Jakou savičku na Sunar&Comfort AR 2?

3
30.3.20 21:56

Jakou savičku na Sunar&Comfort AR 2?

Ahojte :) Moc prosim o radu.. Mam skoro 7 mesicniho chlapecka a chteli jsme prejit ze Sunaru Complex 1 na 2..Ale ouha.. Vubec nam mlicko nesedi. Malej po nem strasne blinka a to nam jednička sedela pekne. Teda obcas blinknul, ale nic hroznyho. Zkoušíme tedy Sunar AR 2… pouzivame uz od zacatku lahvicky MAM se savickou c.2 a prijde mi, ze to spatne tece. Konec uz vubec nemuze vytahnout a z te trojkove je to asi moc, to uz se malej topi a zakuckava. Driv vypil i 200ml ted s bidou 150 ????. Prosim poradte, jakou jinou lahev a savicku si koupit.. Mate nektera s timhle mlekem zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1087
30.3.20 22:10

U nas teda jede taky sunar ar a lahvicky mam-dceri je 7 mesicu a savicky ma ty 6+ 8o jinak by nevypila, moc husty a malinky prutok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
30.3.20 22:19

@Khalesi 6+? Aha… Tak to by se mi asi zadavil. Mozna to je to o zvyku? Zkoušet mu davat, treba si zvykne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16112
30.3.20 22:40

Náš 10 mesicni má tu savicku cislo 2, je to o zvyku, vetsim prutokem by se dusil, uz tak to kolikrat nestiha polykat. Jinak sem zkousela 3 druhy sunaru a vsechny tekly stejne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
30.3.20 22:58

Já jsem na toto mléko (teda verze 1, ale počítám, že hustota bude podobná) používala savičku Avent s variabilním průtokem. Teklo to přes ni mnohem líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
31.3.20 06:52

@Kriss Tina Klasika Sunary nam staci taky 2,ale to AR je husty a tece spatne… Jeste zkusim tu 3,jinak budu muset koupit jiny lahvicky. A to jsme do ted s MAM byli tak spokojeni :,( Ach jo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama