Jakou sušičku prádla si pořídit nebo naopak nepořídit?

2311
3.7.11 13:14

Jakou sušičku prádla si pořídit nebo naopak nepořídit?

Ahojky,

prosím o radu, chtěli bychom si pořídit sušičku na prádlo, ale nemám absolutně tušení podle čeho vybírat a co jsou hlavní priority k tomu, aby prádlo nebylo třeba „smuchlané“ :nevim: Máte některá doma takovou, kterou byste mi doporučili? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

faj
396
3.7.11 13:28

Já jsem ze sušičky nadšená ještě více nez z myčky, je to ohromný pomocník :palec: :palec: :palec: , je nás 6 a tak peru i několikrát denně a nevím co bych bez ní dělala. Nejdříve jsem si myslela, že v létě budu sušit venbku, ale už suším jenom´v sušičce, to se nedá srovnat, pokud prádlo vybereš po skončení cyklu, je měkké a jenom poskládáš a dáš do skříně :lol: , žehlím jenom košile, u nás a dle recenzí určitě vyhrála Lavatherm od AEG, v třídě A :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
3.7.11 13:49

Faj - všichni co mají sušičku, tak ji moc chválí a já žehlení doslova nesnáším, tak děkuji za tip, juknu na ni :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
faj
396
3.7.11 13:51

budeš určitě spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
3.7.11 14:04

už jsem na ni koukala a četla i spoustu recenzí, na www.mall.cz je dosupná v akci za 10.000 :palec: a jiné internetovky ji prodávají i za 18.000 8-o Tak to je fakt rozdíl!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
faj
396
3.7.11 14:11

já jsem ji kupovala v lednu za 17 tis, těch 10 se mi nějak nezdá, ale třeba to je akce, tak to je super :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
3.7.11 14:16

http://www.mall.cz/…50-r:ranking tak kukni, myslím že tenhle internetový prodejce známý všude, tak by asi nekecali.. :nevim: ale ještě to ověříme a když to bude tak tak ji berem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1171
3.7.11 14:16

Já mám Bosh AA+ a mximální spokojenost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
faj
396
3.7.11 14:19

jo, ale to to je energetická třída B,, proto ta cena, ja mám a, pokud ji nebudeš používat několikrát za den jako já, tak Ti bude stačit to B

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
3.7.11 14:21

Faj - teď jsem si toho taky všimla :think: No několikrát denně určitě ne, my pereme tak 2 pračky týdně ale s mimi to bude určitě četnější…

Berrusko - a mohla by jsi napsat přesný typ sušičky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Peo
6738
3.7.11 14:31

Tak my máme taky áčkovou od AEG a už bych ji nedala. Nedávno jsem sušila ručníky na sušáku a přítel si stěžoval, že ho to škrábe :mrgreen:
Jinak před mimčem jsem prala taky tak 2× týdně, teď skoro každý den, někdy i dvakrát, bobeš dost blinká a látkujeme. A to obyčejné plínky suším většinou na sušáku, mám je ráda vyžehlené a lépe se tak žehlí. Z ostatních věcí žehlím jen košile.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
3.7.11 14:45
Mifinka píše:
Faj - teď jsem si toho taky všimla :think: No několikrát denně určitě ne, my pereme tak 2 pračky týdně ale s mimi to bude určitě četnější…Berrusko - a mohla by jsi napsat přesný typ sušičky?

Já mám přesně tu samou co jsi na ní dávala odkaz a supeeer… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3513
3.7.11 14:48

super aktuální téma. Taky nad sušičkou přemýšlím. Před malým mi nevadilo sušit venku a žehlit, ale teď, co jí příkrmy a plazí se po zemi, tak peru skoro každý den a už mě to fakt nebaví žehlit a tak vůbec všechno kolo :zed: :mrgreen: , jistě chápete. Já mám ještě dotaz k mamkám, co sušku už mají. Potřebuje to odpad a přívod vody nebo stačí zásuvka el. energie? Konkrétně ta AVG lavatherm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
3.7.11 14:57
MMartina1 píše:
super aktuální téma. Taky nad sušičkou přemýšlím. Před malým mi nevadilo sušit venku a žehlit, ale teď, co jí příkrmy a plazí se po zemi, tak peru skoro každý den a už mě to fakt nebaví žehlit a tak vůbec všechno kolo :zed: :mrgreen: , jistě chápete. Já mám ještě dotaz k mamkám, co sušku už mají. Potřebuje to odpad a přívod vody nebo stačí zásuvka el. energie? Konkrétně ta AVG lavatherm.

Ta co byla v tom odkazu potřebuje jenom přívod elektriky. Voda co se vypaří ze sušení se střádá do takového šuplíku… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
3.7.11 15:28

Mám AEG za těch 10tis a jsem nadšená:), momentálně jsou děti s babi na dovolené, tak jim peru všechno povlečení i deky a tak pračka se suškou jede celý den.
Nebo nedávno mladší blindila celou noc, tak to se sušička taky sakra hodila, jinak bych ji dávno neměla čím přikrýt.

Tak teď koukám na web že ji ještě zlevnili a já mám tuto dnes už za 8tis
http://www.mall.cz/…herm-56840-l

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama