Jakou strategii na muže?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 15:03
Jakou strategii na muže?

Ahoj, přeji pěknou neděli!
Mám na vás dotaz. Mám 3 malé děti, nějaký pátek jsem rozvedená. Děti jsou poměrně aktivní (umí zlobit), já jsem velmi temperamentní a náladová. A teď k věci, začal mne uhánět jeden muž. Mně se i líbí, ale jemu je 45, má vystudované 3 VŠ, nikdy nebyl ženatý a nemá děti. Takže problém vidím v tom, že moje domácnost je velmi hlučná a on to prostě vůbec nezná. Má rád svůj klid, rád studuje, čte, přemýšlí. Ale je milý, vtipný, chytrý, fajn.
Co myslíte, má to vůbec smysl zkusit?
A co se strategie týče, mám mu hned na rovinu říct, že jsme stručně řečeno hluční a temperamentní a trochu ho zasvětit, jak to v mojí domácnosti funguje nebo ho mám držet stranou a tvářit se, že jsme spořádaní.
anonymně, protože nechci, aby známí věděli, že se kolem mne někdo motá…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 05.02.17 15:11
@Anonymní píše:
Mám na vás dotaz. Mám 3 malé děti, nějaký pátek jsem rozvedená. Děti jsou poměrně aktivní (umí zlobit), já jsem velmi temperamentní a náladová. A teď k věci, začal mne uhánět jeden muž. Mně se i líbí, ale jemu je 45, má vystudované 3 VŠ, nikdy nebyl ženatý a nemá děti. Takže problém vidím v tom, že moje domácnost je velmi hlučná a on to prostě vůbec nezná. Má rád svůj klid, rád studuje, čte, přemýšlí. Ale je milý, vtipný, chytrý, fajn.
A co se strategie týče, mám mu hned na rovinu říct, že jsme stručně řečeno hluční a temperamentní a trochu ho zasvětit, jak to v mojí domácnosti funguje nebo ho mám držet stranou a tvářit se, že jsme spořádaní.
anonymně, protože nechci, aby známí věděli, že se kolem mne někdo motá…

Ahoj, urcitě bych mu netajila, že místo čtení Vergilia v originále se o víkendu bavíte návštěvou ZOO. Zas takový stařec není :P, ale nepospíchala bych a nechala bych ho, ať si na vás zvykne.

Markéta80
Hvězda diskuse 40025 příspěvků 05.02.17 15:11

Nehrála bych komedii. pro něj to bude asi víc než náročné ale lepší at to ví od začátku. no neni nejmladší tak kdo ví jestli chce vychovávat cizí děti :roll:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18573 příspěvků 05.02.17 15:14

Přijde na to, kdo chce koho ve skutečnosti víc uhnat. Jestli ty jeho, tak hrajte divadýlko (ono to stejně dlouhodobě nepůjde), jestli on tebe, tak naopak buďte jací jste.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 05.02.17 15:18
@Anonymní píše:
anonymně, protože nechci, aby známí věděli, že se kolem mne někdo motá…

každá lež a divadlo se časem provalí byla bych sama sebou včetně rodiny jaká je - bud váš bude brát jací jste, nebo to nemá cenu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 15:18
@hanka.br.
@hanka.br. píše:
Přijde na to, kdo chce koho ve skutečnosti víc uhnat. Jestli ty jeho, tak hrajte divadýlko (ono to stejně dlouhodobě nepůjde), jestli on tebe, tak naopak buďte jací jste.

já zatím spíš zvažuju, zda se do toho vůbec pouštět…

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 05.02.17 15:20
@Anonymní píše:
@hanka.br.já zatím spíš zvažuju, zda se do toho vůbec pouštět…

a proč bys to nezkusila? není potřeba brát věci hned vážně ne? ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 15:20
@Markéta80 píše:
Nehrála bych komedii. pro něj to bude asi víc než náročné ale lepší at to ví od začátku. no neni nejmladší tak kdo ví jestli chce vychovávat cizí děti :roll:

s dětmi nevím jak to má… sám říkal, že ví, že už je prošvihl a dětem se nebrání, ale to nezná ty moje. I jen o víkendech je to někdy náročný, natož v pracovním týdnu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 15:22
@jdukolem píše:
a proč bys to nezkusila? není potřeba brát věci hned vážně ne? ;)

Ano. ale když se zamyslím, co máme společné, tak vlastně vůbec nic.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 05.02.17 15:25
@Anonymní píše:
Ano. ale když se zamyslím, co máme společné, tak vlastně vůbec nic.

to nevíš, jak moc dobře ho znáš, co o něm vůbec víš kromě povrchností typu 3 vš? :think:
víš měla jsem vztah s mužem se kterým jsme měli společné opravdu mnoho, dá se říct vše a přesto to nevyšlo z naprosto jiného důvodu.. čili za mě - přitahuje tě? myslíš že chemie je ok? je vám spolu fajn?

21.6.2014
Extra třída :D 10057 příspěvků 05.02.17 15:26
@Anonymní píše:
Ano. ale když se zamyslím, co máme společné, tak vlastně vůbec nic.

tak je třeba opatřit si společné zážitky ;)

na nic bych si nehrála, jste takoví, jací jste a pokud bude mít rád tebe a děti, tak jedině takoví, jací jste.

šla bych do toho zatím „bez dětí“, ať se poznáte vy dva.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 15:28
@Russet píše:
Ahoj, urcitě bych mu netajila, že místo čtení Vergilia v originále se o víkendu bavíte návštěvou ZOO. Zas takový stařec není :P, ale nepospíchala bych a nechala bych ho, ať si na vás zvykne.

Mne stále kolegyně v práci přesvědčují, že aspoň chvíli si trochu na ideální rodinku hrát mám (obecně, ne v souvislosti s tímhle mužem). Takže bych nastudovala pár cestopisů, trochu sci-fi, nějaké odborné články na téma jeho VŠ, děti vyslala k otci a byla neodolatelná.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 05.02.17 15:30
@Anonymní píše:
Mne stále kolegyně v práci přesvědčují, že aspoň chvíli si trochu na ideální rodinku hrát mám (obecně, ne v souvislosti s tímhle mužem). Takže bych nastudovala pár cestopisů, trochu sci-fi, nějaké odborné články na téma jeho VŠ, děti vyslala k otci a byla neodolatelná.

jako pokud jste ve fázi seznamování, tak jistě bez dětí to je samozřejmost..ale to že je máš netajit, když na to dojde řeč a ani nepředstírat, že máš doma poklady co sedí tiše a paličkují krajky.. ale být neodolatelná a sexy považuju za samozřejmost..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 15:33
@jdukolem píše:
to nevíš, jak moc dobře ho znáš, co o něm vůbec víš kromě povrchností typu 3 vš? :think:
víš měla jsem vztah s mužem se kterým jsme měli společné opravdu mnoho, dá se říct vše a přesto to nevyšlo z naprosto jiného důvodu.. čili za mě - přitahuje tě? myslíš že chemie je ok? je vám spolu fajn?

Třema VŠ jsem chtěla říct, že je studijní typ. Na rozdíl ode mne, která má s odřenýma ušima jednu. Zatím jen vím, že se mi líbí a že se mi s tím pěkně povídá. Sex s ním mne neodpuzuje, to je drobné znamení.
Jsem teď ve fázi, že se buď budu se snažit s ním trávit více času, protože si myslím, že by to třeba mohlo vyjít. Nebo naopak.

bondulka
Povídálka 18 příspěvků 1 inzerát 05.02.17 15:35
neodolatelná

Ty cestopisy mne pobavily. Vím, jak je to se 3 dětmi občas divoké. Tím i chápu, že ke vzájemnému poznávání není od věci zařídit dětem jiný program, abyste mohli strávit čas spolu a poznat se. No, později bych přidala nějaké společné aktivity - třeba tu zoo nebo podle věku dětí něco jiného - můžou se seznámit, ale nebudou spolu sedět v jedné místnosti, kde se občas počet dětí a hlasitost znásobují. A třeba zjistíte, že je vše ok, třeba bude i rád za to vyrušení od Vergilia :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >