Jakou vaničku pro panenky pořídit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaara
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 16.11.18 22:18
Jakou vaničku pro panenky pořídit?

Ahoj holky, Chtěla bych dcerce (téměř 3 roky) koupit vaničku pro panenky. Nemám úplně čas vybírat v obchodech, dcerka je tam vždy se mnou. A na internetu člověk nepozná kvalitu vaničky, plastu a tak. S jakými jste byly spokojené vy? Dcerka má 2 panenky - My first baby Annabell a My first Baby Born (love - ta plyšová se srdíčkem na brisku). Takže žádné životní velikosti.
Děkuji :* :* :*

Reakce:

zuzanka003
Kelišová 7453 příspěvků 16.11.18 22:25

nevím jestli poradím, ale mi dostali obyčejnou za 100 kč malá koupala 2×. víc ji baví vzít si panenku do vany a hrát si tam s ní, umývat ji, „patlat“ ji sprcháčem… za mě není potřeba, spíš ty doplňky

Kaara
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 16.11.18 22:28

@zuzanka003 No ona totiž viděla takovou vaničku v Bille a pořád o ní mluví. V bille už jsem ji neviděla a chtěla bych ji udělat radost. O miminka teď dost pečuje a má vlastně jen ty miminka, jinak hračky moc nevedeme ve velkém :lol: Myslím že je bude koupat na sucho jen jako :lol:

Uživatel je onlineVeru1987
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 16.11.18 22:36

Já myslím že to je uplně fuk… prostě vanička… tam asi nebude žádný rozdíl ve kvalitě, pevnosti plastu.Prostě bych koupila tu co bych zrovna potkala v hračkářství.

zuzanka003
Kelišová 7453 příspěvků 16.11.18 22:40

@Kaara já bych neřešila. malá mi na sucho nebere… musí být voda. Takže ve vaně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >