Jakou sušičku na dětské oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meggynka
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 04.09.18 06:51
Jakou susicku na dětské oblečení?

Ahoj holky, doporucite nějakou susicku? Chci aby tam, byly programy šetrné pro dětské oblečení a miminkovske. Moc děkuji.

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12108 příspěvků 04.09.18 07:03

já mám Beko. tento program tam je, ale stejně to nevyužívám. myslím, že tyto programy mají všechny sušičky, kromě těch úplně nejlevnějších. Záleží jen na tvém rozpočtu, kolik do toho můžeš dát.

vertunka
Závislačka 4817 příspěvků 04.09.18 07:22

Mám taky Beko. Co si budem povídat susicka rozhodně není setrna k oblečení. :nevim: takže pokud chceš mít oblecky jak ze žurnálu, tak určitě ne do sušičky.

Janli
Kelišová 7296 příspěvků 04.09.18 07:45

Mám Siemens IQ300 a je skvělá. Nikdy mi nic nesrazila, dětský oblečení v ní suším pořád a vypadá skvěle. Pokud se to z ní vytáhne teplý, nemusím nic žehlit. Fakt doporučuju.

nozu
Extra třída :D 12108 příspěvků 04.09.18 07:47

@vertunka asi zalezi jak co. mam znacky, ktere se ani nehnou a jine, ktere susicku nevydychaly. nektere hodne citlive veci, jako treba upletove saty, tam nedavam.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1970 příspěvků 04.09.18 08:00

Za mě jsou všechny susicky stejné, spíš záleží na materiálu oblečení. S něčím to nehne, něco se lehce srazí, něco tam dávat vůbec nemůžeš. Ze všech susicek to nemusíš zehlit, když vyndas pradlo ještě teplé (a neprecpes ji). Stejne pak budes na sušení nejspíš používat jen jeden program. Jinak teď máme už asi 7 let od Siemensu, ale už je to stařík a jako další už mám vyhlidnutou Beko.

lecijasek
Závislačka 3974 příspěvků 04.09.18 08:14
@Meggynka píše:
Ahoj holky, doporucite nějakou susicku? Chci aby tam, byly programy šetrné pro dětské oblečení a miminkovske. Moc děkuji.

Tak dětské oblečení by mělo být ideálně bavlněné a tedy šetrné k dětské pokožce. Tudíž nějaký šetrný program je o ničem, jen to hezky zní a lidé se na to chytí ;) Vše jsem sušila na bavlnu.

pikola
Neúnavná pisatelka 19894 příspěvků 04.09.18 10:25

Je jedno zda je to oblečenípro mimina nebo dospělé, suší se podle materiálu. Nevím, v čem by měl být dětský program na sušení nějak extra :nevim:

rozand
Závislačka 4273 příspěvků 04.09.18 11:11

@pikola Taky nechápu. Suším to normálně na bavlnu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >