za plnou cenu, třeba tu velkou farmu za tu cenu koupím i novou. Asi je fakt lepší koupit třeba jen ta zvířátka, figurky a kostky zvlášť a pak si to sestavit…

Třeba tohle je pěkná cena: http://www.sbazar.cz/…5646-pouzite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26232
14.6.15 13:36

@Fazulina v době, kdy jsem to hledala, jsem natrefila na obrovskou sadu po nějakém děcku, nebylo to v krabicích, ale sesypané, vypadalo to tak na 4-6 sad včetně základních kostek. Bylo to asi za 2000, ale PC odhaduju tak na 5000, ale to fakt chce dlouhodobě prohledávat a čekat, aby se trefilo na podobný poklad.
Nebo pak sednout na aukro a MMB, kde se dají sehnat použité kostky zvlášť a sestavit si to sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama