Reklama

Jakou sušičku - AEG nebo Miele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bigl
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 12.12.17 22:26
Jakou sušičku - AEG nebo Miele

Moje představa je kolem 20 tisíc. Koupit za to jednu z nejkvalitnějších AEG, nebo nejlevnější Miele?
Máte zkušenost?
Moc díky za názory.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 12.12.17 22:38

@bigl Nemám porovnání, ale řekla bych, že lepší nejlevnější Miele, jak dražší jiná. Tím jsem se teda řídila já a mám doma měsíc sušičku Miele za 23 000 a jsem nadšená.

bigl
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 12.12.17 22:42

@Aries6 Aha, tak to máš asi tu nejlevnější, kterou bych brala i já. Bude to moje první sušička, tak vůbec nevím, na co se dívat…

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 12.12.17 22:46
@bigl píše:
@Aries6 Aha, tak to máš asi tu nejlevnější, kterou bych brala i já. Bude to moje první sušička, tak vůbec nevím, na co se dívat…

A to já věděla hned. Když mě chlap „ukecal“ na koupit sušičky (mluvil o tom už loni), tak jsem se nedívala na nic jinýho, jen na Miele a pak na něj vybafla cenu. Okamžitě souhlasil a bylo :D Měli jsme ji s akcí jednoho elektra s 10% slevou, takže 20 700.
Až nám vypoví pračka nebo myčka (což teda doufám jen tak nebude), půjdu taky po Miele.

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 12.12.17 22:49

@bigl Projeď si tuto diskuzi od 2. stránky. Uživatelka @saadet mi tam hodně poradila.

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 12.12.17 23:00

Asi Miele. Zkus srovnat programy a co to umí a podle toho vyber

bigl
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 12.12.17 23:01

@Aries6 Jakou diskuzi? Toto je nově založená, nenašla jsem tu žádnou podobnou, hoď mi prosím odkaz.

bigl
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 12.12.17 23:02
@pikola píše:
Asi Miele. Zkus srovnat programy a co to umí a podle toho vyber

víš, já na ty programy moc nejsem, na pračce mám asi 10 programů a používám 2-3. Pro mě je důležité, jak dobře vysuší, jestli se prádlo nesráží a jaká je životnost.

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 12.12.17 23:04
@bigl píše:
@Aries6 Jakou diskuzi? Toto je nově založená, nenašla jsem tu žádnou podobnou, hoď mi prosím odkaz.

Já jsem tydýt… nedala jsem odkaz :mrgreen: :zed: :roll:
 https://www.emimino.cz/…iele-210463/

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 12.12.17 23:05
@bigl píše:
víš, já na ty programy moc nejsem, na pračce mám asi 10 programů a používám 2-3. Pro mě je důležité, jak dobře vysuší, jestli se prádlo nesráží a jaká je životnost.

Mám to stejně. Pračku jsem vybírala tak, aby nebyla zbytečně předimenzovaná. To samé myčka.

bigl
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 12.12.17 23:15

@Aries6 A můžu se ještě zeptat, jak dlouho trvá běžný sušící cyklus?

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 12.12.17 23:21
@bigl píše:
@Aries6 A můžu se ještě zeptat, jak dlouho trvá běžný sušící cyklus?

No různě. Je tam ten jakoby základní eco program - zatím používám jen ten. Je tam psáno 2:30. ALE - sušička je na 7 kg a pračku mám na 6kg. Takže běžné prádlo mi suší tak 1:30 i méně. Sama si vyhodnotí míru vlhkosti a přizpůsobí tomu čas. Stalo se mi, že se mi zamotalo povlečení a nebylo suché. Tak jsem to rozhodila, ten program zapnula znova a za 15 min hovoto a sucho. JE to moje veliká kamarádka. Bojovali jsme tady lehce s plísněmi (i když vlhko jako takové nemáme) - starší barák, nemám kde sušit. Vždycky jsem to dávala, co to jen šlo, ven. Už teď třeba vidím, že se rapidně zmenšilo orosení oken.

saadet
Extra třída :D 11841 příspěvků 12.12.17 23:56

@Aries6 :kytka: dekuji. Jinak @bigl urcite radsi tu nejlevnejsi miele. Jak jsem psala v te zminovane diskuzi, nejdulezitejsi je tam to cerpadlo a to je stejne ;) pak ty drazsi jsou o designu a pridavnych funkcich. Ale to podstatne je stejne. Miele je opravdu o necem jinem, budes spokojena a susi fakt tak perfektne, ze si myslim neznici ani nezmensi temer nic. Zrovna dnes jsem tam soupla i drahe vlnene svetry ;) jinak ptala jsi se na delku susesni, v prumeru na plnou pracku kolem 1 hod. Ja vetsinu veci susim natvrdo na bavlnu, jen oprandu jemne na jemne, a mix na snadno osetrovatelne. Vse se da doladit tim casovym susenim - tam je pevny cas suseni od 20min bez obledu na indikator vlhkosti. Temer ke kazdemu programu jako prave i to casove dosusovani muzes zapnout tzv setrne+ a to je jemnejsi suseni. Plus pokud se opravdu bojis lze i snizit teplotu v primarnim nastaveni, ale neni to treba. Zkratka kup miele, je to pecka a pokud mas dotaz ptej se, pokud budu vedet, odpovim :mrgreen:

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 13.12.17 06:36

Jednoznacne miele - 7kg, nebo 8? Teď honem nevim…mi susi kolem hodinky…kamosky co maji jine značky, suší i pres dve hodiny bezne.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 13.12.17 09:11

Já teda nevím, mamka má Miele a mně přijde, se suší blbě, i když to dám na max :nevim: Má ji novou, třeba to ještě nemáme vychytaný. Já mám AEG už 9 let a teda je to držák. Ale nechci ji moc chvalit, protože bych to určitě zakřikla a ona by se mi teď o Vánocích podělala :lol: Ne že by na to po devíti letech neměla nárok

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >