Jakou střední školu se 2 dětmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.04.18 09:40
Jakou stredni skolu se 2 detmi?

Ahoj, co studovat dalkove se 2 detmi? Myslim stredni skolu.

Reklama

Reakce:

Amys
Generální žvanilka 20622 příspěvků 06.04.18 09:45

Tak hlavně něco, co k něčemu bude :nevim: Ale spíš bych to pojala stylem zjistit, která škola to umožňuje a bude poblíž, abys nemusela kdo ví kam.

GirlsNick
Kecalka 159 příspěvků 06.04.18 10:01

Já tedy dvě děti nemám, jsem v očekávání, ale dálkovou formou si dodělávám maturitu. Do třídy semnou chodí i babičky :-)
Hlavně si vyber něco co Tě bude bavit a budeš to mít blízko domova! :-) :kytka:

bublinek
Závislačka 4678 příspěvků 06.04.18 10:03

A co by Tě bavilo? A máš ZŠ nebo učňák a chceš „dokončit“ středoškolská studia"?

Anonymní  06.04.18 10:09

Nemam dodelanej gympl, ve 3 rocniku jsem odesla. Bavilo by me neco s detma nebo bytovy designer, ale nemuzu nic na internetu najit. Jsem z Brna.

lilith1
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 06.04.18 10:15
@Anonymní píše:
Nemam dodelanej gympl, ve 3 rocniku jsem odesla. Bavilo by me neco s detma nebo bytovy designer, ale nemuzu nic na internetu najit. Jsem z Brna.

designe se učí na uměleckoprůmys­lových školách a musíš dělat talentovky. Tak spíše ten gympl.

truelly
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 06.04.18 10:40

No gratuluji. To už té bude čekat maturita s matiky. To se ti fakt vyplatí spíš učební obor a rekvalifikace :P

bublinek
Závislačka 4678 příspěvků 06.04.18 10:45

S dětmi jako ve školce? Není někde u vás rekvalifikace na chůvu?
V Ostravě to dělá SŠ zdravotní.

Gymp jde i dálkově?

Anonymní  06.04.18 11:06
@bublinek píše:
S dětmi jako ve školce? Není někde u vás rekvalifikace na chůvu?
V Ostravě to dělá SŠ zdravotní.Gymp jde i dálkově?

S detmi ve skolce nebo v jeslich, by bylo moc pekny. Rekvalifikaci na chuvu jsem nasla, pozaduji jen zakladni vzdelani. To by taky slo.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 06.04.18 17:38

A co třeba střední pedagogická? Ta v Brně je.

Anonymní  07.04.18 07:40

Myslite, ze bych se mohla vratit na gympl a dokoncit ho? Byla jsem ve 3 rocniku, naposled v roce 2012.

truelly
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 07.04.18 07:57

Bylas dobrá studentka? Zeptat se musíš tam, jestli by ti něco uznali, přece jen už je to doba…škodad, žes neměla podmínky na to dodělat školu hned po porodu - samozřejmě se zapojením široké rodiny do hlídání a pomoci.

Anonymní  07.04.18 08:07
@truelly píše:
Bylas dobrá studentka? Zeptat se musíš tam, jestli by ti něco uznali, přece jen už je to doba…škodad, žes neměla podmínky na to dodělat školu hned po porodu - samozřejmě se zapojením široké rodiny do hlídání a pomoci.

No prumerna, matematika mi treba vubec nesla. No ted budu rodit druhe, tak to musim nejak vyresit. Hlavne kuli detem, zivot se mi ted posr.al. Nejradsi bych skocila z okna.

ka2ka
Extra třída :D 11517 příspěvků 07.04.18 08:13

Jenže co s gymplem? Další škola? Být tebou tak bych udělala nějakou střední někde dávají i individuální plán

truelly
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 07.04.18 09:04
@Anonymní píše:
No prumerna, matematika mi treba vubec nesla. No ted budu rodit druhe, tak to musim nejak vyresit. Hlavne kuli detem, zivot se mi ted posr.al. Nejradsi bych skocila z okna.

Jestli to znamená, že té opustil otec dítěte nebo dětí? Že máš problematické bydlení a nepodporu v rodině, tak bych to řešila s odborníky, psychologem, na úřadu prace atd. Jinak znám jednu holku, ta se i dostala na vysku, ale neudělala maturitu z matiky 2×. Pak další rok otěhotněla po pár měsících vztahu, dítě si nechala přes ně vůli otce i své rodiny a taky má jen základní vzdělání a střídá tatínky.
Jako nedodelat školu jr jedna věc, ale mít s nedodelanou školou i druhé dítě!!! To už je šílenství. :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama