Reklama

Jakou sušičku na dětské oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1208 příspěvků 04.09.18 06:51
Jakou susicku na dětské oblečení?

Ahoj holky, doporucite nějakou susicku? Chci aby tam, byly programy šetrné pro dětské oblečení a miminkovske. Moc děkuji.

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 04.09.18 07:03

já mám Beko. tento program tam je, ale stejně to nevyužívám. myslím, že tyto programy mají všechny sušičky, kromě těch úplně nejlevnějších. Záleží jen na tvém rozpočtu, kolik do toho můžeš dát.

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 04.09.18 07:22

Mám taky Beko. Co si budem povídat susicka rozhodně není setrna k oblečení. :nevim: takže pokud chceš mít oblecky jak ze žurnálu, tak určitě ne do sušičky.

Janli
Kelišová 5404 příspěvků 9 inzerátů 04.09.18 07:45

Mám Siemens IQ300 a je skvělá. Nikdy mi nic nesrazila, dětský oblečení v ní suším pořád a vypadá skvěle. Pokud se to z ní vytáhne teplý, nemusím nic žehlit. Fakt doporučuju.

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 04.09.18 07:47

@vertunka asi zalezi jak co. mam znacky, ktere se ani nehnou a jine, ktere susicku nevydychaly. nektere hodne citlive veci, jako treba upletove saty, tam nedavam.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 15 inzerátů 04.09.18 08:00

Za mě jsou všechny susicky stejné, spíš záleží na materiálu oblečení. S něčím to nehne, něco se lehce srazí, něco tam dávat vůbec nemůžeš. Ze všech susicek to nemusíš zehlit, když vyndas pradlo ještě teplé (a neprecpes ji). Stejne pak budes na sušení nejspíš používat jen jeden program. Jinak teď máme už asi 7 let od Siemensu, ale už je to stařík a jako další už mám vyhlidnutou Beko.

lecijasek
Závislačka 3878 příspěvků 04.09.18 08:14
@Meggynka píše:
Ahoj holky, doporucite nějakou susicku? Chci aby tam, byly programy šetrné pro dětské oblečení a miminkovske. Moc děkuji.

Tak dětské oblečení by mělo být ideálně bavlněné a tedy šetrné k dětské pokožce. Tudíž nějaký šetrný program je o ničem, jen to hezky zní a lidé se na to chytí ;) Vše jsem sušila na bavlnu.

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 04.09.18 10:25

Je jedno zda je to oblečenípro mimina nebo dospělé, suší se podle materiálu. Nevím, v čem by měl být dětský program na sušení nějak extra :nevim:

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 04.09.18 11:11

@pikola Taky nechápu. Suším to normálně na bavlnu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama