Jakou stavebnici lego pro roční dítě?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lee92
Kecalka 133 příspěvků 05.11.18 22:14
Jakou stavebnici, lego pro rocni dite

Maminky, chtela bych pro malou sehnat nejake lego, ale takove vetsi kostky, nevite kde sehnat? :think:
Pripadne nejakou stavebnici ci neco, s cim si vyhral vase deti? ;)

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Limi123
Závislačka 3658 příspěvků 05.11.18 22:17

@Lee92 Myslis Duplo? Mne se vyplatil Sbazar, koupila jsem tam velky balik, za me lepsi, nez to kupovat po krabicich za velke penize.

Pro rocni zatim to Duplo je nejlepsi, ostatni stavebnice az pro starsi.

Lee92
Kecalka 133 příspěvků 05.11.18 22:22

@Limi123 ja prave videla v TV, v serialu, jak si tam dite hralo s takovyma velkyma kostkama, neco jako lego, taky to slo davat do sebe. Obycejne kostky (ctverce a obdelniky), uplne by nam stacilo. Ale nevim, kde hledat :D

stock
Echt Kelišová 8020 příspěvků 05.11.18 22:28
@Lee92 píše:
@Limi123 ja prave videla v TV, v serialu, jak si tam dite hralo s takovyma velkyma kostkama, neco jako lego, taky to slo davat do sebe. Obycejne kostky (ctverce a obdelniky), uplne by nam stacilo. Ale nevim, kde hledat :D

Myslíš tohle?

Lee92
Kecalka 133 příspěvků 05.11.18 22:35

@stock je to blbe videt, ale neco takoveho :lol:

prekvapenana2
Kecalka 264 příspěvků 05.11.18 22:36

Já jsem kupovala v Draciku, nevím už jméno, ale když to tam projdes tak určitě najdeš ;) dokonce 2 druhy, oboje velký kostky od 1 roku..

Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 05.11.18 22:39

Velké Duplo kostky syn dostal na jednom roce a vůbec ho nezajímaly. Tak abys nebyla zklamaná…

Fíková
Kelišová 5478 příspěvků 05.11.18 22:41

Clemmy baby

stock
Echt Kelišová 8020 příspěvků 05.11.18 22:51
@Lee92 píše:

Tady mas länk https://www.funkids.cz/lego

Zkai
Ukecaná baba ;) 1656 příspěvků 43 inzerátů 05.11.18 22:53

Nějaký obří jako lego, o fous větší než duplo, jsem koupila v tescu, větší plastový tahací vozík plný kostek za 150,– a kluka to nezajímalo asi do dvou let, ted to aspoň rozhazuje po bytě.

bibi2233
Kecalka 467 příspěvků 19 inzerátů 05.11.18 22:57

dej si do vyhledavace stavebnice mega blocks, to je asi to co hledas, od jednoho roku a syn si s tím hraje jesre skoro v peti, je to super

Lenka_Hal
Kelišová 5656 příspěvků 05.11.18 23:00

https://www.target.com/…-/A-14231553

To je podle me Megabloks

Limi123
Závislačka 3658 příspěvků 05.11.18 23:04
@Lee92 píše:

Jo, mozna myslis Lego Primo? Koupila bych rovnou Duplo. Syn ho dostal k prvnim narozkam, to si s nim jeste nevyhral a jen rad boural, ale za 2 mesice uz i stavel (= obcas dal na podlozku jednu kosticku).

Edit:. Koukam, ze to Primo je drahe jak blazen.

Příspěvek upraven 05.11.18 v 23:18

Limi123
Závislačka 3658 příspěvků 05.11.18 23:12

Jo a take se pridavam k tomu, ze at koupis Primo, Duplo, Mega Blocks nebo Clemmy (Clemmy jsme meli), tak z toho v roce nic stavit nebude. Syn se naucil spojit 2 kosticky Dupla nekdy par mesicu po roce, ale to uz muselo byt, aby se mu chtelo. Meli jsme i Clemmy, coz bude neco jako Primo a naprosto ho to nebavilo, ani jeho kamarady. Opravdu stavet zacal az tak kolem druheho roku. Ale s tim Duplem, co dostal k 1. narokam jsme si vyhrali, ja jsem stavela, on boural. Ted bavi i 8 mesicniho. Na nejake Primo nebo Clemmy bych se vykaslala a vzala bych rovnou Duplo, nebo bych pockala.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2342 příspěvků 05.11.18 23:24

Mame velky pytel neceho podobneho jako mega blocks ale jeste se to jmenuje trochu jinak. Proste ty zakladni kostky bez zviratek, postavicek aj.nesmyslu. Myslim, ze je to z obchodu Maxikovy hracky (e-shop), tam uz jsme nakupovali nekolikrat a vzdy vsechno v pohode prislo. Nebo do Lidlu mrknout, kdy budou mit akci - sledovat letaky. Nasi je 13 m. a akorat ji bavi se hrabat v krabici lega v herne nebo v tom pytli doma a vyhazovat kostky ven. Ten vozik jak tu nekdo psal je taky fajn napad, ma takove sirsi vyuziti, muze s tim jezdit, vozit I jine hracky, super jsou ruzne ty navlekaci veci na kuzel, pyramidy, bavi je to bourat, Duplo se dela od roka a pul, ale toho maji nase deti u babicek hafo, takze domu to nekupuju. Uz tak se vsude kazdou chvili vali to obycejne „lego“. Maly ho dostal k vanocum, kdyz mu bylo 1,5 r.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >