Jakou velikost Crocs cayman, kdyz mam nohu 40?

7.3.10 21:27

Jakou velikost Crocs cayman, kdyz mam nohu 40?

Ahoj holky,
prosim nekoho, kdo nosi Crocsy, zda by mi neporadil. Mam Crocs malindi a primy (balerinky) a oboje mam velikost W9 a sedi mi. Ted jsem si objednala u kamaradky v anglii, at mi doveze klasicky caymany a napsala jsem ji velikost opet W9. Ale nekde na netu jsem cetla, ze snad jsou mensi ci co a me te omejva, ze mi budou maly.
Je zde nejaka nositelka, ktera ma taky nohu 40ku a jsou ji W9 dobre?
(Nekde bych je zkusila, ale nikam se ted nedostanu, musela bych do CB)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4132
7.3.10 21:35

Nepomůžu, já mám W8!! Jsou to caymany a kupovala jsem si je o číslo větší. A jsem s nima spokojená, jsou o maličko větší než bych potřebovala, ale né o moc. Moje číslo mi bylo malé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1575
7.3.10 21:55

Ja myslim, ze to bude dobry. Ono to cislovani jde docela o velke kusy, takze W10 by podle me byly uz pekne lode. Ja nosim vse W9 a nohu mam 39,5 a mam v crocsach jeste trochu mista…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
7.3.10 22:36

já mám W10 a mám 41 velikost nohy. jsou mi úplně tip ťop. mám i pantofle crocs adara stejné velikosti a ty jsou mi krásně.
takže potvrzuju, jsou podle mého trochu menší.
/máme dvoje. stejnou velikost, jedny cayman pres net, jedny beach z obchodu. beach jsou mi krásně, caymany jsou užší a kratší. nechápu, ael je to tak. /

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.10 23:11

Holky, moc vam dekuju za reakce.

Nataso - mam to tedy nejak zrusit? Nebo myslis, ze budou nositelne? Tip top znamena, ze se v tomda chodit nebo te drou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
8.3.10 00:02

Tak to jsem asi cvok, ale já jsem si fakt musela koupit o číslo větší!!! :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6234
8.3.10 22:14

Ahoj, já mám caymany, nohu 40 a crossy jsou W9 a v pohodě!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.10 08:37

Tak jenom info pro zucastnene, ci kdyby to nekoho zajimalo…vcera kamaradka dovezla ty crocsy a jsou mi krasne. Mam nohu 40 a velikost W9. Nevim, jestli tedy zacali delat trosku vetsi (je to nova kolekce crocs cayman), ale je to fakt dobre. Jeste, ze jsem to nezmenila, to bych plavala.
ahoj :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KarolínaSou
30.3.10 14:22

rada

Zdravím a moc prosím někoho o radu, kde nejlevněji seženu botky Crocs pro celou rodinu.
Děkuji, Karolína

• Nahlásit
  • Citovat
1946
31.3.10 11:57

A na kolik tě to vyšlo z té Anglie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Janulemalina
14.7.11 16:05
MadGirlNancy píše:
Tak jenom info pro zucastnene, ci kdyby to nekoho zajimalo…vcera kamaradka dovezla ty crocsy a jsou mi krasne. Mam nohu 40 a velikost W9. Nevim, jestli tedy zacali delat trosku vetsi (je to nova kolekce crocs cayman), ale je to fakt dobre. Jeste, ze jsem to nezmenila, to bych plavala.
ahoj :mavam:

Právě jsem narazila na tuto diskuzi :dance: :pankac: … MadGirlnancy, díííky, to samé teď řeším už 2 dny, mám taky 40 a měla jsem strach, že W9 budou malé.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama