Reklama

Jakou sadu na domácí gel lak?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 28.02.17 09:03
Jakou sadu na domácí gel lak?

Ahoj, mám nové gelové nehty. Po týdnu je vidět odrost, jeden nehet je pryč a dva mám odchlíplé. Vadí mi ta bambule gelu u lůžka, je to dost vidět. Taky času moc nemám. Tak jsem si říkala, jestli by nebyl lepší gel lak, až mi po rodičáku narostou nehty. Nosívala jsem francii na vlastních. Nejsem ale přeborník ani na klasické lakování. Doporučíte něco konkrétního? Zvládnu to? Díky.

Reklama

Reakce:

Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 10 inzerátů 28.02.17 09:27

@Genovesa za mě nej nej nej ROCKLAC! Stačí mít jen lampu + tento lak (žádné nadlaky, podlaky, další speciální „kapaliny“).
Odmastíš (stačí obyčejným odlakovačem), naneseš tenkou vrstvu rocklacu, šoupneš na chvilku do lampy. Druhá tenká vrstvička, zase do lampy a hotovo. Minimálně týden-10 dní mám klid.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 28.02.17 10:12

@Ladie Jak se sundává? Co nehty? Vydrží zátěž? Zahrada, barák, děti… Jako zní to báječně.

Lilikaspi
Závislačka 2569 příspěvků 28.02.17 11:05

A kdyz by se dal ten spodni/vrchni tak by to nevydrzelo dyl?

Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 10 inzerátů 28.02.17 13:13

Oficiálně se sundává speciální tekutinou Off Remover + remover folie. Což je ve výsledku to, že si na kousek vaty/tamponku kápneš obyčejný acetonový odlakovač, plácneš na nehet a zabalíš do alobalu :mrgreen: Po pěti minutách to jakoby „rozpraská“ a normálně z nehtu seškrábneš.
Já se přiznám, že často si dám dlouhou horkou koupel a lak normálně sloupu :jazyk:

Jinak výdrž dokonalá (bacha na správné odmaštění nethu před lakováním, ať si na něj člověk zase nesáhne) - péče o děti byt, máčení ve vodě… Lak vydrží, dokud ho nesundám - takže já díky odrostům po tom týdnu a kousek.

Lilikaspi
Závislačka 2569 příspěvků 28.02.17 13:17

@Ladie a konce nehtu od prace se neodrou jako u normalniho laku?

Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 10 inzerátů 28.02.17 13:31

@Lilikaspi ne. Max když jsi fakt šikovná, tak kousek laku odštípneš :) Ale neodírá se jako obyč lak.

Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 10 inzerátů 28.02.17 13:36

Našla jsem jednu fotku, když jsem rocklac doporučovala kamarádce.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 28.02.17 14:01

@Ladie A máš zahradu? Já byla dřív nejspíš krtek :lol:.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 28.02.17 14:02

Super. Z první výplaty jdu do toho.

Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 10 inzerátů 28.02.17 14:18

@Genovesa teď už ne, ale ještě když jsem ji měla, tak nehty přežívaly :D

Mě se líbí, že je rocklac strašně jedonuduchý. Je to jako obyčejný lak, jen místo dlouhého schnutí na vzduchu je tvrdý během chvilky v lampě.

Když jsem studovala jiné typy gel-laků, tak už jen podlak, barva, nadlak, výpotky (či co) mě odrazovaly.

Lilikaspi
Závislačka 2569 příspěvků 28.02.17 16:13

@Ladie dik,ja si delam gelovky(samouk),ale trva mi to hrozne dlouho a ne vzdy mam cas, tak asi zainvestuju a prikoupim gellaky kdyz potrebuju opravit, v praci je desne nicim

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 28.02.17 20:38

Díky, kouknu na to, vypadá to fakt slibně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama