Reklama

Jakou sadu lahviček, saviček pro 3týdenní miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Včelička992
Závislačka 3335 příspěvků 08.01.17 15:19
Jakou sadu lahvicek, savicek pro 3 tydenni miminka

Ahoj, prosim o radu jakou sadu lahvicek a savicek pro 3 tydenni miminka na UM. Trpime na koliky, tak bych rada predesla spolikanemu vzduchu. Dekuji

Reklama

Reakce:

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 08.01.17 15:22

Používala jsem avent dvoudírkové od 6 týdnů dále… ale i jsem kojila, takže jsem se espumisanu stejně nevyhla

Janli
Kelišová 5434 příspěvků 9 inzerátů 08.01.17 15:24

Já jsem používala s úspěchem Mama Anti-colic. A před každým krmením Espumisan.

Včelička992
Závislačka 3335 příspěvků 08.01.17 15:25

@dalmati mam prave dvojcatka a jedno kojim a domrmuju a druhe je pouze na um zatim.

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 08.01.17 15:28

Tak asi espumisan a avent - měla jsem od nich totiž i odsávačku…

Včelička992
Závislačka 3335 příspěvků 08.01.17 15:30

@dalmati asi veskere takove lahvicky a savicky se muzou vyvaret v hrnci bez problemu ze?

Včelička992
Závislačka 3335 příspěvků 08.01.17 15:31
@dalmati píše:
Tak asi espumisan a avent - měla jsem od nich totiž i odsávačku…

My mame zatim infacol nebo tak nejak se to jmenuje a mam pocit ze ty koliky ma ze spatne savicky a lahvicky. Kupovala jsem jich par v dmku.

misha alex
Kecalka 289 příspěvků 08.01.17 16:05

Avent natural, všechno šlo vyvářet, na prdíky Biogaiu a Babycalm.

myska_na_mrazu
Kecalka 398 příspěvků 08.01.17 16:22

Používám MAM anti-colic, ty jsou samosterilizační (trochu jinak je složíš, dáš tam trochu vody a na chvilku do mikrovlnky), což je super, když máš pomalý sporák, o úspoře energie a vody nemluvě :) Mají i očíslované savičky, když je člověk kupuje zvlášť, ale ze začátku to chce koupit komplet; v tom případě je číslo samozřejmě na lahvičce.
Na druhou stranu věřím, že jsou třeba i lepší lahvičky - já s jinými zkušenosti nemám - po porodu mi najela psychoza jak potvora, takže mi lahvičky pořizovala tchyně.

Bohužel kolice jsme se taky nevyhnuli; používali jsme espumisan nebo sab-simplex (sab je dobrý v tom, že nedovolí mlíčku, aby se napěnilo, používá se i jako lék při otravě saponáty), dávali jsme je přímo do mlíčka - espumisanu 10 kapek, sabu 15.

Vím, že ty koliky jsou hrozné trápení a teď ti to určitě přijde až za strašně dlouho, ale ono v těch třech měsících fakt většinou odezní. A v půl roce si sama budeš říkat, jak rychle to uběhlo :mrgreen: Aspoň tedy má zkušenost. Ale moc držím pěsti, ať se tím netrápíte dlouho.

Sopttíček
Závislačka 3327 příspěvků 08.01.17 16:45

My měli pro začátek Lovi antikolikove samosterilizacni, espumisan, bio gaia a laktobacilky, ale ty až později

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama