Reklama

Jakou složku v pleťovém krému, vyjma HA, nejčastěji vyhledáváte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emimin7
Echt Kelišová 8751 příspěvků 04.09.18 12:48
Jakou složku v pleťovém krému, vyjma HA, nejčastěji vyhledáváte?

Můj malý průzkum. :kytka: Otázka je jasná. Chci zdůraznit, že se neptám, která složka vás odradí. Pouze jaká vás přiláká.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

olomoučanda
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 04.09.18 12:53

@Emimin7 Snad jsem dobře pochopila otázku, já vyhledávám krémy s obsahem ovocných kyselinek (AHA kyseliny)

Emimin7
Echt Kelišová 8751 příspěvků 04.09.18 12:56
@olomoučanda píše:
@Emimin7 Snad jsem dobře pochopila otázku, já vyhledávám krémy s obsahem ovocných kyselinek (AHA kyseliny)

Díky moc. Pochopilas dobře, přesně na to se ptám.

vedma007
Stálice 53 příspěvků 04.09.18 13:45

Nevyhledávám žádnou, naopak mě na krémech z drogerky vždycky něco odradí, takže už si míchám vlastní. A tam je základem vždy bambucké máslo - takže asi to :)

stinga
Závislačka 3735 příspěvků 7 inzerátů 04.09.18 13:48

@Emimin7 a proč se ptáš? tebe to nějak zajímá :nevim: :nevim: :nevim: nebo jsi to dostal za úkol?

Emimin7
Echt Kelišová 8751 příspěvků 04.09.18 13:52
@stinga píše:
@Emimin7 a proč se ptáš? tebe to nějak zajímá :nevim: :nevim: :nevim: nebo jsi to dostal za úkol?

Zajímá mě to.

stinga
Závislačka 3735 příspěvků 7 inzerátů 04.09.18 13:56

@Emimin7 hm :nevim: to je divný zájem u chlapa nebo kluka, teď si nepamatuji, do které kategorie spadáš :oops:
no tak, ale je fakt, že tím nikomu neubližuješ, ale je to divné téma na diskusi, mně to přijde jako úkol, aby bylo víc stránek diskusí

Emimin7
Echt Kelišová 8751 příspěvků 04.09.18 14:01
@stinga píše:
@Emimin7 hm :nevim: to je divný zájem u chlapa nebo kluka, teď si nepamatuji, do které kategorie spadáš :oops:
no tak, ale je fakt, že tím nikomu neubližuješ, ale je to divné téma na diskusi, mně to přijde jako úkol, aby bylo víc stránek diskusí

Já jsem výrobce a prodejce kosmetiky. Přemýšlím, s jakými složkami vyrobit nové krémy.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 04.09.18 14:42

Skvalen a přírodní oleje, např. opunciový, moringový..

stinga
Závislačka 3735 příspěvků 7 inzerátů 04.09.18 21:48
@Emimin7 píše:
Já jsem výrobce a prodejce kosmetiky. Přemýšlím, s jakými složkami vyrobit nové krémy.

no tato možnost mě taky napadla, ale nějak mi to k tobě nepasovalo, tak to pak chápu a omlouvám se :kytka:

Emimin7
Echt Kelišová 8751 příspěvků 09.09.18 09:18

Jen pseudoobnovuji. Nekdo dalsi?

Ijen
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 09.09.18 09:45

Kyselinu hyaluronovou, což jsi slyšet nechtěl. Možná ještě askorbovou.

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 09.09.18 09:52

Růžový olej.

Emimin7
Echt Kelišová 8751 příspěvků 09.09.18 10:13
@Karleon píše:
Růžový olej.

To neznam. Diky, jdu studovat. :)

debra.morgan
Závislačka 3509 příspěvků 09.09.18 10:56

asi ti to nepomůže, ale žádné, daleko víc mě zajímá jak se krém chová na pleti, jak se vsakuje, jestli zanechává mastný film nebo povlak a taky vůňě.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >