Jakou trampolínu do 140 cm na zahradu

750
25.6.13 17:02

Jakou trampolinu do 140 cm na zahradu

Holky potrebovala bych poradit. Mate nekdo na zahrade trampolinu do 140cm, se kterou jste spokojeni a ma dobre zapinani?? Nechci nic, kde se sit jen preklada apod. Je snadna montaz a lze ji mit jak venku tak doma. :nevim: jsem uz bezradna :think:
Dekuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
454
25.6.13 17:05

Mám 305 od marimexu a zapínání má na zip a takové zaklapávačky…nevím jak to mají ty menší http://www.marimex.cz/…0-cm-zelena/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
26.6.13 15:07

Mám tu stejnou, s menšíma nemám zkušenosti, každopádně tahle je dobra :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
26.6.13 16:13

@adell @SAAAN moc vam dekuji, ale prostor je omezeny :nevim: a ty male jsou bud jen do interieru nebo se to nijaj zvlast pevne neda uzavrit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
26.6.13 16:28

Marimex dobrý, tak doporučuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
26.6.13 20:47

S menšíma nevím, co jsem slyšela, za moc nestojí. Já když vybírala, tak jsem koukala na nosnost, protože jsem si chtěla také zaskákat. Pak je dobré, aby měla ty tyče co drží ochranou síť, až na zem.Pak i čím víc má nohou tím líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
26.6.13 21:01

@babababa dekuji za radu, moc recenzi na male trampoliny, ktere mohou byt venku neni :nevim: mozna to vzdam, dcera je takovy hopsadlo :mrgreen: ze si nezaskacu s tim pocitam, protoze prostor je omezeny, a potrebuji ji odsunout a taky schovat, proto ta mensi.
Moc vam vsem dekuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.15 11:47

Trampolína Marimex

@adell píše:
Mám 305 od marimexu a zapínání má na zip a takové zaklapávačky…nevím jak to mají ty menší http://www.marimex.cz/…40-cm-zelena

Marimex určitě nedoporučuji, po celém obvodu odkryté konce pružin a je tam díra akorát pro nožičku a to jsou prý nejbezpečnější trampolíny a pružiny jsou prý úplně mimo, je to k smíchu co si vymýšlejí a pak člověk vidí, že to není vůbec pravda, podívejte se na fota ať to také vidíte… já bych jí teda dítěti nekoupila, je to pěkně nebezpečné!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
13.5.17 18:27

Zkousim znovu ozivit diskusi

Mame maly prostor na zahrade a hopsaci deti, trampolina by udelala hodne radosti 3- lete oslavenkyni i dvema pubertakum. Mate nekdo zkusenost s malou trampolinou? Uvitam dobre i spatne zkusenosti! Diky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat