Jakou velikost davate miminku kdyz meri 76cm?

Anonymní
5.7.20 22:11

Jakou velikost davate miminku kdyz meri 76cm?

Ahoj mamky,
Tak nejak mi vrta hlavou tabulka velikosti a celkove detske oblecky. Mam holcicku ta meri 76cm podle vseho uz by mela mit 80 velikost jenze kdyz ji to dam tak je ji to velke. ????????‍♀️ Takze nosime 74 a ty nam jsou tak akorat jen tak tak ????. Kdo ma podobne zkusenosti??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12665
5.7.20 22:13

Tak to prece vzdycky zalezi na tyou obleceni i proporcich ditete ;) My se kolikrat pohybovali i v rozmezi 4 velikosti-proste neco maleho se vytahlo a dalo se nosit dlouho, naopak neco slo naddimenzovat. Casem zjistis, ktere znacky a ktere typy obleceni lze koupit vetsi a u kterych naopak muzes sahat i do „podmerecnych“ :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1003
5.7.20 22:13

Zalezi, kde nakoupis. Z Lidlu jsou treba velikosti vetsi, z Coccodrillo mensi a na listecku stejna velikost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3958
5.7.20 22:18

Moje dítě velké 83cm nosí velikost 92-98. My měli vždy opačný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 22:19

Lidl, kaufland, pidilidi feedo a kik. Jediny co teda tak tricka nektery 74 jsou opravdu velky a nektery jsme teda vyradily. Ale horsi je to s teplackama :woman_facepalming_tone2:. Zacina nam z nich vyrustat a a vetsi velikost 80 z ni pada. A to i z kiku kde sem doufala ze budou mensi.

• Nahlásit
  • Citovat
50560
5.7.20 22:23

Dávám to, co sedne. Záleží na kusu oblečení, střihu, značce. Momentálně moje dítě točí tři lidlová pyžama vel. 80 - jedno už téměř nedopne, jedno je mu akorát a jedno je mu o dobrých 5-10 čísel delší. Ale vlastně to vím jen proto, že jsem je kupovala dohromady. Obvykle nosí věci tak dlouho, než z nich začne vyrůstat, a pak dostane větší. Ne nutně o „papírovou velikost“ větší, ale prostě větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 22:24

@Leviatan na jednu stranu sem rada. O o ji to obleceni dele vydrzi ale ted teda s tema teplackama leginkama krataskama to je problem a vsechny presivat a davat do nich gumu zas nechci :( chci to vyuzit pak na dalsi. Ale je to sranda nandam kalhoty a mala utece dva metry a ja koukam ze je nahata jen v pline a teplaky cestou stratila :joy: :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
55
5.7.20 22:26

Já to beru od oka. Ve skříni má oblečení v rozmezí 68-80 :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 22:29
@Nausika píše:
Já to beru od oka. Ve skříni má oblečení v rozmezí 68-80 :D

To mame taky u tricek nam to nevadi to se ztrati ale mikci bundy teplaky to je na dlouhe previrani pac ty velikosti tam mame taky uz i vetsi takze nandam a zas sundam pac je to velky ze v tom neni ani videt a to je to treba 80 :joy: :joy: a to na ni vidim ze ji maminka stve jelikoz nema rada oblikani :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
8611
5.7.20 23:00

Malá má momentálně 75 cm a nosí oblečení mezi 74 a 92. 74 je většinou z Lidlu, ale nejčastěji má tu 80ku. Důležité ale je, že není zrovna tintítko, má necelých 10kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.20 00:27
@Aduš8 píše:
Malá má momentálně 75 cm a nosí oblečení mezi 74 a 92. 74 je většinou z Lidlu, ale nejčastěji má tu 80ku. Důležité ale je, že není zrovna tintítko, má necelých 10kg.

Aha tak to my mame 8,7 kg a 12 a pul mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
55
6.7.20 08:00
@Anonymní píše:
To mame taky u tricek nam to nevadi to se ztrati ale mikci bundy teplaky to je na dlouhe previrani pac ty velikosti tam mame taky uz i vetsi takze nandam a zas sundam pac je to velky ze v tom neni ani videt a to je to treba 80 :joy: :joy: a to na ni vidim ze ji maminka stve jelikoz nema rada oblikani :joy: :joy:
Úplně jak já, no :D mikiny ty tak neřeším, to kdyžtak ohrnu rukávky, ale problém jsou právě ty tepláčky :D a taky nemá ráda oblékání :D bych potřebovala, aby to bylo na zavazování :D malá není žádný cvalík ani obřík (v 10 měsících měla 7255g a 69 cm), takže tepláčky jí jsou délkou fajn, ale na bříšku volné, má snad jen dvoje, které jí opravdu sedí akorát :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16054
6.7.20 08:15
@Anonymní píše:
Aha tak to my mame 8,7 kg a 12 a pul mesicu

Zakladatelko, bohuzel pokud mas hubenejsi ditko, budeš se s tím setkávat dlouhodobě. Do tepláků dávám gumu i 7-letemu synovi, jinak z nich vypadne. Pro druhé ditko pak tu gumu můžeš vytáhnout pokud bude potřeba.

Co se tyče leginek, tak třeba dcera je nosí tak dlouho, než je neobleče přes boky. Původně dlouhé leginky konci jako 3/4. Syn pravidelně nosí platene letní kalhoty třeba 5 let, pak je tedy má pod kolena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
6.7.20 08:23

Moc to neřeším :D Malý má teď něco přes 80, ale nosí od 80 výš. Třeba od známých dostal takové perfektní trička na 110 cm, ale proste, já už to nemohla vydržet, tak je nosí i teď :D :D Když je horko, tak to má jako prima košilku, pod tím jen plenku nebo na koupališti, hřišti, zahradě nic :D Alespoň nemusím pořád dokupovat, má doma zásobu tak do 3 let ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
6.7.20 08:25

Jinak, kalhoty mu padají no, to muže mít klidně 68 jako kraťásky. A to není žádný hubeňour, má přes 11 kilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama