Jakou trojkolku se 2 předními koly ?

Anonymni
21.4.09 13:43

Jakou trojkolku se 2 předními koly ?

Ahoj mamky, poradíte mi nějaký dobrý kočárek „trojkolku“ se 2 předními koly? Moc jsem jich neviděla a reference nemám vůbec žádné. Díky! Peťula

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1609
21.4.09 15:34

Zkušenost ještě nemám, zeptej se za pár měsíců :D

Ale koupila jsem si Casualplay S4 - „tojkolka“ se dvěma předními kolečky - všechny 4 kolečka nafukovací. Mě se moc líbí vzhledově a slyšela jsem na něj dobré reference, proto jsem si ho také koupila :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
21.4.09 22:47

Mutsy 3Rider… Měla jsem ho jako hluboký kočárek a byl super! Jako sporťák bych ho asi nechtěla, ale jinak bych do něj šla znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.4.09 13:26

Hanucho, já myslela právě sporťák. Nenapsala jsem to, omlouvám se. A raději s nafukovacími koly, ale jestli máte některá dobré zkušenosti v terénu i s plastovými, tak si vybírat nebudu. Peťula

• Nahlásit
  • Citovat
93
24.4.09 21:22

Ahoj, kamarádka má Mikado Oxford a je super :wink: Veliká korbička, sporťák po obou směrech a i příjemně houpe, což není rozhodně samozřejmost :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
25.4.09 11:10

osobně bych uvažovala spíš o mutsy 3rider. kamarádka má urban rider a je to super kočár, jezdila jsem s ním… sedačka je stejná, liší se to jen podvozkem. jde po i proti směru jízdy, je pohodlná pro dítě!

S4 je hrozně pěkná, ale prý je malá, no, chválu jsem na ní neslyšela…

ještě mi napadá Maxi cosi mura 3 . líbí se mi, korbu má jednu z nějvětších u kombinací. je ale dost těžkej. ale jedna známá má muru 4, je malinká a i tak jí ta váha nevadí … je taky otočná sedačka, dobrý systém polohování… co mi vadí je to madlo před dítětem, je to jakože volant, takže s madlem tam nedáš klasický fusak. ale madlo se dá vyndat… nemá ruční brzdu.

všechny tyhle 3kočárky mají všechny kola nafukovací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
27.4.09 21:44

No Peti ja to zase myslela tak, ze bych jako sportak nechtela trojkolku :lol: Pokud trojkolku, tak Mutsy 3Rider ;-) Ja mam ted Urban Rider, je to vazne super kocar. At ten nebo ten.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama