Jakou tiskárnu koupit domů?

424
22.1.21 09:21

jakou tiskárnu koupit domů?

Ahoj, prosím o tip, jakou tiskárnu koupit na doma pro občasné tisknutí a aby byla za přijatelnou cenu a obsahovala i scaner a kopírovaní. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
84
22.1.21 09:24

Mám Canon Pixma Mg3050 a bohatě stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
22.1.21 09:27

Mám podobnou (starší typ pixma mg3550) už několik let a na domácí použití je naprosto dostačující. Ani cena není vysoká.
Je možnost připojit pomocí Wi-Fi, takže lze například tisknout přímo z mobilu.

https://www.datart.cz/…1c006aa.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74991
22.1.21 09:34

@aduska912 Záleží co chceš tisknout… já třeba preferuju laserovou tiskárnu, neb těm inkoustovým při občasném tisku rád zasychá inkoust v tryskách. Taky mám Pixmu od Canonu a už asi 6 let slouží jen jako scaner a tisknu na laserovém xeroxu - nezasychá, nemaže se to, když se náhodou výtisk namočí a i provoz je levnější. Jo, je to jen černolíbé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45688
22.1.21 09:37

Mame EPSON EcoTank L3151, dostali jsme cash-back a triletou zaruku. Napln stoji kolem 100, vydrzi dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3606
22.1.21 09:48

Určitě laserovou, pokud budeš tisknout jen občas. A tiskárny samy o sobě nejsou drahé, drahé jsou tonery - tak se podívej na ceny tonerů pro tvoji tiskárnu. Jo, a výrazně nedoporučuji kupovat neoriginální tonery, to jsme udělali asi dvakrát a hrubě se to nevyplatilo (fleky a proužky na stránkách a vydržel tak asi třetinu, co originál…).

A hlavně nepíšeš, jestli chceš barevnou, nebo jen ČB. A budeš tisknout jen (nebo převážně) text, nebo i třeba obrázky a fotky? Od toho se taky výběr bude odvíjet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3049
22.1.21 09:49

Máme podobnou starší model už strašně dlouho a spkojenost.

https://www.alza.cz/…d5670064.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74991
22.1.21 12:30

@klamonožka Tak ono zas záleží do jake tiskarny a od koho. Do černobílé jsme kupovali neoriginální v praci leta a zadny problem. Naopak do barevné stali za prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3606
22.1.21 12:34
@j.a.n.i1 píše:
@klamonožka Tak ono zas záleží do jake tiskarny a od koho. Do černobílé jsme kupovali neoriginální v praci leta a zadny problem. Naopak do barevné stali za prd.

Jo, my právě do barevné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74991
22.1.21 12:37
@klamonožka píše:
Jo, my právě do barevné.

Jojo, tak do barevne souhlasim, ale u černobílé bych se toho nebala, tam to maji vychytane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
22.1.21 14:34

Mám doma starší HP OfficeJet 6700. Sehnal jsem ji za odvoz a výměny tiskové hlavy vyšla na 400 z Číny.
Ale fakt se vyplatí něco trošku dražšího ty levné mají barvy o dost dražší než samotný stroj :lol:
Na čb mám Samsung laserovou a kdykoliv zapnu žádný problém u té inkoustové to chce alespoň nechat udělat vyčištění hlavy jinak po delší době dělá pruhy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3048
22.1.21 16:47

Tak pokud inkoustovou, tak jedině něco takového, jinak bych šla do laserové.

https://m.heureka.cz/…r-dcp-t510w/#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74991
23.1.21 09:39

@jita22 A mas s ni osobni zkusenost? Ac jsem odpurce inkoustovek, tak me tohle i trosku zaujalo, prece jen barevny tisk by se obcas hodil a nevim, zda se mi chce investovat do barevneho laseru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3048
23.1.21 09:49
@j.a.n.i1 píše:
@jita22 A mas s ni osobni zkusenost? Ac jsem odpurce inkoustovek, tak me tohle i trosku zaujalo, prece jen barevny tisk by se obcas hodil a nevim, zda se mi chce investovat do barevneho laseru.

Osobně ne, ale byla mi doporučena, viděla jsem ji v obchodě (nevím, zda úplně stejný typ, ale stejná značka) a kdyby mi odešla moje černobílá multifunkční laserová, na 90% do ní jdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74991
23.1.21 10:06

@jita22 Tak to ja se sve uplne obyc cb laserove vzdat nehodlam, spis pokukuju po batevne multifunkci jako druhe, neb ta minula uz z multifunce ma pouze scaner, uz dlouho netiskne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat